Září 2009

Life at Rikkaidai - 14. Marui can hypnotise?

30. září 2009 v 21:54 | Majka-san ^^ |  Life at Rikkaidai
Oká, su tak happy že máte novou kapitolu xD Strašná blbost ale je mi to jedno, protože jsem HAPPY! No jo..

SKVĚLÝ DEN!

30. září 2009 v 20:47 | Majka-san ^^ |  Diary
http://www.tenipuri.jp/dvd04/img/v2/ph_b_l.jpg

Wooow, malinský Akaya a Seiichi :D A Marui! Niou! Sanada ja sugoi, hrubý vlasy a bez kšiltky'! A kde je Yagyuu? Aaaahhh...
Důvod číslo tři proč zbožňuju to trdlo jménem Marui.
3. Je to tensai(génius)! Přinejmenším se za něj aspoň
Čááu ^^
Jak jee?
Žju, nudá tady. Škola f poho, tak po prvních písemkách už jsem zjistila jak na tom sem xD Nejdřív byla čejina, jo čejinář půlhodiny stahoval Adobe Flash Player, pak nám řekl ať jdeme na počítač, najedem na nějakou univerzitu a zjistíme něco o jazycích a když jsme jsme tam už s Kryšnou byli(ty počítače v interaktivce valej strašně pomalu) tak nám řekl ať to vypnem. No lol. Pak byla chemka, jsme psali, dá se. Jo, prej jsem holka s největším počtem periodických tabulek xD Jo a víte že perioda znamená chodit dokola? V tom případě naše tabulky se jmenujou Chodící dokola tabulky xD No, pak byla biola, dostali jsme písemky. No, 12 bodů z 16. Takže 75% což je ještě 2. A pak byla ájina. Noo, 3 z frázových sloves xD Taky se dá...Pak matika, jsme opakovali primu a brali jsme množiny. A nakonec občanka kde jsme jakoby hráli nějakou hru, to bylo tak triviální a my jsme si nad tím lámali hlavu a hledali složitosti xD Jo, tvl, včera se mnou tříškali o zeď, dnes o mě Zuzka otloukala třídnici a knihy. No dííík. Po škole jsem byla ve městě, mrknout do knihkupectví, co novýho. A doma nic moc. Snad jen že je na netu 3. film Bleache! Fade To Black! Yay! Už to je! Musím se podívat! xD Co nejdřív :D Ještě by to chtělo Another Story z Prince a bude to DOKONALÉ! Jo a dostanu veeelkou novou šachovnici! Yay!
Lidiiii!!!!!!!!!! NAŠLA JSEM ANOTHER STORY!!!!!! TEĎ! MALÝ RIKKAIDAI!!!!!! ÁÁÁÁÁÁH! SAKRA MĚ NEFUNGUJE ZVUK! NO VALÍM NAHORU! ZDAR! ÁÁÁH! TO JE TÁÁK SKVĚLÝÝÝÝÝÝ! JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!
DNEŠEK..JE NAPROSTO PERFEKTNÍ!
user posted image
ÁÁÁH :D SAITO TAKUMI A RUITO AOYAGI JAKO OSHITARI YUUSHI A MUKAHI GAKUTO xD
Sry, capslock ale su tak nadšená že to prostě nejde xD
EDIT: Another Story s Rikkai je úúžasnýý! A už mi jede zvuuuk!
Marui je prostě jako malý sweetm s těma krátkýma vlasama. Sanada bez kšiltky s těma vlasama je upe skvělej! Akaya je prostě naše Rikkaidajský eso a obdivuji jeho vytrvalost. Já bejt takový v šachách tak jsu jak on, Number One! Omg...a už mi funguje zvuk! TO JE TOTÁLNĚ SKVĚLÝÝÝÝ!!!

Arrancar's kindergarten

29. září 2009 v 21:10 | Majka-san ^^ |  Bleach - Omake
Arrancarská školka :D Klik na zvětšení xD


Tak mi zase přeorganizovali pokoj ...

29. září 2009 v 20:36 | Majka-san ^^ |  Diary
http://www.leviosa.net/tenipuri/buchoudomo/buchodomocrack.jpg
Atobe nestěžuj si! Víš co bych dala abych s něma mohla strávit den? xD
Důvod číslo dvě proč zbožňuju trdlo jménem Marui.
2. Umí foukát bubliny ze žvýkačky! xD Heč, a já taky :D Možná ostatní postavy uměj taky, ale nedávaj to znát xD Takže smůla :D
Čáááu ^^
Jakej byl den? U mě pohoda :)
Škola nuda, jsme nějdřív měli ájinu, kde jsme psali písemku na frázový slovesa. Nooo, dá se. Pak jsme se rozdělili do tří družstev a hráli jsme nějakou soutěž :D My jsme bylk družstvo C. Tvl, to byl boj mezi C a A xD Ale vyhráli jsme, yay! xD Pak byl děják. Miška zase byla děěěsně nakrknutá Jsme brali Egypt, děsná nuda. Dobrý bylo:
Miška(dějepisářka): Tohle už jste v dějepise určite brali, že? :D
Tvl, ona nás učí dějepis xD
Pak byl zemák. Tam jsme jen opisovali a koukali do blba, celkem nic. Pak byl fránina. O přestávce předtím jsem zas potkala Kamču s Radkou(měli hodinu o tři učebny dál). Hh, jako f pohodě, jen tam se mnou třískali o zeď xD A říkali mi úchylný sny. Taky jsem jeden dneska měla, zdálo se mi jak jsem četla nějaký PoT doujinshi s párem Sanada x Kirihara a Dirty Pairem. A pak najednou jsem se do té doujinshi dostala xD Naštěstí né do nějaký úchylný scény. Ale pak, to úchylný bylo...už si to radši nepamatuju. Pak byl oběd, celkem nic moc oběd, nebyl dobrý xD Pak občanka, fuuu..Zuzka do mě furt šťouchala tužkou a mě to strašně lechtalo, div jsem se tam nerozesmála jak blbec xD Jo a nakonec fýza. Jsme začali brát molekulovou fyziku a termiku, nebo nějak tak. To je v pohodě, už jsme to brali v chemii :D A pak doom/odpadla nám matika/. Jsem zjistila že mi zas mamka přeorganizovala pokoj. To nesnáším. Odnesla(no, odtáhla spíše) mi z tama klavír a skříň a hodila mi tam knihovnu. Né že by to vypadalo líp než předtím. Doma jsem se válela na posteli a čuměla na telku a fetovala svý Tornádo xD Jako to pero, hezky voní :D Dostávám tak inspiraci x) Na školu jsem kašlala, stejně zítra nic nemáme...Až na možnou písemku z čejiny a chemky, ale to je celkem f poho. Vžuuu a toť vše :) Čus :)

Niou Masaharu

28. září 2009 v 21:42 | Majka-san^^ |  PoT - Postavy
omedetoniou.jpg image by AyuTM
+Jméno: Masaharu Niou
+Přezdívka: Trickster
+Věk: 14 (15), narozen 4.prosince
+Výška: 175cm
+Váha: 62kg
+Velikost nohy:
27 cm
+Krevní skupina: AB
+Škola: základka - chodil na nějakou školu na jihu Japonska, střední - Rikkai Dai Fuzoku
+Ročník: Třetí, třída 3-B, číslo 14
+Rodina: rodiče, starší sestra, mladší brácha
+Hraje: Levou rukou
+Úroveň: Národní (platí u singles)
+Speciality: Iluze
+Hrací styl: All rounder
+Hobby:
Šipky
+Oblíbený předmět: Matematika
+Nejhorší předmět: Hudebka
+Oblíbená barva: Modrá
+Oblíbený film: 8 1/2
+Oblíbená kniha: Trickster's Paradise
+Oblíbené jídlo:Pečené maso
+Místo kam ve škole chodí nejčastěji:
Střecha
+Jak utrácí své kapesné: Tajemství xD
+Slabost/nemá rád: teplo
+Zvláštní nadání: Talent na střílecí hry xD

Niou Masaharu, je jediný člen Rikkai, na kterého Inui nemůže sehnat data. Jeho specialitou jsou Iluze, technika kdy se dokáže přeměnit na někoho jiného. Na Nationals, kdy hrál proti Fujim se změnil na Tezuku(později Shiraishiho). Fuji ale zjistil že jsou nepřesné, nedokázal napodobit všechny jejich techniky. Taky dokáže zjistit ze z pohybů a zvyků svých soupeřů, kam půjdou. Většinou hraje doubles s Yagyuuem Hiroshim.

Bžu xD Nic víc se o něm asi nedozvíte, stačí ty fakta nahoře, ne?
Co o něm řekli ostatní:
Yukimura Seiichi: Niou?...Fufu...jeho tennis nemůže být vysvětlen slovy. Je to kluk, který dokáže oblafnout i ďábla.
Fuji Syuusuke: Ty, který si bereš podoby jiných lidí mě nebudeš moci nikdy porazit. Přeji si, abych příště mohl hrát s tvým pravým já.
Ootori Choutarou: Klamat lidi...Tennis je sport ve kterém hrajete s lidma čistě! Bojuj fér!
Hitouji Yuuji: Pokud jde o napodobování, pak neprohraju! Ukážu ti mé schopnosti! Příště si dejme napodobovací bitvu!

Sanada Genichirou

28. září 2009 v 21:13 | Majka-san ^^ |  PoT - Postavy
keepgoingoncover.jpg Sanada (Keep going on) image by mitsusyuuke
+Jméno: Genichirou Sanada
+Přezdívka: Císař (Emperor)
+Status: Podapitán
+Věk: 15, narozen 21.května
+Výška: 180cm
+Váha: 68kg
+Škola: základka - Kanagawa Daiichi, střední - Rikkai Dai Fuzoku
+Ročník: Třetí, třída 3-A, číslo 10
+Rodina: dědeček, rodiče, starší brácha
+Hraje: Pravou rukou
+Úroveň: Národní (platí u singles)
+Speciality: Muga no Kyouchi, FuuRinKaInZanRai
+Hrací styl: All rounder
+Hobby:
Šachy, trénování svalů, kaligrafie
+Oblíbený předmět: Dějepis, tělocvik
+Oblíbená barva: Černá, šedá
+Oblíbené jídlo: Houbová miso polívka, maso

Sanada Genichirou je podkapitán Rikkaidai. Přezdívá se mu Císař. Společně s Yukimurou Seiichim a Renjim Yanagim patřil k regularům už v prvním ročníku a dvakrát za sebou vyhrál Nationals. Když Yukimura odešel, Sanada vedl tým. Netoleruje prohru, a je velice přísný na své spoluhráče a i na sebe. Byl vybrán do japonského týmu proti Americe a hrál doubles 2 s Atobem Keigem z Hyotei. Vymysleli techniku, kterou pojmenovali Hamentsu he no Tango.
Téměř neustále nosí černou kšiltovku.

Nudááá :D

28. září 2009 v 20:29 | Majka-san^^ |  Diary
Důvod číslo jedna proč zbožňuju to trdlo jménem Marui.
1. Má červený vlasy! xD A všichni červenovlasý(Eiji, Gaku-chan, Renji...atd) jsou prostě cool. Ale Marui je nejlepší, má nejhezčí odstín xD

Čau ^^

Jak je? :) U mě nuda.
Dneska, mě opět vytáhli z postele strašně brzo. Už v 6(a to jsem šla spát zase někdy v jednu, protože jsem se dívala na Terminátora), kdy v mém pokoji začal hrát ségřin budík. Ona ma za vyzvánení na buzení Everyday od Sengoka, takže mě to automaticky vzbudilo xD
A měla jsem upe dobrej sen o PoT(po dlouhý doě), ale už jsi ho nepamatuju :D No, takže pak, jsem pustila telku a čuměla na ni. Nic zajímavýho. Pak jsme zase natírali plot, už je celej červenej.
My mám snad všechno červený. Červený barák, červený auto, červený plot. Hm, co ještě máme červenýho..no červený máme všecko xD Kdybych vám vyfotila můj pokoj tak byste viděli.
Červený tašky, červený obaly na sešity, červená haksna, červený pouzdro, červená lampa, červený polštař, červený hrnky, červený hřeben xD
A tak dál. Prostě červený všechno.
Jo, pak jsme se se ségrama zas čuměli na telku. Na Dvojčata a Spláchnutýho. Už jsem viděla, takže nuda. Pak jsem se trochu učila, aby se neřeklo. A asi teď půjdu dělat šachy, protože přes týden nebudu mít čas.
Jo, už mám další kapitolu LaR(protože jsem se nudila)..Ale nechce se mi přepisovat a jen tak hned ji nepřidám. Nebudu přidávat tempem kapitola za dva dny :P
No co dál, už asi nic, dneska jsem stejně nic nedělala. Jo, celou dobu jsem poslouchala mp3 xD Hrubý bylo prej...
Ségra: Teď bude asi zpívat Kaien.
(špatně jsem slyšela a místo Kaien jsem slyšela Akaya): Akaya? Co s ním? Co s Akayou?
Ségra: Nic nic.
Já: Hned mi řekni co si říkala s Akayou!
Ségra: No s Akayou nic, jen že bude zpívat Kaien xD
Teď jdu na ty šachy. Hej jo, jinak když jsem u těch šachů. Dneska jsem si přehrávala jednu svoji partii asi 4 roky starou. Tvl, sem se chlámala jak debil.
Takový chyby tam xD To bylo strašně vtipné. Hrála jsem s Novákovou (věčná rivalka :D) a jako, nejdřív jsem já ztratila figuru. Pak jsem ji získala zpátky a ještě k tomu jednu figuru.
Pak ona ji zase získala zpátky. Pak figuru zase ztratila. Pak jsem šla dávat mat, jenže jsem žádný nenašla a pokazila to tak že jsem sama málem dostala mat.
A pak si ta holka dala samomat xD No asi nechápete, ale kdybych to třeba teď ukázala trenérovi tak by chcípl smíchy. Čus :D


Yukimura Seiichi

27. září 2009 v 20:54 | Majka-san^^ |  PoT - Postavy
yukimurasamapg.jpg image by yukihanastar
+Jméno: Seiichi Yukimura
+Status: Kapitán
+Věk: 14(15), narozen 5.března
+Výška: 175cm
+Váha: 61kg
+Krevní skupina: A
+Škola: základka - Minami Shounan, střední - Rikkai Dai Fuzoku
+Ročník: Třetí, třída 3-C, číslo 21
+Rodina: babička, rodiče, mladší ségra
+Hraje: Pravou rukou
+Úroveň: Národní (platí u singles)
+Speciality: Muga no Kyouchi
+Hrací styl: All rounder
+Hobby: zahradničení
+Oblíbené jídlo: grilovanáa ryba
+Oblíbená barva: světle modrá
+Oblíbený předmět: Angličtina, matematika, výtvarka
+Jaké má rád holky: Zdravé

Dítě boha, Yukimura Seiichi je jeden z tří Rikkaidaijských démonů. Je regularem už od prvního ročníku, společně se Sanadou Genichirem a Yanagim Renjim dvakrát za sebou vyhráli Nationals. Ve třetím ročníku v zimě onemocněl Guillan-Barre Syndromem. V den kdy se konalo finále Kantou turnaje, byl na operaci. Operace se podařila a Yukimura se vrátil na Nationals v plné síle. Ve finále, proti Ryomovi Echizenovi ukázal trik, že dokáže vrátit jakýkoli míček a dokáže svému soupeři sebrat smysly jako cit, zrak a sluch.

Natírali jsme plot xD

27. září 2009 v 18:58 | Majka-san ^^ |  Diary

Čau ^^

Jak je? U mě dneska nuudaa. Zase jsem vstala podivně brzo, už asi 8 hodin, co že pro mě strašnej nezvyk. A to jsem šla spát tak v jednu, protože jsem se dívala na Blody Mary xD No takže takhle. Jsem ráno se nudila a četla si a čuměla se ségrou na nějakou blbost na ČT 1. Pak jsem šla na komp a když jsem poslouchala Valentine Kiss z PoT tak jsem dostala nápad a začala psát LaR xD Njn...jinak, jsem zjistila že i v anime Lucky Star mají písničku Valentine Kiss, je to upe ta samá jako v PoT, ale zpívá ji někdo upe jiný a asi to není tak dobrý xD Ale srandovní to je :D Jo, a když jsme u těch písniček tak teď poslouchám Shiraishiho verzi Dear Prince. Wuááá...prej je i na Dear Prince verze kterou zpívá sólo Sanada a Kite. A prý je to docela nový. Pokud mám správný informace. Pak není divu že jsem to nikde nenašla :P Ale chcu slyšet Sanadovu verzi DP :D Bžuuu..co dál psát? NEvím, dnes se toho ani moc nestalo. Jo, natírali jsme plot :D Ze zelana na červenou :D Už taůvodní barva byla dost odrbaná. Jo a taky jsem zase trochu dělala to vidko ale o moc dál jsem se neposunula. Nějak mi stávkuje Movie Maker. Jo, a dívala jse mse na další část Side Fudomine in Winter. Už jse mza osmou částí xD Tvl, jeden krátký muzikál a už se na něj dívám 2 měsíce. No nic, valím, du jíst xD

Renji v muzikálu vypadá cool :D Nemluvě o Maruim xD Oká, všeci vapadaj skvěle :D Až na Jackala xD Ta jeho krásná pleška...

Life at Rikkaidai - 13. Brilliant Ideas

27. září 2009 v 16:42 | Majka-san ^^ |  Life at Rikkaidai
Asi se mse zbláznila přidávat hned druhý den kapitolu, ale když já nemám co dělat xD Ani doushin číst nemůžu, takže tady jsem napsala něco xD Hej, já vím že jsu děsná, furt přidávám LaR, taky někdy přidám OUAT. Noo xD Asi jsem se zbláznila, takže se nedivte, ok? :D Seiichi má svátek, Inui nový džus, Marui nápad, regulaři smůlu.
rikkai.png image by Angelfirre

Shiraishi Kuranosuke - Dear Prince

27. září 2009 v 14:26 | Majka-san ^^ |  PoT - Videa
Právě jsem objevila tuhle skvělou písničkuu ~ ♪♪♥
Dear Prince už znám dlouho, jsem slyšela verze které zpívají všichni nebo Ryoma, ale verzi Dear Prince kterou zpívá jen Shiraishi jsem ještě neslyšela. Wuuu, to je upe skvělýý, Shiraishi (bo spíš jeho seiyuu) máá skvělej hlááás :) Každopádně, krása tady toto :) A skvělý obrázky v tom vidku jsou :D Povinně všichni podívat se! A ještě, v pozadí s ním zpívá Kenya, třeba to Ready Go a tak :) Krása :D Už to mám stáhnutý :)

Life at Rikkaidai - 12. Results, sedative pills and good weather

26. září 2009 v 22:08 | Majka-san^^ |  Life at Rikkaidai
Jak by řekl Yuushi, that's some bad naming sense(and bad chapter) xD Noo, jak skončila hudební soutěž a jak se Sanada trochu..nebudu prozrazovat xD Prostě úplná trapárna tady toto xD

rikkai.png image by Angelfirre

Yagyuu Hiroshi

26. září 2009 v 18:54 | Majka-san^^ |  PoT - Postavy
http://cdn.myanimelist.net/images/characters/11/59862.jpg
+Jméno: Hiroshi Yagyuu
+Přezdívka: Gentleman
+Věk: 14(15), narozen 19.října
+Výška: 177cm
+Váha: 64kg
+Krevní skupina: 1
+Škola: základka - Kanagawa Daiyon, střední - Rikkai Dai Fuzoku
+Ročník: Třetí, třída 3-A, číslo 20
+Rodina: dědeček, rodiče, mladší ségra
+Hraje: Pravou rukou
+Úroveň: Národní (platí u singles)
+Speciality: Laser Beam
+Hobby: Čtení(hlavně detektivky)
+Oblíbené jídlo: Soba
+Oblíbená barva: Zelená
+Oblíbený předmět: Každý, protože je ve všem dobrý
+Jaké má rád holky: Chytré

Ehm :D K němu není tak nějak moc co napsat. Před tennisem hrával golf. Hraje doubles s Niouem. Jeho první oficiální prohrou bylo na Nationals v semifinále proti Nagoye Seitoku, ale pak se zjistilo že to udělal schválně aby mohli probudit démonského Kiriharu. Yagyuu je fajn xD
Co o něm řekl ostatní:
Renji Yanagi - Ze všech regularů v našem týmu s ním vycházím nejlépe. Možná vypadá jako gentleman, lae když se naněj podíváte z jiného úhlu pohledu, je tím nejstrašidelnějším členem našeho týmu.


Statistiky mého blogu xD

26. září 2009 v 18:25 | Majka-san^^ |  Extra
Lol :D Jsem se přemýšlela co dělat když nemám co dělat a udělala jsem statistiky blogu xD Bo spíš jsem spočítala kolikrát se na mám blogu objevuje třeba dané slovo xD No, beru jen slova v článcích v rubrice: Diary :D (bráno od 25.července)
Taaakžže ~ tadyy jsou výsledky :)
Kolikrát jsem zmínila slovo Prince nebo Prince of Tennis: 62 krát xD
Nooo, docela hodně..a to jsem tam nezapočítavala tvary jako Princátko apod. :D
Kolikrát jsem zmínila slovo anime: 22 krát :D
Kolikrát jsem zmínila Bleach: 18 krát
Málo xD
Kolikrát jsem zmínila slovo xxx Pair: 19 :D
Týjo, víckrát než Bleach!
Kolikrát jsem zmínila jméno Marui: 43 krát xD
Teď již po 44. :D Uhm, a to jsem na něm závislá teprve od..začátku školního roku?
*____*
Kolikrát jsem zmínila třeba šachy: 10 krát :D
Kolikrát jsem zmínila slovo škola: 20 krát :D
Tak to slovo zmiňuju téměř každý den..takže jako f poho :D
Oká to stačí xD

D2 - Doujinshi Den

26. září 2009 v 15:16 | Majka-san^^ |  Diary
pillowplaytennisdp3.jpg
xD xD
Choutarou: Uwaaa..Taki..uhm, the shower smells funny xD (asi nechápete ale to neva xD Ta hláška mě pobavila :D)
Čáááu ^^
Dneska píšu celkem brzo. Nemám co dělat xD
Jak je? U mě pohoda :D
Hej, dneska jsem se probudila nějak nápadně brzo. Už v 8 jsem byla venku z postele(o víkendech normálně vstávám v 11)...Jsem šla na komp a stáhla jsem pár PoT doujinshi a četla ;) No, možná ne pár..jejich asi 14, ale detail. Bžuuu, někerý jsou dost vtipný, ale hlášky sem vypisovat radši nebudu xD (mohlo by se vám totiž něco stát xD) Hej, nevíte proč furt místo doujinshi píšu doushinji? Mám k tomu takej sklon...lol. Jo a taky jsem dělala to Rikkaidaijský vidko..bžu, no moc jsem toho neudělala. Jen jsem tam něco přidelala a pak se mi Movie Maker sekl. Takže jsem se na to vykašlala xD Ale už mám 3/8 :D Teď zrovna stahuju další doujin..teda snažím se, jenže mi to přes megauploud nejde, protože taťka už tam stahuje a na megauploadu nemůžou stahovat dvě stejná IP. Brrr..sviněěě xD Ale objevila jsem další stránku kde to nahrávají i na sendspace(a překládají i do angličtiny) tak stahuju tam.... :D Hah, jinak si těď píšu se Zuzkou a Senpai. Dcl hrubý, s jednou česky a s jednou anglicky, což se mi dost plete. Hej, senpai mi poslala tohle, check it xD
Tady. A tady. To je lol :D Bžu, zatím vše..pak článek zaktualizuju xD Možnáá :D
EDIT:Tak tohle doujin bych si ráda přečetla. Brilliant Brave Bravo, kde si členové Rikkai jako by vymění těla, by mohla bejt sranda..už jsem četla něco takýho s Dirty Pairem xD xD Joooo! A konečně můžu stahovat z megauploadu :D Už asi 3 hodiny se snažím stáhnout His favourite colour is red xD Konečněěěě ... ~

Marui: Are you listening me? Akaya! Bakaya!
Akaya: ... Bakaya? I hear you!

Gotei 13

26. září 2009 v 13:38 | Majka-san^^ |  Bleach - Postavy
Gotei 13 (護廷十三隊, Goteijūsantai) je organizace, do které se přihlašují shinigami a je jedna ze tří hlavních armád Soul Society. Je rozdělena do 13.divizí (což už vyplývá ze jména) a některé z nich mají určitou funkci. Gotei 13 je podřízena Centrále 46 . Nemá žádnou pravomoc nad šlechtickými rodinami v Soul Society. Symbolem Gotei 13 je kosočtverec a uprostřed je znak jednotlivé divize. Symboly se nacházejí na zadní straně kapitánského haori. Jednotky Kidou a Tajné jednotky nejsou součástí Gotei 13, spadají pod Centrálu 46, ale často s Gotei 13 spolupracují.
HODNOSTI:
+Vrchní kapitán (総隊長, sōtaichō)
Je velitelem Gotei 13 a první divize. Současným vrchním kapitánem je Yamamoto Genryusai Shigekuni.
+Kapitán (隊長, Taichō)
Je vůdcem jedné ze třinácti divizí. Kapitáni patří mezi nejrespektovanější shinigami v Soul Society. Až ,a jednu výjimku, všichni kapitáni umí bankai a jsou pětkrát až desetkrát silnější než normální shinigami.
- Jak se můžou stát kapitánem:

1. Kapitánský test: Test který vyžaduje předvedení svého bankaie. Aspoň 3 kapitáni, včetně Vrchního kapitána musí být u testu.
2. Osobní doporučení: Doporučení od aspoň 6 kapitánů a dovolení od aspoŇ 3 kapitánů ze zbývajících 7.
3. Boj: Musí porazit předchozího kapitánu v boji jeden proti jednomu a musí u toho být minimálně 200 členů jejich divize.
+Podkapitán (副隊長, fukutaichō)
Umí (většinou) jen shikai, ale jsou druhými nejsilnějšími členy v divizi. Když kapitán umře, je pryč, nebo není schopen zastávat funkci kapitána, podkapitáni se stávají náhradními kapitány, dokud se nenajde nový kapitán.
DIVIZE:
Některé divize mají nějaké speciální úkoly a povinnosti.
1.divize - nic. Snad jen to že kapitán 1.divize je i vrchním kapitánem.
2.divize - nic. Jen spolupracuje s Tajnými jednotkami.
3.divize - nic.
4.divize - lékařská a uklízecí divize.
5.divize - tato divize předává zprávy a hodně členů v této divize ovládá dobře Kido.
6.divize - nic.
7.divize - nic.
8.divize - nic.
9.divize - vydávají magazín: Seireitei Communication. Každý měsíc jim podkapitáni z jiných divizí předávají zprávy a oni je dávají do magazínu.
10.divize - nic.
11.divize - specializuje se hlavně na boj
12.divize - divize se specializuje na Vývoj a výzkum.
13.divize - stará se hlavně ničení hollowů na Zemi.
Každá divize má svůj znak. Každý znak(teda ta kytka) znamená něco jiného.
DivizeKvětinaVýznam
1.divizeChryzantémaPravda a nevinnost
2.divize
Tulipán
Hledat nic(?) xD
3.divizeMěsíčekZoufalství
4.divizeZvonekTi co ti co truchlí jsou milováni
5.divizeKonvalinkaOběť, Nebezpečí, Čistá láska, Lidskost, Sladkost
6.divizeKamélieUrozený důvod
7.divizeIrisKuráž
8.divizeRajkaMůžem získat vše
9.divizeBlatouchZapomenou
10.divizeNarcisZáhada, egoismus
11.divizeŘebříčekBoj
12.divizeBodlákPomsta, Přísnost, Nezávislost
13.divizeBleduleNaděje

UNIFORMY:

Většina členů Gotei 13 nosí uniformy jménem Shihakusho, které se skládá z bílého shitagi, černého kosode, černé hakamy, bílé hakamy-himo, bílého tabi a waraji. Uvnitř je většinou znak jejich divize.
Kapitáni ještě nosí bílé haori s typickým černým shinigamským oblečením se znakem jejich divize na zádech. Někteří mají s dlouhým rukávem, někteří ne. Každý kapitán má haori z vnější strany jinak barevné.
1. divize - Yamamoto má z vnější strany haori královsky fialovou
2. divize - Soifon i Yoruichi měli/mají haori oranžové
3.divize - Gin, Amagai a Rose měli haori světle zelené
4.divize - Unohana má haori šedorůžové
5.divize - Aizen i Hirako měli haori světle zelené
6.divize - Byakuya i jeho děda mají/měli haori modré
7.divize - Komamura i Love mají/měli haori hnědé
8.divize - Kyoraku má haori tmavě růžové
9.divize - Kaname měl haori žlutohnědé
10.divize - Toushiro má haori tmavě zelené
11.divize - Kenpachi má haori tmavě fialové
12. divize - Urahara měl olivově zelené haori a Kurotsuchi má tmavě zelené haori
13. divize - Ukitake má haori červené

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/b/be/Bleach_captains.jpgPrince of Tennis - doujinshi *_* :D

25. září 2009 v 21:36 | Majka-san^^ |  Novinky
Wuááá, objevila jsem stránku s mega moc doujinshi na anime Prince of Tennis tak to se mmusím dááát...*_*
Žjuuuu...ta stránka je:
A jejich tam jako docela hodněěě :) Bžuu, jdu je stahovat x)
No a tady je druhá část těch odkazů :D
Je tam toho hodně..jen si vybrát..ááá :D

Trailer na finální OVAčka Prince of Tennis

25. září 2009 v 19:04 | Majka-san^^ |  PoT - Videa
Žjuuu, ten trailer se mi moc líbí :) To finále bylo skvělý...škoda jen že vyhráli ti špatní xD Oká, není to pravda no :D Každopádně to je skvělý tady toto.

Den plný 'dobrých' zpráv xD

25. září 2009 v 18:15 | Majka-san^^ |  Diary
http://animehistory.files.wordpress.com/2009/05/snapshot20090522011816.jpg
Čáááu ^^ :)
Jak je? :) Já se máám fajn, konečně konec školy xD
Škola celkem f pohodě :D Všechno jsem dneska přežila. Nejdřív byl děják, jsme asi 10 minut řešili ztracený atlas a pak se našel v učitelském stolu. Lol. Pak jsme opisovali prezentaci o Mezopotámii a toť vše. Pak byla chemka. Jsem čekala že budem psát a ono nic. No, ta kto je dobrý :) Pak byla dvouhodinovka infočky. Jsme psali test a učivo z minulých dvou roků. Jo, myslím že to je f pohodě. Pak jsme předváděli prezentace co jsme dělali doma. Jo, jsem to zvládla :D I když jsem prej před děckama u tý tabule tančila xD Sem se furt kroutila sem a tam z toho jak jsem byla nervózní :D Pak byla čejina...Jo, zajímavý bylo když pouštěl ten náš rozhovor se Zuzkou xD Tvl, ta má část kde jsem se chlámala...Ještě že nepouštěl náš první pokus xD Jo, pak byli další dva rozhovory, to bylo jako rofl xD A nakonec ájina. Jsme překecali angličtinářku abychom se dívali na nějaký filmy. Z toho prvního jsem toho moc nerozuměla..snad jen Fuck off apod xD Pak nám pustila Harryho Pottera 2. A pak doom..ehm, teda na oběd. Tvl, tam byla taká tlačenice, takovou za ty čtyry roky jsem ještě neviděla. Masakr. Pak jsem jela doma a zas hned do šachů. V šachách celkem nic moc...jsem nasadila znuděný výraz středoškoláka(to říkal trenér xD) a celý to prospala. Jo, jinak trenér mi říkal s kým budu hrát na tý 1.lize. Prej:
Trenér: Jsou tam samý slabí hráči. Hraje tam taky Plát (jen několika násobnej mistr ČR, Evropy a vícemistr kdovíčeho ještě, jenom mezinárodní mistr). Pak pár lidí s elem 2000 nebo 1900, to je pro tebe pohoda...
Já: Si děláš prdel?!?! Já mám elo 1600! xD
Asi to nechápete, co xD To elo je číslo, čím větší tím lepší xD Já teda jsem kdysi měla až 1800 ale kleslo no...Takže vidíte ten velký rozdíl.
No, příští týden se budou hrát první kola. Nejdřív jeden do Orlový na 2 kola(asi) a pak do Starého Města. Do staráku se aji těším, uvidím někoho známýho určo :D By mě zajímalo kdo bude hrát na první desce za Starák. Třeba Ríša? By byla prdel s ním hrát xD Tvl néééé..teď se dívám na soupisky s kým budu hrát a já budu hrát asi s Kájou L. Nééé xD Už jsem s ní minimálně 3x prohrála a ani jednou nevyhrála. Oká, a v prvním kole hraju s relativně slabým soupeřem, tak bych mohla vyhrát. Oká, a s Ríšou hrát nebudu, ale s Lapajdou. Hmmm..tak to je faakt skvělý :P Hej, Zlín má podle ela nejslabší družstvo. No nedivte se, věkový průměr našeho družstva je ani ne 10 let. Já jsem nejstarší, pak je Mates, který má 12 a ten zbytek má ani ne 10. Skvělý. Hej, ale je to výhoda že jsu nejstarší. Může je všechny komandovat! xD Poručím jim ať mi říkaj buchou, Matesovi budu říkat fukubuchou, zbytku budu říkat chibi a všichni budou happy. Bože, já jsu taková lama! xD Hej, dneska samý dobrý zprávy. Víte co jsem zjistila? Že tam s náma pojede Šenky. Jsem se těšila že ho tento školní rok už neuvidím a uvidím ho asi po páté za poslední dva týdny. A ještě lepší zpráva(ironie). Můj trenér se bude stěhovat. A ejhle kam? Bude bydlet o ulicu dál než já. Tvl skvělý...takhle mě bude moci komandovat aji zblízka :/ xD Bože, za co mě trestáš...Co jsem komu udělala. Chtělo by to nějakou dobrou zprávu teď...

Bleach 375 - Execution, Extinction

25. září 2009 v 14:57 | Majka-san^^ |  Novinky
Wow :D Už 8 let vychází Bleach xD To je doba co? Nová manga, 375 x) Ten konec je zajímavý...tvl, tak to by mě ale zajímalo..co bude dál.