Leden 2010

Malůvka - Kento aneb Renji xD

30. ledna 2010 v 15:52 | Majka-san ^^ |  Mé kresby
Čau :D Dneska jsem dokreslila Kenta Ona a lá jako Renjiho Yanagiho v TeniMyu xD
No comment, první nakreslená živá osoba :D Ale nevypadá to nic moc. Klik na zvětšení :D

PureBoys

29. ledna 2010 v 19:10 | Majka-san ^^ |  Japonské skupiny

PureBoys je japonská jpopová skupina, založena v roce 2007 blogovací společností AmebaBlog.
Skupina je tvořena ze 7 členů a pravidelně se sestava skupiny proměnuje. Každý z členů pochází z jiné talentové agentury (Sunaoka Office, Eventr Dream...) a tak
singly a CD vydávají pod Pullup Records.

ČLENOVÉ:
Současní:

Minami 'Kei-chan' Keisuke (narozen 3.července 1985, pravé jméno Motomoura Keisuke) - je původním členem PureBoys, herec známý hlavne z TeniMyu jako Tezuka, studuje na Politickou Ekonomiku na Wasedské univerzitě.
Je z talentové agentury Trend Inc.
Yagami 'Ouji' Ren (narozen 14.prosince 1985, pravé jméno Yamazaki Yuuichirou) - původní člen PureBoys, model, hudebník, herec známý hlavně z TeniMyu jako Yukimura nebo Tokyo Ghost Trip.
Je z talentové agentruy Event Dream.
Nagaoka Takuya (narozen 31.května 1985) - není původním členem, členem se stal po odchodu Takiguchiho, Nakayamy a Kata, tak někdy v v březnu 2008.
Herec známý z Bokura wa Ano Sora no Shita de. Jako jeden z mála japonců nosí normálně brýle xD
Sato Yuuichi (narozen 31.března 1989) - nepůvodní člen, přišel společně s Takuyou. Herec, známý asi HanaKimi (Hanazakari no Kimitachi e).
Tomoya 'Ando Ryu' Andrew (narozen 21.července 1987) - nepůvodní člen, k PureBoys se připojil tak...v červenci 2009? Někdy v době kdy ohlásili svůj odchod ze skupiny Baba a Sakimoto.
Itogi Kenta (narozen 3.března 1988) - nepůvodní člen, k PureBoys se připojil v září 2008.
Miura Ryosuke (narozen 16.února 1987) - nepůvodní člen, připojil se spolu s Tomoyou. Herec, známý z Bokura no Houteishiki (kde mimo jiné hraje Aiba Hiroki a Renn Kiriyama xD).


Bývalí:
Kato Keisuke (narozen 2.září 1988) - byl v původní sestavě. Herec z námý hlavně z Happy Boys, Kamen Rider IXA a HanaKimi. Odešel v březnu 2008.
Nakayama Masei (25.rposince 1988) - byl v původní sestavě. Herec známý hlavně jako Inui z TeniMyu. Odešel v březnu 2008.
Yukihiro Takiguchi (narozen 29.května 1985) - byl původní sestavě. Herec známý jako Oishi z TeniMyu nebo z Tokyo Ghost Trip, kde hrál s Renem. Odešel v březnu 2008.
Takeda Kouhei (narozen 14.ledna 1986) - byl v původní sestave. Herec známý z HanaKimi, Kamen Rider Kiva nebo jako hlas Vaana z Final Fantasy XII.
V roce 2001(to mu bylo 15 :)) vyhrál nějakou speciální cenu na 14. Super Boy JUNON.
Baba Toru (narozen 17.června 1988) - byl v původní sestavě. Herec, zpěvák známý z TeniMyu jako Yagyuu, nebo z Cafe Daikanyama. Odešel v červenci 2009 se Sakimotem Hiromim.
Sakimoto Hiromi (narozen 23.srpna 1986) - nebyl v původní sestavě, přišel spolu s Takuyou v březnu 2008 a odešel v červenci 2009. Svoji hereckou kariéru začal v 6, známý z HanaKimi.


DISKOGRAFIE:
1.singl - Kanpai Je T'aime

Vyšel 26.září 2007.
1. Kanpai Je T'aime
2. Zenryaku, Michi no Ue Yori
3. Bambina
4. LOVE&JOY
5. Kanpai Je T'aim (instrumental)
6. Zenryaku, Michi no Ue Yori (intstumental)
7. Bambina (instrumental)
8. LOVE&JOY (instrumental)
Vyšel spolu s klipy na Kanpai Je T'aime a Bambina.

2.singl - Kimi no Te/Psyche na Heart

Vyšel 25.června 2008.
1. Kimi no Te
2. Psyche na Heart
3. Kimi no Te (instrumental)
4. Psyche na Heart (intsrumental)
Vyšel spolu s klipy Kimi no Te a Psyche na Heart.

3.singl - CAUTION

Vyšel 10. června 2009.
1. CAUTION
2. Ai Got YOu
3. CAUTION (instrumental)
4. Ai Got YOu (Instrumental)
Vyšel spolu s klipy CAUTION a Ai Got You.

4.singl - Zenkaidansu

Vyšel 25.listopadu 2009.
1. Zenkaidansu
2. SEASON~episodeV~
3. Zenkaidansu (instrumental)
4. SEASON~episodeV~ (intstrumental)
Vyšel s klipy Zenkaidansu a SEASON~episodeV~

DVDGRAFIE

1. Back Stade File #1 - vyšlo 3.října 2007.
2. Act.1: Cheers! ~ Tobe! Jibun to iu Daichi Kara ~ - vyšlo 21.prosince 2007.
3. Back Stage File #2 - vyšlo 20.srpna 2008
4. Act.2: 7Dummy's Blues - vyšlo 5.listopadu 2008


Always Winner...Rikkaidai? No, Lesňák :D

26. ledna 2010 v 21:57 | Majka-san ^^ |  Diary
minami3.gif image by tenimyuphotoset
Čau :D
Jak je? :) Já se mám fajn. Dnesska jsme se celou dobu flákala...teda skoro. Aspň jsem nebyla ve škole.
Dneska jsem hrála šachy, bylo šachové krajské kolo škol ve Vsetíně. Takže naše škola postavila šachové družstvo a jeli jsme tam.
Tam jsme se trochu ztratili, po 20 minutách mrznutí jsme to našli a i kdžy jsme si mysleli, že jdeme poslední, byli jsme skoro první. Naše sestava byla, na první šachovnici Koubí, pak Barča, pak já a pak Honza. Hráli jsme v kategorii středních škol. Škol tam bylo 8, včetně nás. Měli jsme největší průměrné ELO (číslo, podle kterého se určuje síla) ale jen o trochu. My měli něco kolem 1820, gympl UH (Uherské Hradiště) měli 1810 a SPŠ UH měli kolem 1800, nebo tak nějak to bylo, a těch pár bodů vlastně nehrálo roli xD No, tak jsme začali hrát. V prvních 4 kolech jsme měli fakt slabé soupeře :D Čtyřikrát za sebou jsme vyhráli 4-0! :D Pak jsme chytli SPŠ UH, tvořené hlavně z boršičáků. No, čekali jsme remízu, nebo tak nějak, a skončilo to 3-1 pro nás! Já porazila Erika! :D Asi nevíte kdo to je, ale neva. Boršičák, papírově silnější xD A já ho porazila :D Muhaha...Nejlepší bylo, jak Honza šel rozptylovat svého soupeře, Robina. Vytáhl časopis. Péčko. Maxim. Teď to otevřel na nějaké stránce s nějakou ženskou a my se tam začali tak chlámat a nikdo nevěděl o co gou :D No, pak jsme hráli s Kroměříží. Tam se čekala výhra, páč byli slabší. A my prohráli 3-1. Ale stále jsme byli první a k rpvnímu místu nám pak stačila remíza v posledním kole. Ale to nás čekal nejtěžší soupeř. Gympl UH. Po domluvené remíze mě a Honzy, to Koubí vyhrál a Barča taky, tak to skončilo 3-1, což znamená, že jsme vyhráli turnaj! :D Oh yeeeeah! :D
Já jsem celkově za turanj uhrála 5,5 bodů ze 7, což je celkem v poho. Hlavně, že jsem porazila Erču :D

Pak jsem večer byla na kurzu angličtiny. Zadáčo. S rodilým američanem. Byla sranda.
Třeba já:
Já: "Draw there a bear on bike."
Jenže to bear jsem vyslovila jako bír, pivo :D A já teď, výchlam a Jutzu taky a já že: "Ne, pivo! Medvěda!"
Ta angličitna byla dobrá, ta se hlavně mluví :D
Nějaké zajímavé body dnešního dne.
1. Erča měl hezkou mikinu. Žlutohnědou :D
2. Ztratili jsme za celý turnaj jen 5 bodů. Dobře my.
3. Gymnázium Lesní Črtvť opět někde skončilo první. Jak jinak.
4. Dostali jsme pohár a medaile :D
5. Yay, zejtra bude zase pokec s říďou :D O tom turnaji. To je vždycky sranda...Tam už mají vitrínu plnou šachových pohárů. Prý to už nemají kam dávat.
6. Hmmm..Pájka měl hezkej účes. Jo, všem to s brýlema sluší víc než normoš...Hmm..tam jsem si asi všímala jiných věcí než šachů...xD
7. Dodívala jsem se na Last Exile. Great! Amore Mio, kde je můj Dio? (Dio..postava z LE, moje oblíbená xD)
Bye! :D

FullMetal Alchemist: BrotherHood - Opening 4 - Period

25. ledna 2010 v 22:00 | Majka-san ^^ |  FMA - Openings and Endings
Tenhle opening se mi upe mega líííbí :)
Tu máte cleou verzi XD
Já to poslouchám od rána do véčera. Period od Chemistry :)
Nice vidko :)

Shinjuku-ku Kabuki-chou Hoikuen

18. ledna 2010 v 21:20 | Majka-san ^^ |  Japonské filmy/seriály
http://i88.photobucket.com/albums/k163/Nargiszz/mamo-kenkenmovie.jpg

Název: Shinjuku-ku Kabuki-chou Hoikuen (Shinjuku Kabukichou Nursery School)
Země vzniku: Japonsko (KiraKira Movies)
Rok: 2009 (31. ledna 2009)
Dálka: 135minut
Žánr: Komedie/Rodinný :D
Info:
Kenji a Masaru jsou dva přátelé, kteří vlastní klub, kde pořádají různé kalby a diskotéky. Jednou je tam u nich bohatý chlap, který se skrývá před
japonskou mafií, yakuzou. Yakuza po něm chce peníze, které jim dluží. Když zjistí, že ho tam objevili, zbalí si své saky paky a zdrhá pryč.
Yakuza tam vtrhla a všechno poničila, ovšem toho chlápka nenašli. PRotože ty peníze chtěli zpátky, rozhodli se, že si je vezmou od toho klubu. Nebo spíš od majitelů
toho klubu. Donutí Kenjiho a Masarua nedobrovolně podepsat smlouvu o tom, že jim ty peníze ti dva budou vracet a pak odejdou.
Po tom vpádu tam přijdou dva jejich přátelé, Susumu a Tatsuya, a pomáhaj jim s úklidem klubu. Pak se Susumu rozhodne odejít. U vchodu klubu do něj vrazí nějaká cizinka,
která mu do náručí dá dítě, řekne něco ve smyslu, postarejte se o něho prosím, a pak jde pryč. Susumu jen zírá a když to uvidí ostatní, vysmějou se mu.
Pak přichází otázka. Co s tím dítětem? Susumu řekne, že se o něj nemůže starat, protože má svoji práci a odejde. Tatsuya zase, že má rande a taky odejde.
Tak se o něj Kenji a Masarem postarají, jdou mu koupit plenky a různé podobné věci. Starají se o to mimčo, hrajou si s ním. Po nějaké době je to však přestane bavit.
To však už přijde pravá matka, podívat se na své dítě. Mají z toho radost, mysleli si, že se o něj už nebudou muset starat, ale! Opak je pravdou.
Ta matka si snad myslí, jako by to byla nějaká školka nebo co, a tak řekne: "Come on! Minna!" A najednou se dovnitř vřítí stádo děcek a matek.
Kenji s Masarem na to jen vykuleně hledí. Ta cizinka jim dá 5000yenů a pak s ostatníma matkami odchází.
A tak dostanou nápad, co takhle si vydělávat peníze hlídáním dětí? Bude jim to dávat víc peněz, než klub!
Ale to se samozřejmě neobejde bez problému. Neustále je vydírá yakuza a náhlé pády do jejich školky ohrožují malé děti. Ty peníze nemůžou sehnt tak rychle, navíc musí kupovat hračky a věci pro děti. Taky mají najaké problémy na úřadě...
Jak to vyřeší? Navíc se jim tam ztratí kluk, atd. atd.
Postavy:
Kenji - Kenji, milý a ochranitelský týpan. Hraje ho KenKen, tedy Kamakari Kenta. Děcka, jsem naprosto fascinována jeho obočím a vším, co tím dokáže xD Ty jeho ksichty.
Známý z TeniMyu jako Shishido a navíc má takovou rádio show s organizací KiraKira, kde kecá s různmi japonskými herci :)
Masaru - Masaru, přátelský, rád nabaluje ženské. Hraje ho Kane, Kanesaki Kentarou. Role, co ho proslavila je jako Sanada v TeniMyu. Víte, co by mě pobavilo,
kdyby se Sanada choval jak Masaru xD To by bylo vtipné :D Naprosto mě tady dostalo, jak v SHK ukázal těm malým děckám to: "ITADAKIMAAAAASU!" :D
Tatsuya - líbí se mu snad každá ženská a chvíli co chvíli má nějaké rande. Nakonec se zabouchne do jedné matky. Hrajeho Mamoru Miyano, dabér a herec.
Tady má blong vlasy a vypadá hrubě! :D
Susumu - Susumu, nemá moc rád děti. Ale i když je nemá rád, začne xD A skvěle jim pomůže :) Hraje ho Kawaii Ryonosuke. To je lol jméno xD
Můj koment: Velice rozotmilý filmík :D


TeniMyu (Prince of Tennis Musicals)

17. ledna 2010 v 21:29 | Majka-san ^^ |  TeniMyu
http://uriel.exteen.com/images/dl5.jpg

TENIMYU

TeniMyu neboli GekiPuri nebo Prince of Tennis Musicals je série muzikálů na anime Prince of Tennis.
První muzikál se začala hrát v roce 2003 a kvůli nečekané velké oblíbenosti se Marvelous Entertainment rozhodla udělat další muzikály a
postupovat podle mangy. Byl trochu pozměněn, nejsou zde žádné ženské postavy a některé scény byli vynechány. Hudbu skládal Sahashi Toshihiko.

Jsou tři druhy představení. Muzikály, které jsou podle příběhu, pak speciální hudební představení, ve kterých se jen zpívá a je to něco jako parodie,
a pak je speciální opakování. Také jsou tzv. 'graduation shows', což jsou poslední muzikály, kde hrají původní herci, pak jsou nahrazeni novými.

Seznam muzikálů: 1. série
1. Musical Tennis no Ohjisama (The Prince of Tennis Musical)
2. Remarkable 1st Match Fudomine
3. Dream Live 1st
4. More Than Limit St. Rudolph Gakuen
5. In Winter 2004-2005 Side Fudomine ~Special Match~
6. Side Yamabuki Feat. St. Rudolph Gakuen
7. Dream Live 2nd
8. The Imperial Match Hyoutei Gakuen
9. The Imperial Match Hyoutei Gakuen in Winter
10. Dream Live 3rd
11. Advancement Match Rokkaku feat. Hyotei Gakuen
12. Absolute King Rikkai ft. Rokkaku ~ First Service
13. Dream Live 4th
14. Absolute King Rikkai ft. Rokkaku ~ Second Service
15. The Progressive Match Higa Chuu feat Rikkai
16. Dream Live 5th
17. The Imperial Presence Hyotei Gakuen
18. The Treasure Match Shitenhouji
19. Dream Live 6th
20. The Final Match Rikkai First ft. Rivals
21. The Final Match Rikkai Second ft. Rivals
22. Dream Live 7th

2. série
23. Seigaku vs. Fudomine  

Více v celém článku :)


TeniMyu meme :D

16. ledna 2010 v 20:57 | Majka-san ^^ |  Řetězáky
Je to anglicky, páč sem to házela na svůj LJ :D

I was bored so I decided to do some meme. So..this TeniMyu meme, grabbed from [info]notphil :D


[01] Which musical is your favorite?
Dream Live 3th and Dream Live 4th :D Also RikkaiMyu was great, but I haven't seen it all yet ^_^

[02] Which is your favorite song?
Hard to say, each song is great! Okay...But I think, my the most favourite is...*dramatical pause*...it' On My Way! :D
Yes, I love this song.
[03] Who is your favorite character?
Marui, hell yeah! :D Followed by rest o Rikkai :D

[04] Which is your favorite team?
Rikkai are my chapions *_* But at first, I liked Seigaku...then Hyotei, and then Rikkaidai :D

[05] What is your favorite pairing?
Hard question. I have many favourite pairings. The most favourite is maybe Platinum Pair, then Alpha, Adorable, Uke, Dirty, Diabolic, Toxic, Dream Pair...and I haven't mentioned Silver Pair xD And Kinky. And...I'd rather stop. Heh, and I like Troika! (Yukimura/Sanada/Renji) Awesome threesome xD And I don!t know how they call this Niou/Kirihara/Marui. But it's great too xDDD

[06] Who is your favorite actor?
KIRIYAMA RENN. NO DOUBT. He's cute and great and aaaah...xD I'm addicted to him.

[07] Least favorite?
I don't know, I like everyone ^^

[08] Who was your first favorite?
I think, Yuu Shirota and Saitou Takumi and Aiba Hiroki? :D I was fascinated by Yuu's japanese-spanish origin, by Aibacchi's hair and his salient canine tooth and Takumi's hair xD

[09] Who has the best voice?
Hmmm..*thinking* I like Kato Kazuki's voice :D He has perfect voice, it sits to Atobe :D Also Masa and Baba have nice voice :)

[10] The worst?
I don't know :D

[11] The most similar to their character?
Hmm..Nakagauchi Masataka? :D Or the new Niou..hell, what is his name. Wasuda something I think xD

[12] Who do you think is the hottest?
You mean hot like sexy or hot like gay? :D Let's skip this question, insert here your opinion xD No, if you mean who's the sexiest...so the answer for me is clear. Renn-sama :D
[13] The cutest?
Kento Ono? :D He's so adorable xD Nya ... thanks to him, I started to like Renji. Renji is cool :D
I love his smile (not Renji's, I mean Kento's smile).
[14] The prettiest?
Hm...it will be boring if I say again Renn :D So...Kido Yuya is quite pretty :D (he plays Kintarou in Shitenhouji A)

[15] Favorite doubles pair?
Niou and Yeahgyuu xD Platinum Love..Masa/Baba :D And Dirty..SaiRui :D

[16] Who do you know the most about?
Again, Renn :D And then Masa and Baba, then Ouji, Kei-chan, KenKen...:D

[17] If you could date one of them, who would it be?
xD You can guess...It's Renn! :D

[18] Ship anyone?
Hell yeah :D Masa and Baba :D Though Masa wrote on his blog they aren't together..I don't believe him! :D They are Platinum Pair Live :D

[19] Made any form of fanwork about any of them?
Yes :D I've drawn something with Kento and Ouji. Kento is not done, cause I'm lazy to finish it. Ouji is done, it was a present for someone :DAnd I do some graphic with them xD
THE END :D

Hlášení po dlouhé době :)

16. ledna 2010 v 18:07 | Majka-san ^^ |  Diary
Čau :) Hlásím se po dlouhé době :D
To víte, nebyl čas. Blíží se konec pololetí a tak furt píšeme písemky a furt se musím učit..Teda..pokud se tomu dá říkat učení :D
Hej, já budu mít na výzo snad samé dvojky. Ale budu mít jednu jedničku, ze zemáku :D
Mě v úterý vyzkoušela a asi čtvrthodiny mě mučila před tabulí. A zkoušela mě z celé Asie, sem nevěděla že mám bejt zkoušená, ta kjsem to samo neuměla. Ale zachránilo mě vždycky pár otázek z Japonska xD No, nakonec mě posadila s dvojkou, tak sem čekala, že na výzo bude dvojka. No, ve čtvrtek jsme dostali nějaký test z videa, které jsme tu hodinu sledovali a já to měla správně, tak budu mít jedničku! Muhahaha :D Úplná haluz.

Jo, a z chemky to mám takové 1-2 :D No, jako on nám před týdnem dál písemky a ve třídě bylo 12 pětek xD A Pepa tak:
Pepa: Někteří z vás se pokoušeli znásilnit chemické vzorečky...:D

Už se těším až budeme mít prázdniny. Ještě tak dva týdny přežít a bude to.
Přežívám díky Rennovi xD
Muhahaya, teĎ koukám na seriál Kamen Rider Double, s Rennem Kiriyamou a Masaki Sudou v hlavních rolích xD Patří do do velké skupiny Kamen Rider, která má až 20. sérií xD Takže hodně. Je to dcl dobré :D Je to podobné jako Power Rangers xD Takže jesli jste to měli rádi, určitě se opdívejte na nějakou sérii Kamen Rider. Máte z čeho vybírat xD

Nya, jinak už valím, bye! :)

Life at Rikkaidai - 27. Happy B-Day, Gen :)

15. ledna 2010 v 21:15 | Majka-san ^^ |  Life at Rikkaidai
Hmmm..2895 slov xD Dorovnávám. Nějaké moc dlouhé :D A nic tam není xD Nuda, jako vždycky xD Nějak zbytečné kecy tam jsou, plka z toho jsou Fujiho techniky xD
Pár technických poznámek...
Araki Hirofumi má fakt podobný hlas jako Zaizen..To bude tím, že je jeho dabér :D
No, a ten záblesk minulosti...to se mi fakt stalo. Jeden debil mě poslal na to pódium xD

Renji's Pervert Data I - Platinum Pair

2. ledna 2010 v 22:06 | Majka-san ^^ |  Renji's Pervert Data
Nya ~ So my first fanfiction in English xD And probably first M-rated (or PG-15 :D, that doesn't matter...).
Informations are in entry before xD First chapter, called simply Platinum Pair :D
Follow the LJ-cut...No, I mean Celý Článek xD
Sorry for my bad English xD

What's new?! :D

2. ledna 2010 v 20:14 | Majka-san ^^ |  Novinky
Hello! :D
Pár novinek xD
Jakou chcete slyšet první? :D
Tahle je důležitější xD
Půlka překladatelské skupiny Haya Subs, ta druhá půlka, tedy Ya, přeložila první díl Tokyo Ghost Trip. Je to úplně skvělý seriál, takže si neváhejte ty titulky stáhnout, a podívejte se sem. TGT, je upe skvělý seriál, někde na blogu mám napsanou 'recenzi' xD Hih.
Když už Ya překládá TGT, tak já bych měla udělat PoT (jo, Ha se fláká) :D
No, tak třeba se zítra dočkáte 4. přeloženého dílu. Když nebudu líná.
Jinak....po zítřku už dem do školy T____T Mě se tam nechce T___T Buu..zrovna máme v pondělí krásný 9 hodin. A hudebku, fuj.
No, druhá zpráva xD

Nya ~ Chystám novou povídku *grin*
But...It's in English! Why? 'Cause it's horrible write Czech yaoi xD
Info about new fanfic.
Title: Renji's pervert data
Fandom: Prince of Tennis
Language: English
Rating: Something between T and M. So..PG-15? :D
Genre: Humor/Yaoi
Characters: Mainly Rikkai, Hyotei and Seigaku..maybe Shitenhouji
Summary: Renji collects data about others tennis life, school life and ... sexual life. Renji's sexual facts about his teammates and rival players.
Parody. Yaoi. Platinum, Alpha, Adorable and more pairings in next chapters...Be intoxicated by my prowess *grin*

Once upon a time... - 5. I Can't Dance!

1. ledna 2010 v 2:09 | Majka-san ^^ |  Once upon a time...
xD Skoro jsem stihla limit! Slib byl do Nového Roku, překročila jsem to jen o 2 hodiny a 9 minut!
Blbost :D Není to taký crack jak obvykle :D

Life at Rikkaidai - 26. What the heck are ya doing under my bed?

1. ledna 2010 v 1:51 | Majka-san ^^ |  Life at Rikkaidai
Novoroční díl. Taky mega dlouhý a mega o ničem a nic se tam neděje a je to nuda T___T. To je krize. Jak na Nový rok, tak po celý rok. Takže po rok 2010 čekejte lamérský díly. Jak OUAT..tak i možné další povídky RPD xD
To je krizeeeee >_<