Leden 2011

Horikoshi Gakuen...Chtěli byste tam chodit taky!

22. ledna 2011 v 15:32 | Maya |  Japanese actors

Horikoshi Gakuen je vyšší střední škola v Tokyu v distriktu Nakano, určena pro studenty, kteří by chtěli jít na vysokou, či pro sportovce a hlavně pro mladé japonské idoly, kteří chtějí skloubit školy se svým povoláním. Škola používá speciální způsob výuky a proto mají i mladí idolové později možnost jít na univerzitu 8D
Z této školy vyšlo již mnoho talentů z agentur jako Johnny's Entertainment nebo AMUSE Inc.

Dostat se tam je relativně jednoduché, uděláte is přijímací pohovor a zkoušku (někdo říká že eje lehká, někdo těžká, ovšem, smrtelníci ji nedělali, tak co my víme), ovšem, aby jste zaplatili školné, na to byste si museli šetřit tak 5 let (jako normální smrtelníci 8D). Jen první rok na škole stojí 260 000 tisíc korun, plus mínus, další roky už jsou asi o polovinu levnější 8D (Ovšem ještě různé výlety do Ameriky a Evropy, které každoročně pořádají taky něco stojí atd.)

Též tam mají trochu přísnější pravidla než tady.

1. Chlapec a dívka spolu nesmí chodit :D
Mají dokonce oddělené vchody. Když spolu budou trávit moc času, učitel si toho všimne. Pokud se dostanou do nějakého vztahu, bude jima nařizeno, aby se rozešli. Pokud tak neudělají, můžou být vyloučeni ze školy.

Psycho D: Ale nějak sem si nevšimla, že by se to moc dodržovali :) (Za první, táhlo se pár drbů, že Yamada Ryosuke chodí s Nishiuchi Mariou nebo Shidou Mirai xDD Jsou to spolužáci. Též Kamiki Ryuunnosuke a Shida Mirai jsou velmi dobří kamarádi z mládí ^^)

2. Nesmíte používat mobily. Jen ve výjimečných případech.

Též jsem si nevšimla, podle papa pictů, že by to nějak dodržovali :D

3. Nesmí jíst svačiny?! WTF? Mají umřít hlady nebo co?! Ani po cestě dom?

4. Studenti z různých tříd spolu nesmí mluvit. Jak během přestávěk, oběda či na cestě domů. Pokud budou chyceni, budou vyloučeni. Asi se dost vztahuje na tu třídu idolů, škola "pečuje" -ironie" o jejich soukromí. 

ATD, jen sem vybrala ty zajímavé :D

Vyšší střední škola má pouze tři roky studia, tzn. 1. - 3. ročník, jako u nás, prvák až třeťák.

Nejznámější třídou je 2-D (která končí v roce 2013), kteoru navštěvují...

2-D (třída idolů :D)

Kawashima Umika, Shida Mirai (Seigi no Mikata), Hayano Ayashi (AKB48), Mizuzawa Nako (Hana yori Dango), Tanaka Asami (Scrap Teacher), Kamiki Ryunosuke (Tantei Gakuen Q), Irie Jingi (Seigi no Mikata), Sakamoto Shougo (Tenimyu), Nakajima Yuto (Hey!Say!JUMP), Yamada Ryosuke (Hey!Say!JUMP), Chinen Yuuri (Hey!Say!JUMP), Ohgo Suzuka, atd. Je jich víc, asi kolem 20 ale nejsou zase tak známí :D (Možná :D)

Jak sem zmiňovala, chodí tam hodně Johnny's :D (Starý pervet Johnny-san pečuje o jejich vědomosti xDD)

Johnny's boys:
Výše zmínění HSJ, mezi od"maturované" (není to úplně pravda, protože Japonci nemají maturitu) herce a talenty patří třeba další členové HSJ, jako Yaotome Hikaru, nebo Arioka Daiki. 
Další bývalí studenti: Matsumoto Jun, Toma Ikuta, Tsuyoshi Domoto, Tsuyoshi Kusanagi, Tegoshi Yuya, Tanaka Kouki atd.I SPOT MATSUJUN! XDDD

Pardon :D Říkám, jen že jsem zahlédla MatsuJuna :D (Dole, vpravo :D) Matsumoto Jun, další z Johnny's z Arashi, kteří školu navštěvoval :D Nahoře vydím YamaPiho (orní fotka, druhý zleva)
Tipla bych, že zbytek jsou taky Johnny's, jen je moc nepoznávám XD

egaodofu: @ HORIKOSHI |D

I SPOT Miura! :D (Zvláštní, jedno z pravidel na škole, je zákaz mít nabarvané vlasy, výjimkou je, pokud to potřebuje k hraní nebo tak...Porč má Miura tedy hnědě vlasy? 8D)

Dole, první zleva, Miura Haruma, tentokrát z AMUSE :) První zprava je zase Yaotome Hikaru z HSJ z Johnny's :D Ten mezi Miurou a tím učitelem určitě taky je někdo, jen zase nemůžu poznat kdo, ale ten ksicht mi je povědomý :D Jéžiši...to jméno mám na jazyku! Já vím, že to někdo je!

AMUSE Inc. boys :D (Mí milovaní :D)

Miura Haruma, Kamiki Ryuunosuke (2-D), Sakamoto Shougo (2-D), Uehara Takuya, Aoyagi Ruito plus co sem randomly zjistila, všichni členové skupiny Perfume z AMUSE tam chodili taky. 


Yamada, pod ním Kamiki <3 (lol, telefonuje a jeho výraz :D) a vedle Chinen.


Hmm, někdo (tipla bych že Irie Jingi ale netuším, akt ne :D) Nakajima Yuuto, Chinen Yura, Yamada Ryosuke a Sakamoto Shougo! (Yay, konečně sem Shouga někde vystalkovala :D)


Yamada, pod ním Shougo (lol, já si hp původně spletka s Chinenem :3 :D) Luxusní výraz, nahoře Kamiki (zase telefonuje?!) a dole...Irie asi :D 

No, prostě...luxusní třída XDDD Přála bych si tam chodit :D I když ty pravidla...mě celkem odpuzuje xDD

Taky jedna úžasná bývalá třída byla ta, kam chodili spolu Koike Tepper, YamaPi, Shirota "Shirotan" Yuu, Tanaka Kouki a Ikuta Toma :D Mít takévé spolužáky a jsu mrtvá :D

Plus pár žebříčků :D
 Nejchytřejší student 2-D (původní 1-D)
1.     Chinen Yuuri (statistiky jsou rok staré, tedy z původní 1-D, a říká se, že prý je nejchytřejší z celých prvních ročníků XD No toto :D)
2.     Shida Mirai
3.     Nozomi Maeda
4.     Sakamoto Shougo (YAAAYZ!)
5.     Nakajima Yuuto 

Ten, který na obědě nejvíc jí: 
1.     Yamada Ryosuke (já si říkala, že tloustne :D)
2.     Kamiki Ryunosuke (LOL :D)
3.     Irie Jingi
4.     Chinen Yuuri (nezdá se, že by nějak rostl, i když tolik jí :D)
5.     Nakajima Yuuto

Nejsilnější student:
1.     Irie Jingi
2.     Yamada Ryosuke
3.     Sakamoto Shougo (BEAT THEM!)
4.     Nakajima Yuuto
5.     Chinen Yuuri (LOL, fakt? :D Takovej prcek a nejsilnější? :D)

Nedivím se, že tam není Kamiki v tom posledním XD I Shida ho prý porazí 8D Get strong, Kamiki :3

By mohlo stačit :D


Bye :D

Aiba Masaki - Hello Goodbye

2. ledna 2011 v 16:42 | Maya :D |  Arashi - Songs/Videos
Já vím, že jsem o nic ještě nic nenapsala, ale což :D

Jen jedna písnička od Aiby Masakiho (ach, to skloňování), člena Arashi a jeho Hello Goodbye :D Fakt nesnáším Milku za to, že mě tím nakazila. No fakt! :D

Musím to furt poslouchat xD 
Ta písnička je přesně v Aiba-style :D Veselá, rychlá, hravá a chce se vám při tom s ním zpívat, skákat a tančit :D Aspoň já mám ten pocit :D Aiba-chan je taky takové velké přerostlé děcko :D

Enjoy :D <3