Červen 2011

Na prázdniny! :)

21. června 2011 v 21:49 | Maya :)
Čau :)
Dneska byl můj poslední den školy, valím na prázdniny, takže se tu objevím možná až za měsíc :D Ale možná budu i online, takže pište :)
Jedu do Vietnamu! :)
Kde se setkám s Shu (na 100%) a možná Tuong Van (dvě fanynky TeniMyu a AMUSE) :D Takže bezva pokecáme XDD Doufám, že nebudou mlevt moc rychle Vietnamsky, nebo nebudud rozumět :D
tak čáu, přeji krásné prázdniny! :)
A pište! :D

Hanazakiri no Kimitachi e - druhá série - herecké obsazení

18. června 2011 v 19:01 | Maya :D |  Novinky

Populární televizní série Hanazakiri no Kimitachi e, bude mít pokračování, druhou sérii, která ovšem má nové herecké obsazení a děj. Hlavní hrdinku, která se převlékne za chlapce, bude hrát Maeda Atsuko, nejpopulárnější členka z nejprodávanější dívčí skupiny AKB48 a po jejím boku ji budou stát Nakamura Aoi a Miura Shohei. Tito tři nahradí původní Horikitu Maki, Oguriho Shuna a Ikutu Tomu.

V dalších hlavních rolích budou Kiriyama Renn, Yanagishita Tomo a mnoho dalších, jakoa Kawahara Kazuma, Nishii Yukito nebo Horii Arata.

Renn-chaaaaan (4. hlavní role) <33 Jako sukničkář Nanba XDD Dámy, neoopovažujte se ho dotknout nebo vás představím své pěsti xDDD Yaaay, jeho kariéra pomalu ale jistě jde nahoru :D Kde byl ten rozotmilý Marui <333 A Tomo. A Nishii...A Miura-kkun taky není špatný :D Jen si furt ne´vím, co si myslet o Nakamurovi, jednou se mi líbí, pak mi přijde divný :DD