Srpen 2011

Samurai Sentai Shinkenger

31. srpna 2011 v 20:27 | Maya |  Japonské filmy/seriály
Shiba Takeru: "Toto není jako historické drama!" (fakt to řekl, v prvním dílu :D)
A má pravdu...
Název: Samurai Sentai Shinkenger
Rok: 2009/2010
Počet epizod: 49 + filmy
Délka epizody: 24-25 minut
Žánr: Akční, komedie, tokusatsu
Cast: Matsuzaka Tori (TOPCOAT), Aiba Hiroki (TOPCOAT), Suzuki Shougo (Hirata Office), Morita Suzuka (HoriPro), Takanashi Rin (StarDust), Souma Keisuke (Hirata Office)
Písničky: Psychic Lover - Samurai Sentai Shinkenger, Takatori Hideaki - Shirokujimuchuu Shikenger
Přecházelo: Engine Sentai Go-Onger
Pokračovalo: Tensou Sentai Goseiger
Děj:
V řece Sanzu žijí Gedoshuu, zlomyslné potvory, které občas proniknou trhlinami v jejich světě do světa lidí a zastrašuje je, nebo je zabíjí, jen tak pro radost. V tom jim brání Shiba Takeru, nejmladší lord samurajského klanu Shiba. Doteď proti nim bojoval sám, ale Gedoshuu začínají sílit.

I přesto, že Takeru nechce, jeho učitel, povolá jeho vyvolené vazaly, aby s ním bojovali proti Gedoshuu.
Vypadá to, že jeho nový tým nemůže uspět. Ikenami Ryuunosuke, bývalý kabuki herec, který bere svou roli jako samuraj velice vážně, se nemůže snést s Tanim Chiakim, který by si přál se poflakovat a hrát video hry. Mírnit se je snaží Shiraishi Mako a Hanaori Kotoha, ale Takeru je nemůže snést.
Díky času, staříkovi Jiimu a lidem, které potkávají a chrání, se učí jak spolupracovat a poznávají druhé, jejich vlastnosti.
Každý z nich má něco, každý umí něco. Sami by nezvládli nic, ale spolu...

Vypadá to, že boj s Gedoshuu ne a ne skončit. Pod vládou Doukoka, Tayu Usukawou a Shitarim se v lidském světě neustále objeveji Ayakashi a jejich společníci Nanashi s různými schopnosti, jak bojovat proti samurajům.

Jak Gedoshuu sílí, musí Takeruho tým trénovat, jak fyzicky, tak duševně. V boji jim pomáhají jejich origami přišerky a origami disky. Ne ovšem každý ho má, některé disky jsou ztracené a každý z nich, si mují k nim najít svou cestu.
Alespoň je boj mezi dobrem a zlem zatím v rovnováze, dokud se nezjeví Juzo Fuwa. Gedoshuu, který na sebe dokáže vzít lidskou podobu. Vypadá že, že se hodně zajímá o Takerua...

Zároveň se objevuje prodavač sushi...Co ovšem není jen tak nějakým prodavačem sushi. A zdá se, že má něco společného...se Takeruem. Zase?

Takeru o své minulosti nemluví a taky má proč. Co skrývá? To ví jenom Jii...

Doukoku už je nespokojený...Však on vymyslí plán, jak zničit lidský svět a nechat ho potopit se pod vodou řeky Sanzu.
Postavy:
Shiba Takeru (ShinkenRed) je 18. hlava klanu Shiba. Již od mládí byl vychováván Kusakabem Hikomou, (zkráceně Jii), aby vykonával rodinnou povinnost. Přeste, že se tváří arogantně a chladně, v hloubi duše má svůj tým rád, i když to nedává moc najevo. Neukazuje žádnou slabinu, a proto všechny překvapilo, když zjistí, že má panický strach ze strašidelného domu. Je velmi vážný, ovšem díky ostatním, kteří ho dokážou semtam rozptýlit, hlavně dětský Chiaki, či začne trochu víc užívat života a užít si to, co si v dětství neužil.
Hraje ho Matsuzaka Tori, který s touhle rolí, udělal pořádný debut a další hlavní role se jen hrnuli. Mmmmhmffff...ale je fakt dobrý :DDD Je z TOPCOAT agentury, kam pak naverboval i Aibu Hirokiho. Toriho můžete znát z Clone Baby, Asuko March, GOLD, Liar Game 2 atd. :)

Ikenami Ryuunosuke (ShinkenBlue) se vzdal svého snu, hraní v kabuki, i přesto, že kabuki miluje, aby naplnil otcovo přání a stal se pořádným samurajem. Bere služby velice vážně a je do toho magor, což někdy vytváří komické situace. Je lordovi Takeruovi velmi věrný, někdy až moc, což štve i samotného Takerua. Přes všechno, má jen ty nejlepší úmysly :) Ze začátku se nemůže snést s Chiakim, ovšem každý má své chyby, a časem se stanou skvělými kamarády :)
Tuhle roli si střihl Aiba Hiroki, který se proslavil zejména jako Fuji Shuusuke v muzikálech Prince of Tennis, znát Sukitomo, Cafe Daikanyama, Delicious Gakuin či Tadashii Ouji no Tsukurikata. Nedávno změnil agenturu a změnil si lehce i jméno (jen znaky, ale na anglické wiki to ještě nezměnili XD). Když hledal novou agenturu, Tori ho naverboval do Top Coat :D

Tani Chiaki (ShinkenGreen), freeter, který se potkouká po ulicích města, nebo hraje video hry nemá žádný zájem se stát samurajem. Jenže povinnosti volají. Je drzý a neuznává autoritu a Takeruovi neprojevuje žádný respekt, což vždy naštve Ryuunosuke. Dělá si rád co chce, ale pak pozná, že to může vést ke špatným událostem. Je z nich nejslabší, což ho štve, ale na druhou stranu má velkou fantazii, kterou využívá v boji. Jeho dětská a hravá povaha dokáže všechny pobavit a rozveselit, nebo dohnat k šílenství. Tato role perfektně seděla, herci, který ji hrál. Suzuki Shougo je totiž stejně vychlámaný jako jeho postava. Taktéž to byl jeho debut a vidět jste ho mohli snad jen v Shinken filmech, BAD BOYS a Heaven's Rock, což byla show j-rockové skupiny Cocoa Otoko, kde je hlavním kytaristou.

Umemori Genta (ShinkenGold)je Takeruho kamarád z dětství. Jak kdysi náhle zmizel, tak náhle se objevil. V dětství chtěl být taky samurajem jako Takeru a chtěl umět využívat Mojikaru (jejich hlavní sílu), ale protože neměl dostatek schopností, vytvořil umělou Mojikaru a origami, která mu slouží k boji. Rychle se spřátelí s Chiakim, díký jejich podobným povahám.
Hrál ho Souma Keisuke a byla to jedna z mála významějších rolí. V dramatech ho mos čsto neuvidíte, sem tam jako hosta v nějaké epizodě, v divadle ho možná uvidítě častěji.

Většinou mě holčičí charaktery štvou, protože jsou moc...nevím, holčičí a ablablabla, jenže tady jsou ty holky dost v poho :D

Předtím, než se Shiraishi Mako (ShinkenPink) vydala sloužit klanu Shiba pracovala v matřeské školce. Má velmi vlídnou povahu a své přátele bere jako svou rodinu. Ovšem, ne jako Ryuunosuke hned věří Takeruovi, on musí dokázat, že je právoplatnou hlavou Shiba klanu. Jejím snem je stát se skvělou ženou v domácností, ale neumí vařit, což často působí, zajímavé situace v Shiba domě. Hraje ji Takanashi Rin.

Původní ShinkenYello měla být první sestra z rodiny Hanaori. Ovšem onemocněla a tak se Shinken stala její sestra, Hanaori Kotoha. Je nešikovná a často působí nehody, ovšem snaží se co může, její vytrvalost a odhodlání nezná mezí. Říká se, že jediné, co um je hrát na flétnu a bojové umění, ale je v tom fakt dobrá. Často se podceňuje a při nějakém výběru, přenechává místo ostatním. Hraje ji Morita Suzuka, číslo 11 ze známe holčičí skupiny Idoling!!!
Hodnocení:
Pokud znáte Power Rangers (Strážci vesmíru), tak Super Sentai je originální, původní seriál, který Amíci zkopírovali (samozřejmě se svolením, ale stejně). Podle mě je Shinkenger vhodná série jak začít. Zase, jako Kamen Rider je určena spíš pro děti, ale zdá se, že to více sleduje mládež a dospělí :D Je to vtipné, a je zajímavé sledovat, jak se z nich stávají přátelé (i když to nejde tak vidět), zároveň je to celkem napínavé, jak se semtam odhaluje minulost všech, jak kladných, tak záporných postav atd. (Mám ráda, když do seriálu dají skupiny lidí co se neznají a pak se díváme, co se tam děje.)
Říkala jsem si, že je to má podobné postavení příběhu jako Kamen Rider Den-O (moje nejoblíbenější Kamen Rider) a není divu, scénáře psala ta jedna a ta samá ženská! (Zároveň napsala i Gokusen anime, ši Sailor Moon, takže se podílela na celkem významných dílech.) Jak Den-O, tak jsou Shinkengeři podle toho, co jsme viděla, jednou z nejpopulárnějších sérií. A není divu.
Tohle jsem sledovala před rokem, týjo, tehdy sem to se ségrou sjela dosty rychle XD Pořád jsme se dívali, dokonce i na šachovém soustředění :D Je Jen pár věcí, co jsem sjela fakt rychle a to PoT, Bleach, DL7, Samurai High School, Bloody Monday a Kamen Rider Den-O XD Což tímto řadím mezi mé nejoblíbenější seriály a so far co jsem viděla, nejlepší Sentai. Cast je super (hlavně ti chlapi :D), hudba taktéž (dokázali skloubit prvky samurajské hudby s přitažlivou melodií), děj je podobný s ostatními Sentai, ale přesto jedinečný. Zároveň mají nejlepší oblek po přeměně xD I když ten jejich velký robot není nic moc XD Hlavně když se skloubí úplně všechno dohromady, vypadá to děsně. Každopádně, to není ta pointa seriálu XD Samozřejmě to mělo nějaké slabiny, ne každý díl byl dokonalý a nic není dokonalé, každopádně já dávám..9/10 xD
Navíc vytvořilo jedno krásné přátelství, Tori, Aibacchi, Shougo a Kei-chan spolu často chodí ven na karaoke, dívat se na stage apod. :D

Jinak, nepobíhají tam v samurajském oblečení xD Podle fotek to nevypadá, ale v samurajském jsou jen příležitostně XD Když je svátek nebo něco :D
Doporučujeme! :)

Gifky pro potěšení :D

30. srpna 2011 v 21:29 | Maya |  BuriMyu/TeniMyu
Různé gifky, všechny s různými random TeniMyu herci :DDD (krom dvou, kde je TeniPuri xD) úchylné, vtipné, sexy a blablabla :D

Akaya/Genki je prostě úžasná, když si olizuje rty. ASDFGHJKLKJHGFDSA...*slinty slint* (Ookawa Genki)
Ouji je čupr roztomilý, když se stydí *-* (Yagami Ren)
Mám ráda, když umí skákat, dělat hvězdice a přemety apod :DDD (Seiiya)
Zavířil oheň a všichni padli k zemi xDDD (Dream Live 7th - Rikkai new cast)
ASDFGHJKL, musím zjistit, co to je za film XDDD (Ono Kento)
Hop fo fontány :DD
A jisté inkriminované věci, které značím jako NC-17 jsou pod perexem :D Pardon, ale jsou fakt trochu yaoi-ish a úchylné :D

[actors file] Uehara Takuya

29. srpna 2011 v 23:02 | Maya |  Japanese actors

Jméno: Uehara Takuya [植原卓也]
Přezdívka: Takkun
Datum narození: 22.6.1988
Místo narození: Osaka
Výška: 178 cm
Krevní skupina: A
Hobby a speciální schopnosti: Kreslení, plavání, tanec
Dominantní ruka: Levá (byl tma pojem hidarikiki, což znamená levák, nebo piják saké xD Nevím, jak to mám pochopit, ale tož..levák xDD)
Agentura: AMUSE Inc.

Uehara Takuya ja japonský herec, který v mládí patřil do celkem známé hiphipové skupiny HEADS. V Osace navštěvoval vokální a taneční školu Kyaresu, na vyšší střední šel to Tokya na populární školu pro celebrity, kam mimichodem chodili jeho AMUSE přátelé Miura Haruma, Totani Kimito či Aoyagi Ruito a mnoho dalších. Než v televizi a na plátnech kin ho spatříte na divadelních prknech. Významější roli měl v muzikálu FROGS (2007), ale jeho kariéru nastartovala až role Oshitariho Kenyi v Prince of Tennis muzikálech, kde hrál po boku svých přátel z Amuse, Mizuty Koukiho a Sakamota Shouga. Se Shougem si pak ještě střihl roli v Kuroshitsuji muzikálech jako Grell Sutcliff. Vidět ho můžte hlavně v AMUSE stage Black Pearl, Black & White, Mystic Topaz.

Zajímavosti:
+ Jeho oblíbená jídla jsou kari, tebasaki (špička kuřecího křídla XDD), a sladké věci.
+ Jeho rodina se skládá z otce, matky a mladší sestry. (Původně jsem tu větu pochopila jako, že má 4 mladší sestry, což mě málem trefil šlak :D)
+ Jeho oblíbený muzikant je KREVA.
+ V dětství propadl tanci a tak šel do taneční školy.
+ Jeho blízkými přáteli jsou Sakurada Dori, Aoyagi Ruito, Yanagisawa Takahiko, Sakamoto Shougo a Yoshimura Takuya. (všichni AMUSE)
+ Další z jeho blízkých přátelů je Sato Hisanori (I ship them...also TakuDori, but TakuHisa is better) xD, který hrál jeho partnera v TeniMyu a měli spolu společný event, kde zároveń slavili Sato-chanovi narozky (14.2.) a Takkunův Valentýn (14.2.)
+ Objevil se v Ruitovém Idol DVD (ve třetím, to bylo cool, tehdy bylo Ruitovi..16? xD A Takkun se mu vloupal do pokoje :D)
+ V Heads se objevil, když mu bylo 12. Další členové z Heads (AMUSE), jsou teď též dost populární, a dva z nich patří do skupiny ONE OK ROCK (AMUSE). (Jo, byl nehorázně rozomilý xDD)
+ Asi rád hraje postavy, které dabuje Fukuyama Jun. Jak Oshitari Kenya (TeniMyu), tak Grell Sutcliff (KuroMyu) daboval Fukuyama Jun a obě postavy ztvárnil Takkun XD

Role:
+ Sh15uya
+ Gachi Baka
+ Shirayuri Kyoudai no Handsome na Shokutaku
+ Q10
+ SIGN
+ FROGS (všechny roky)
+ RUN &GUN stage - Blue Sheet
+ Kuroshitsuji Muzikál
+ Pacchigi (Headbutt v překladu XDD)
+ Mystic Topaz
+ Black & White
+ Black & White: Pinocchio
+ Black Pearl
+ Prince of Tennis muzikály
+ Curry Life (no, on kari rád :D)
+ Aquarian Age liveaction
+ Kamisama Help
+ Keitai Kareshi
+ Boys Game Show - The Game

Jako Oshitari Kenya v TeniMyu XDD Kenya...tak asi pojmenuju svůj další notebook xDD
Takkun a Kouki XDD Dva Kenyové :D (Kouki taky hraje Oshitariho Kenyu ve stejnou dobu :d)
A zase, Shitenhouji team, já jsem trochu...Shitenhouji biased :D
Grell XDDD
Z Takeru TV. - vol. 3. Počkat...psali jste, že kreslení je jeho speciální schopnost? XDD

Není tohle úžasné? :DD Omg, Kouki, ty jsi blázen, vyhclámaný jako vždy XD Taka je ale ještě větší blázen, to nezapřete XD Sou-chan a Dori :D (Dori nemá rád, když se usmívá a jsou mu vidět zuby XD Tak si je prohlédneme...) A Takkun :D Pinocchio stage :D

Sato-chan a Takkun si hrají :DD
Druhá fotka z Takkunova blogu :D
Takkun rád šikanuje své mladší kamarády :DD

Všichni si oblékli co nejdviněšjí oblečení....aby to nebylo zas tak divné :DD
Staré dny XDD Mají úžasně dlouhé prsty :D
Trochu TakuHisa, protože TakuDori je všude :DDDD A trochu spam Kenyi, protože jsem našla úžasné gifky :D
Takkun a Sato Takeru v TV Takeru - Vol. 3. (Vysílalo se to..včera? :D)
Soutěží v říkání jazykolamů a Takkun prohraje a musí někoho napodobovat, tak napodobuje Doriho a Takeru mu dělá figurínu (hraje Takkuna) XD Lol...je to luxusní xDD Aspoň zjistíme, jaký Dori je :DD

Trochu spam, máte radost? :DD Baví mě dělat takové profily, protože to je celkem lehké přeložit z japonské wikipedie (učíme se japonsky XD) a navíc, co se člověk nedozví. Zároveň půlka je to, co jsme si vzpoměla, takže...xD A navíc ráda spamuju...

[actors file] Sakurada Dori

28. srpna 2011 v 12:58 | Maya |  Japanese actors
Okay, další herec, pkračujme v trendu herců na S :D (Chtěla jsem původně Koukiho nebo Shouga, jenže oni měli moc dlouhý profil a nechtěl se mi překládat, pak jsme chtěla Ruita, jenže ten měl moc krátký, tak Dori je tak akorát :D)
Jméno: Sakurada Dori [桜田 通]
Přezdívka: Shakurada
Datum narození: 7. prosince 1991
Místo narození: Tokyo
Výška: 180 cm
Váha: 55 kg
Krevní skupina: B
Hobby a speciální schopnosti: Tenis, tanes
Dominantní ruka: Levá (ale tenis hraje pravou)
Agentura: AMUSE Inc.

Doriho kariéru nastartovala hlavní role Echizena Ryoma v muzikálech Prince of Tennis. Pak následovali různé menší role v Samurai High School, či Hokaben, dalším průlomem byla hlavní role Nogamiho Koutara ve filmech Kamen Rider Den-O, kde hrál po boku herců z AMUSE, Sato Takerua, popř. Mizuguchiho Takuyi.

Zajímavosti:
+ Byl velkým fanouškem Pricne of Tennis muzikálů, a za své vlastní kapesné jezdil do Osaky na představení.
+ Má jezevčíka jménem Fanta a dvě zlaté rybičky.
+ Kromě tenisu taky plave (10 let).
+ Jeho oblíbenou skupinou je UVERworld (totální fanboy), zbožňuje (miluje) Takuyu (hlavní zpěvák), často o nich mluví v rozhovorech, na blogu apod. Často chodí setkat se Takuyou na hlasových trénincích či živých představeních.
+ Je si blízký se Sato Takeruem od té doby, co hráli spolu ve filmu Gekijouban Saraba Kamen Rider Den-O Final Countdown.
+ Jeho oblíbeným 'dopravní prostředkem' je výtah XDD Nemá rád kola a kolečkové brusle XD
+ Považuje se za tsundere. (tsundere - někdo, kdo se tváří chladně k lidem, ale až je pozná, tak jim ukáže svoji ... milou část osobnosti) xD
+ Sakurada Dori je jeho pravé jméno, jen má pozměněné znaky. Původně to bylo 通り, a teď to je 通. (je to podle stejnojmené ulice :D)
+ Mé jedno staršího bratra a 2 starší sestry, je ze všech nejmladší :)


Role:
+ Prince of Tennis muzikály (3. generace)
+ Ruri no Shima
+ Tokyo Shouji Mizusawa Erena
+ Hokaben
+ Kamen Ride Decade
+ Samurai High School
+ Shirayuri Kyoudai no Handome na Shokutaku
+ Arienai
+ General Rouge no Gaisen
+ Clone Baby
+ Sign
+ Koi Choco
+ Misaki Number One
+ Aquarian Age Live Action
+ Kamen Rider Den-O filmy a Cho Den-O série (<3)
+ BECK
+ Cafe Daikanyama
+ OOO, Den-O, All Riders: Let's go Kamen Riders
+ Black & White
+ Black & White: Pinocchio
+ FROGS (plus Spin Off)
+ Mystic Topaz (hrát se bude na podzim 2011)
+ The Boys Film Show: The Game (všechny roky)

Diskografie:
+ Best Actors Series 005 as Echizen Ryoma
+ Best Actors Series 010 EXTRA Seigaku Memorial Edition
+ Cho Climax JUMP
+ Double Action Strike Form
+ Sign

DVDgrafie:
+ Kamen Rider Den-O DVD
+ MemoReal - One Life! 24/7 FATE (idol DVD)
+ MemoReal - One Life! 7 days family (idol DVD)

Blablabla...sakrá...má to moc dlouhé, už jsme příliš líná a musím jít XDD
AMUSE boys :D


LOOOL, Google vyhodil i můj cover kalendáře XDD (Dělala jsem Ikemen kalendáře svým kámoškám k Vánocům a dala jsem ho i na net pro TeniMyu fanynky XDD) Doriho jsem strčila na cover, není on úžasný? XDD

Sakra, musím jít XDD Nestíhám...xD

[actors file] Sato Takeru

27. srpna 2011 v 18:19 | Maya |  Japanese actors
Jméno: Sato Takeru [佐藤 健]
Datum narození: 21. února 1989
Místo narození: Iwatsuki, Saitama
Výška: 170 cm
Krevní skupina: A
Hobby a speciální schopnosti: Breakdance, Rubikova kostka

Takeru se poprvé objevil v drama Princess Princess D, kde si zahrál jako Kouno Toru. Popularitu si ale získal v další roli v Kamen Rider Den-O, jako hlavní 'hrdina' Nogami Ryoutarou. Jeho úspěch pokračoval ve vítězném filmu Rookies, kde sice hrál vedlejší roli. Ve stejném roce se objevil v Bloody Monday, celkem populárním drama jako Kujo Otoya a jeho nejlepším přítelem byl Takagi Fujimaru, kterého ztvárnil Miura Haruma ze stejné agentury AMUSE a i ve skutečnosti jsou nejlepší přátelé. Další významné role měl v BECK, Q10 a v roce 2012 bude hrát hlavní postavu s filmové adaptaci Rurouni Keshin.

Zajímavosti:
- S breakdancem začal až v Kamen Rider Den-O.
- V roce 2007 měl náhlý pneumotorax a strávil asi 10 v nemocnici. Teď už je v pořádku :)
- Od základky až po konec nižší střední hrál baseball jako levý center.
- Je velkým milovníkem psů a má dvě kočky, Kochirou a Puchirou :D
- Kvůli roli v Rookies si nechal uděla dredy XD
- Je blízkými přáteli jsou Miura Haruma (AMUSE), Sakurada Dori (AMUSE, Kamen Rider Den-O), Nakamura Yuichi (Kamen Rider Den-O) a Shirota Yuu (Rookies)
- Od nižší střední je fanouškem herečky Fukatsu Eri.
- Jeho oblíbený hudebníkem je Mr. Children.
- Studoval na North High School of Koshigaya. (du to stalkovat :D)
- Byl zvolen za jednoho z nejlepšího oblékaného herce v Japonsku. (celonárodní průzkum)
- V anketě "Koho byste chtěli za mladšího bratra" v Japonsku skončil první. (celonárodní průzkum)
- Haruma o něm řekl, že prý dělá divné zvuky XD (sakra, nemůžu najít ten rozhovor! :D)

Role:
+ Princess Princess D
+ Kamen Rider Den-O a filmy
+ Rookies
+ Bloody Monday
+ Mei-chan no Shitsuji
+ MR.Brain
+ MW: Dai-o-Sho: Akuma no Game
+ Ryomaden
+ Bloody Monday 2
+ Q10
+ BECK
+ Fuyu no Sakura
+ Rurouni Keshin

Diskografie:
Takeru přezpíval pro Kamen Rider Den-O několik singlů :)
+ Pre-go Zero
+ Double Action
+ Real Action
+ Perfect Action
V té době zpíval prý dost děsně, stejně jako pro Princess Princess D, ale prý se hodně zlepšil!! Možná bere nějaké hodiny, prý teď zpívá skvěle, že by mohl konkurovat Johnny's xD Ale mě se líbil i jeho předchozí zpěv!

DVDgrafie:
+ My colour
+ HT (má to dluhý název, je to DVD s Miurou Harumou) - jsou v USA
+ HT 2 - vyjde v říjnu 2011 - jsou na Borneu :D

Photoooboky:
Má asi 7 photobooků, fakt to chcete vypsat? :D (není to celé :D)
+ Nouvelles (z Francie)
+ Takeru Magazine
+ 400 Days
+ Intently
+ Deep Breathing

Takeru a Rubikova kostka XD Kua, on je dobrý! A ještě z toho skládá věci! :D Na to se musíte podívat, i přesto, že jste jeho odpůrci XDD

Takeru, jeho skupina a breakdance. To je z představení pro Kamen Rider. Když si do něj vleze Ryutaros (pokud jste to neviděli, neřešte) rapidně mění osobnosti a pobíhá po ulicích a tančí breakdance a likviduje nepřátele :DD Ryutara tam můžete vidět taky, ten pošuk v převleku co jezdí na koloběžce :D Končí to ve 2:14, ale můžete se dívat dál, pokračuje to chvílku, je tam hjeho partner, Nakamura Yuichi a zpívá Action Zero. Jinak, písnička co hraje v pozadí je upravená Hip Hop verze Climax JUMP od skupiny AAA. (originál je taky super :D) Týjo, kdžy tam hrál..bylo mu 17 xD OMG, tolik co mě XD

Haruma a Takeru a malá, roztimilá opička <3 XDD

Miura svůdný pohled :DDD
Takeru Festival 2011.

Takeru asi není někdo, kdo by vás naprosto odbouchal svým vzhledem, účesy mění jak blázen, někdy vypadá jako idiot, někdy zase dobře, často má kruhy pod očima, ale svým způsobm je pěkný. Má skvělý kus na oblečení. Není to úplně typ, co by měl charisma jak cip, mluví celkem pomalu a potichu, asi je celkem citlivý, ale i přátelský a milý, a proto je populární mezi všema. Mezi malýma dětma (jo, nekecám :D), mezi puberťačkama, staršíma holkama i dospělýma.
Já sem si ho oblíbila teda dost xD

Poslední dáreček :D S Harumou :D

Reklamy Lotte Fit's

27. srpna 2011 v 15:10 | Maya |  AMUSE Inc.
Závislácká reklama XDD Buď vás tu hudbu budete pořád zpívat, nebo vás to bude totálně odpuzovat :DDDD
Hlavními tvářemi reklamy of Lotte, Fit's jsou Sato Takeru a Sasaki Nozomi (TopCoat) xD Ta písnička má několik obněm, miliony druhů tanců a je to prostě..:D

Nenašla jsem ani jednu ze základní reklam, tak tady máte ty spešl :DD


1. V první části je Sasaki Nozomi a ještě jedna holka. Sakra, já ju znám, ale vůbec nevím odkud, ani jak se jmenuje xD V té druhé části je Takeru a Yamamoto Hikaru (AMUSE) xD Take, Take, Takeru ~ Hikaru je taky cool :)

2. Taková vylepšená verze xD Zase dvě části, první je celkem normální, v té druhé tam jsou oblečeni jako na Halloween :D


3. Tahle je podle mě nejlepší :D To je sice taky nějaká super vyupgradovaná verze (hlavně ten tanec), ale Takeru tam vypadá úplně super :D

Člověk si to musí pořád zpívat, až ho to štve a vymývá to mozek :D Jsou to ale hodně populární reklamy, dokonce je na to Fit's Dance Contest, kde se soutěží o nejlepší tanec a tak :D Těch reklam je milión xD

Deisgn#6. - Rikkai

27. srpna 2011 v 0:22 | Maya |  Past designs
OMG, mám blog tento blog už 2 roky a je to teprve šestý design xDD (No jo, tak když jsem udělala 2 za posledný rok XD)
Nechtělo se mi dělat něco náročnýho (jo, dokážu udělt lepčí, když se mi chce), ale prostě jsem jen vyměnila záhlaví s předělala barvy, jinak to zůstalo stejný :D
Už to je přes rok, co jsem tu měla Prince of Tennis, a už mi to chybělo, takže XD
Chtěla jsem nějaký šáhlý obrázek, nějaký, kde jsou Rikkai (tým) pospolu a dělají nějaké kraviny, ale nakonect jsem skončila u tohoto. Nevím, prostě se mi líbí :D

Japan Express, všichni povinně přidat :D

26. srpna 2011 v 13:13 | Maya |  Novinky
Proces Japanizování. Zase mě to chytlo :D (ale jak dlouho mi to vydrží?) Z nudy (týjo, dlouho jsem se nenudila :D) jsem založila stránku Japan Express, kterou budu aktualizovat novinkama ze světa anime, celebrit, filmů a seriálů politiky, kultury a blablabla :D (Protože mě deptá, jak jsou málo lidi v obraze :D)

Zatím tam toho moc není, ale novinky se budou jen hrnout XD
Like a naverbujte tam nějaké lidi, mít tam jen své přátele je celkem boring :D


Díky! :)

Cocoa Otoko - Amai Wana, Nigai Uso/Rebirth

26. srpna 2011 v 11:11 | Maya
Co takhle představit vám novou skupinu?
Takhle se jmenuje Cocoa Otoko a vznikla celkem nedávno, v roce 2010 na žádost fanoušků. Je to rock-popová skupina, jejíž členy jsou herci, kteří se objevili ve varietním programu Ikemen no Housoku xD Je to dost random uskupení, předtím spolu snad neměli nic společného, ale teď jim to klape celkem dobře XD Jejich debutová písnička se umístila v TOP 10 v Oricon žebříčcích a jejich další singly a alba jsou hodnoce taktéž stejně dobře, ne-li líp :D

Zpěvák: Kamakari Kenta (TeniMyu, PuriPuriD, Happy Boys)
Bubeník: Yonehara Kousuke (člen rockové skupiny Run & Gun, AirMyu, Fruits Basket stage, Peace Maker stage)
Kytarista: Suzuki Shougo (Samurai Sentai Shinkenger, BADBOYS)
Baskytarista: Hosogai Kei (TeniMyu /s KenKenem hráli ve stejné týmu, ale on hrál v jiné generaci, tak se ani nepotkali xD/, Nijiro ono Garasu)
Klávesista/rapper: Ide Takuya (jpopvé dup SHIPS, Heaven's Rock)

Jako skupina mají seriál jménem Heaven's Rock. Je to o dvou znepřátelených skupinách, které zabil elektrický proud, díky jednomu fanouškovi (který umřel s nimi xD). Dostávaj se na záhadné místo mezi nebem a zemí, kde mají šanci se vrátit na zemi, ale musí splnit několik úkolů, aby ukázali, že si to opravdu aslouží. Během příběhu musí spolupracovat, překonat hádky a odhalit překážky a záludnosti, zrady apod. JE to celkem vtipné :DD

Ale už k písničkám :D

Jejich debut, Amai Wana, Nigai Uso. Trošku yaoiish, ale vám to vadit nebude, že? :DD Kvalita je trochu horší, ale co už :D


Teď často poslouchám Rebirth, což je z jejich alba :D Kvalita je super :D Nejvíc se mi líbí část, jak IdeTaku rapuje a jak padá peří :D

New Prince of Tennis bude zpracováno do anime podoby

22. srpna 2011 v 18:30 | Maya |  Novinky
Řekněme si to upřímně, zařvala jsem na celý dům a asi pět minut jsem ječela radostí. Věděla jsem, že to přijde, ale nečekala jsem to tak brzo! Má kámoška, co byla na návštěvě byla jako...

Jutzu: "O____O ..............."
Já: JOOOOOOOOOO! OMG ANIMEEEEEE! JUPÍÍÍÍÍÍ! ASDFGHLKJHGFDSAASDFGHJKL XD

Jsem naprosto šťastná xDD

Není zveřejněno zatím kdy, ale doufám, že brzo. Tak do půlroku by mohli XD Jen doufám, že to nebude OVA verze (což asi ne, asi bude nové anime New Prince of Tennis), to by vycházelo jednou za půl roku xDD Já chcu, aby to vycházelo každý den, tak snad se to povede, yaaaay!

Nové anime, nové písničky, nové věci, nové koncerty, yahooooo!!! :DD

Ach jo, jen smůla, že s tím nemůžu v Česku s nikým fangirlovat XDD Jen přes net XD

Příběh New Prince of Tennis až do teď: (58 dílů)

50 nejlepších tenistů z nižší střední byli pozvání na soustředění U17, kde jsou nejlepší hráči z Japonska pod 17 let. Jsou tam považování za mrňata, jsou uráženi, nikdo je tam nechce. Když jsou všichni shromážděni na kurtech, kolem proletí letadlo a svrhne na ně haldu tenisových míčků. A ten, kdo míček mít nebude, odchází domů. Všem z nižších střední, nám známým školám Seigaku, Hyotei, Rikkaidai, Shitenhouji, Higa a mnoho dalších, se podaří udržet na tomhle campu. Později je jim ohlášeno, ať se rozdělí do dvojic. Mysleli si, že budou hrát čtyřhru, ale místo toho, musí hrát proti sobě. A ten, kdo prohraje, musí taky jet domů. Náhle musí nejlepší kamarádi, sourozenci, bojovat proti sobě. Nechat místo druhému, nebo porazit svého kamaráda? Někteří, nemilosrdně vyhrávají, i když jim to trhá srdce...Někteří, se vzdávají svého místa, a přenechají jej, svému mladšímu kamarádovi. Někteří bojujou až do krve. Tím, ale příběh nekončí...
Autobusy, které jee mají odvézt domů zaparkují někde v lese na skále. Tam je přivítá opilý trenér.
Odvezli je na jiné tréninkové místo. Nemají tam sprchu, málo jídla, nemají kde spát. Je to jako peklo. Jsou přinuseni lézt po skalách, postavit se orlům, bránit se proti starším, kteří je šikanují...I přesto, že jsou všichni z jiné školy a jsou to rivalé, teď musí táhnout spolu. Ti, co zůstali v kempu, mají luxus. Tělocvičny, posilovny, mnoho jídla, saunu, bazén, to vše můžou využívat. Ale přesto mají těžký trénink. Jsou zde rozděleni na kurty a podle toho se pozná, jak je kdo silný. Nejsilnější je kurt 1, nejslabší kurt 12. Když porazí někoho z vyššího kurtu, vymění si místo. Kurt 5, kde je Atobe, Tezuka, Shiraishi, Kirihara a mnoho další, mají za úkol hrát proti kurtu 3. Pokud se jim je podaří porazit, vymění si oba kurty místo.
Jak skončí jejich zápas? Vrátí se Revoluční odboj? Na jaký kurt nastoupí? Co jejich přátelství?

ShinPuri je naproto luxusní xDD Čtu vždycky jedním dechem, hej xD Plné dramatu, ale i přátelství a prostě <3333 Nejlepší, tam je to hodně random...takže spolu tenis hrají třeba Niou a Oishi a předvádějí synchro :D Momo a Kenya, prostě..random forever :D Nebo Atobeho nový Insight...

Okay okay, asi mi nikdo nerozumí xD

Miura Haruma and Sato Takeru shake their butts :D

21. srpna 2011 v 21:55 | Maya |  AMUSE Inc.

Jsem líná je popisovat, poznáte je, že jo :D Haruma a Ruito jsou baka, Kakkun a Kamiki jsou jsou fail, Kouki je cuteness overload, Takkun a Dori jsou prostě awesome jako vždy, atd.Aww, miluju je. Jednoho dne je poznám, a budu mít nějaké VIP místa na koncertě, jo! XD Hell yeah :DDD

Super Handsome Live je každoroční koncert pořádán na konci roku, kde talenti z AMUSE Inc. zpívají písničky od jiných interpretů. Na Handsome Live 2010, diváci mohli zhlédnout holčičí medley :D
Což je úplně epic :D Bohužel, z koncertu není DVD, jak obvykle bývá, protože nemají autorská práva na songy co zpívají. Zde přináším, hlavně pro Klášu, ale i pro ostatní fancam od jedné číňanky, nebo koho xDD Jeto fancam screeningu, není to přímo z koncertu, ale je to úžasný xD
Zpívají Renai Revolution 21 od Morning Musume, pak Mister od skupiny KARA, populární korejské skupiny, která je známá pro svůj "butt dance", následuje další koresjká skupina SNSD (Shoujo Jidai) a jejich Genie, pak je One Room Disco od elektropopvé skupiny Perfume, která je ze stejné agentury a zakončili to dvěma songy od největší holčičí skupiny na světě a taky nejpopulárnější, AKB48 a jejih Heavy Rotation a Ponytail To Shu Shu (naprosto závislácké), kde Dori zařval...no však uvidíte :D 10 minut AMUSE. To video bylo hodně populární na začátku roku, díky Takeruovi a Harumovi (wtf, skloňování?) :D

Moje momentky (dokážu nadtím fangirlovat hodiny a hodiny, dívat se na to znovu a znovu a něco tam objevit, co mi uniklo :D)
+ Doriho fail v Ponytail to Shu Shu xD To nepřeslechnete.
+ Jak Dori potočil Kamikiho xD
+ Kouki tančí a zpívá ultimátně v One Room Disco a všechny jeho pohyby jsou perfektní :D
+ Jak Ruito vyhodil Koukiho a šli zpívat Heavy Rotation :D
+ Haruma jak říká Feel Me a to jeho sólo v Mister je úžasné xD
+ Jak v Mister vrtěli zadkem proletělo japonskými zprávami. Fakt. I Koreou :D
+ Chci Harumův červený krásný cardigan, Takkunův modrý šátek a Koukiho dlouhou košili XD Miluju košile XD
+ Take-chan měl tak málo screentimu :D
+ Kamiki si to úplně užíval, jako všichni xD

Sakra, radši už k tomu videu :D


My holidays ~

20. srpna 2011 v 23:09 | Maya |  Diary
Waaai, ty prázdniny rychle letí! :D
(A ten čas taky.)
Tak, doufám, že si je užíváte, protože moje jsou úplně nejlepší, co jsme zatím měla!

Nejdřív jsem byla měsíc ve Vietnamu :D Rodina, lidé tam jsou úplně skvělí, přátelští a prostě luxus. Je to tam mega levné, moře je krásné, celou dobu bylo krásně (až moc, vedro asi kolem 33 - 37°C, večer JEN 27°C XDD A vlhkost někdy až 84% a to nemuselo ani pršet) :D Tam jsem vykoupila třeba Pocky a podobně, v Česku to stojí tak 50 - 70 kč, zatímco tam asi 10-15 korun, proč ne XDD Jsou tam posedlí korejskou a japonsku kulturou, jako totálně XD V obchoďáku hrají Super Junior, v telce vysílají Super Sentai a Kamen Rider a korejské seriály (omg, Usui

Pak jsme strávila pár dní doma, asi 4, 5 dní a pak jsem jela na tábor xD První den jsem oslavila své 17té narozeniny XD Sakra..já jsem stará XD Byl to šachový tábor, koná se sem tam, jezdím tam už od svých 10ti XDD Bylo to super, bylo nás asi 36, z nichž jsem asi 25 z nich znala už pár let, většinou to jsou kluci od nás z klubu, nebo naši vedoucí, takže jsme byli skoro jako rodinka. Dny probíhaly podobně. Ráno trénink, oběd, volný režim, táborová hra, večeře, (noční hra), chlastačka a stolní hry :DD Já jsem nepila, hej, ale porazila jsem lehce napitého nejlepšího hráče Slovenska XDD Měla jsem tam sůvj harém, když jsem seděla já a 10 kluků/dospělých mužů XD Dobrá byla taky akce, kdy jsme šli do města na hrad a pak jsme ve městě na náměstí skoro všichni skočili do fontány. Nikdo nezůstal suchý XD Dokonce na nás přišel policajt. To bylo trochu vážné, řekl nám, že jsem do kašny nesmí ksákat od 1.8.2011. Víte kolikátého bylo? 2.8.2011 xDD
Ti lidi jsou tma úplně super, jen škoda, že ty, co jsem neznala jsou ze Vsetína a tak, a ty, co jsem znala, jsou sice ze Zlína, ale všichni už jsou na univerzitě. Však já tam budu za 2 roky taky! :D

Po pár dnech volna, jsem jela do Starého Města (u Uherského Hradiště) se podívat na turnaj, kde hráli jiní mí kamarádi z celé republiky XDD Awwww, to bylo boží <333 Skvělé momentky XD Úplně mi trhalo srdce, když jsme se musela rozloučit s tím, že je uvídím možná za půl roku xD Momentky vydírání, kradení peněženky, jezení toustů, popíjení kofoly, smíchu atd. xD Super se mi stýská, včera jsem tam byla...<33333 Všichni jsou úžasní :D

Dneska jsem byla na Letním festivalu Tescoma ve Zlíně, náš šachový klub má nového partnera a to Tescomu, tak jsme tam měli koutek společenských her, kde jsem byla vypomáhat :D Bylo to taky super XD Jídlo zadarmo, pití zadarmo, všude plno lidí, krásný den. K nám chodilo tak akorát lidi, abychom si užili i volno a hry. Takže super :D S Martinem jsme hráli tenis. XDD Tenis to připomínalo jen tím, že jsem hráli na tenisovém hřišti, ale ty naše úděry a podání xD Underhand serve, šli mi jen forehandy, backhandy nám nis neříkali a míčky lítaly strašně vysoko :D Od Prince of Tennis to mělo celkem daleko xDD I když, kdyby to někdo vyfotil, vypadalo by to sem tam docela profesionálně :D
A seznámila jsme se s jedním fajn týpkem, i když bydlel celkem někde daleko...kua, Martin mě odtáhl na ten tenis předtím, než jsem se s ním stihla rozloučit a vzít kontakt...Co už...Třeba někdy příště.. :D

Teď snad budou prázdniny trochu klidnější :) Možná půjdu na Zelko (koupaliště) , i když to vstupný...:DD

Aaaach jo, tak to je zatím vše :)

Fuji Shuusuke - 40.5 official profile

18. srpna 2011 v 19:40 | Maya |  PoT - Postavy
Protože jsem slíbila ségře, že ji přeložím Fujiho oficiální profil z fanbooku 40.5 :D Tak jsme si řekla, proč to nezveřejnit XD To bylo hardcore :DD Hraje popsání toho Hecatoncheires no Monban, omg :DDD Ani ten text semtam není moc smyslplný v angličtině, tak semtam to nedává smysl. Možná :D
Fuji mi dal zabrat :D Každopádně...Keltská hudba, magazíny o domácím designu. DEAD :D
Jsou tam mezitím obrázky, ale jsem moc líná, to tam dávat :D

Fuji Shuusuke
Odhaluje svoji 'houževnatost', to je Géniova hořící energie.
"Omlouvám se, ale se stejným soupeřem dvakrát neprohraju."
Profil
Nižší střední škola Seishun Gakuen: Ročník 3, Třída 6, Číslo ve třídním výkazu 14
Narozeniny (Znamení): 29. února (Ryby) Krevní skupina: B
Speciální techniky: Tsubame Gaeshi (Vlaštovčina odpověď), Higuma Otoshi (Medvědí "kraťas"), Hakugei, Kagero Zutsumi (Iluze Vážky), Hoo Gaeshi (Fénixova odpověď), Kirin Otoshi (Žirafí "Kraťas"), Hakuryu (Bílý Drak), Hecatoncheires no Monban (Strážný brány Hecatoncheires), Hoshi Hanabi (Hvězdný ohnostroj), Zavřené oči
Výbor: Člen výboru pro výrobu promočního alba
Nejhorší předmět: Biologie
Nejnavštěvovanější místo ve škole: Fotografická místnost
Utrácí své kapesné na: Péči o kaktusy
Základní škola: Základní škola Seiharudai Daisan
Oblíbené filmy: Muzikály
Oblíbené knihy: Magazíny o domácím designu
Oblíbená hudba: Keltská hudba
Ideální místo na rande: Hvězdárna
Co chce: Starožitný nábytek či nádobí
Denní rutina: Péče o kaktus, ráno pije kávu
Nemá rád: Jídlo, co chutná jako ocet
Jiné zájmy kromě tenisu: Zimní sporty jako lyžování a bruslení
Když se na pódiu na Nationals shromáždili všichni talenti, Fujimu někdo vnukl myšlenku, aby konečně ukázal svůj 'touha vyhrát'. Až ho tahle vznešená myšlenka povede k evoluci, bude to moment, který prokáže, že Fuji je pravým Géniem.

"Pokud jsem jim jen přítěží…Pak vymaž mé jméno z týmu."
(Jediné, co tomuhle výjimečnému Géniovi chybělo, byla žízeň a touha po vítězství.)

Osobní data:
Výška: 167 cm
Váha: 53 kg
Velikost nohy: 25 cm
Zrak: 1.2 dioptrie na levém oku a 1 diptrie na pravém oku
Kolik šálků Inuiho Džusu vypil: 16 šálků
Génius s klidnou hlavou vyřeší veškeré těžkosti.
Vůně Inuiho Džusu zastraší všechny kolem, pití způsobuje bezvědomí. A co víc, jeho džusům se začalo říkat jedy bez protilátky, a přeci, Fuji je schopen vypít džus s úsměvem na tváři! Možná tyto speciální chuťové pohárky, které obyčejný člověk nemá, je něco, co jen Génius může mít?
Inuiho trivia o Fujim
Slyšel jsem, že vyhrál cenu za svůj výzkum o kaktusech. Esej, kterou Fuji psal minulé prázdniny, se stala velkým tématem. Říká se, že tato analýza dokonce získala pochvaly od univerzitních vědců!
Co o Fujim říkají jeho oponenti:
Kirihara Akaya: I když jsem se o své porážce dozvěděl, až jsem nabyl vědomí, neuznám svoji porážku! Jednoho dne ti to vrátím, Tensai-san! (Tensai = Génius)
Hirakoba Rin:Má prohra, má prohra. Oceňuji, že jsi prohlédl mé Giant Habu. Lidi z Nationals neznají hranic!
Tachibana Kippei: Potom, co jsem s ním hrál, jsem si uvědomil, že v něm dřímá zvíře. Vážně se těším na to, až se to zvíře v něm jednou probudí.
Analýza Fujiho schopností (kromě tenisu): Zimní sporty
Překvapivé odhalení, Fuji nesnáší prohru i v jiných oblastech?!
Krom tenisu, Fuji rád zkouší zimní sporty podobné lyžování, kde využívá své techniky. Ze skutečnosti, že neodhalí ani jedinou chybu v jakékoli situaci, můžeme vyčíst, že nesnáší prohru víc, než kdokoli jiný…

Jeden z jeho triple counterů, Higuma Otoshi. (dokonce použil tuto techniku během beach volleyballu! Zde můžeme vidět perfektní příklad jeho 'zášti k prohře').

Věštění z Fujiho technik: Hoo Gaeshi, Kirin Otoshi, Hakuryu atd.
Živočichové, fantastické šelmy, mytologická zvířata…Fuji, který svým counterům dává tak zvláštní názvy, je jedním z těch, kteří mají různorodé zájmy. Díky se neodbytnosti, když se ponoří do nějaké myšlenky, nepřestane, dokud nedosáhne konce. Zároveň má taky jedinečný pohled na tenhle svět a je lehce vtažen do světa záhad. Někteří si proto myslí, že lidé jako on musí mít silnou auru, možná předtím prodělal nějaký zvláštní zážitek. Přesto, že neukazuje nějaká zbytečná gesta, osvojil si cool, a zároveň vznešená gesta, tudíž, lidé mají problémy mu doopravdy porozumět. Ve skutečnosti je velmi milý, citlivý a snadno ho můžete dojmout.

Fujiho speciální technika!! Strážce brány Hecatoncheires!!
Protiútok, který sám vyvinul, jste mohli vidět uprostřed bitvy!
Když necháte přilétající míček sklouznout po strunách obrácené strany rakety, vnutíte míčku super spin. (Pak rychle otočí zápěstím a použije druhou stranu rakety, aby zdvojnásobil spin.) Soupeř pak nemá na výběr a musí míček vrátit topspinem, jinak míček klesne a nepřeletí síť.

"Super spin dává míčku dvakrát větší sílu než normální spin."
(Používáním speciální rakety je možno dát míčku super rychlý spin!)
______
Konec. Shishido vypadá zajímavě, mám ho ráda, tak možná přístě bude on :D

Toriho druhý photobook

18. srpna 2011 v 13:31 | Maya |  Novinky
Matsuzaka Tori se objeví nahý ve svém druhém photobooku, v prodeji od 25. října.

Tori, nebuď cucák a stoupni si :DDD Sorry, dělší zpráva o tom nebyla. ASDFGHJKL. Jakou výmluvu si připravím na rodiče teď? :D DO WANT, DO NEED :D

Seznam rozdívaných seriálů..

13. srpna 2011 v 14:01 | Maya |  Diary
Asi bych to měla dodívat XDD Ten seznam je obří xDDD A to asi nění kompletní, jen já si nemůžu vzpomenou, co jsem viděla celé a co ne :DDD Kdo mě trumfne? :D

Kaibutsu-kun
Honboshi
SPEC: 2
SP/Security Police
Black Pearl
The Final Match Rikkai: First (to mám rozkoukané z minulých prázdnin nebo z Vánoc xDD Myslím, že o tom mám někde článek :D)
You're Beautiful
Kamen Rider OOO
Kamen Rider Kiva
Kamen Ride Double
Kaizoku Sentai Gokaiger
Tensou Sentai Goseiger
Engine Sentai Go-Onger (to jsem ani neorzdívala, ale teď jdu na to XD)
Tantei Q Gakuen
Ouran High School Host Club Drama
Hana Kimi Remake
Dream Live 5
Rock Musical Bleach - Live Bankai Show 003 :DDDD (nejlepší na tom je, že jsem 2 dny stahovala těch 5GB abych se na to nepodívala a pak to smazala a nahradila Dream Live 7 co mělo taky těch 5GB :D)
Takumi-kun 3
KuroMyu 1 & 2
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Hetalie
Bleach
Ouran High School Host Club
D-Gray Man
Černá zmije
The Big Bang Theory
Hikaru no Go

Ach jo, asi půjdu radši dělat něco užitečného XDD

[download] Scans - Awesome Vol. 3

12. srpna 2011 v 14:46 | Maya |  Fotky - Tenimyu
Po 3 měsících jsem se dokopala k tomu to doskenovat xD
Asi nepříliš moc nznámý japonský časopis, Awesome Vol. 3 :DDD Je to všechno, jen jsem neskenovala Koura Kenga (neznám, nezajímám, není ani moc pěkný :D) Hodně TeniMyu a Tokusatsu herců :D
Časopis: Awesome Vol. 3
S: D-Date (Seto Kouji, Igarashi Shunji, Araki Hirofumi, Horii Arata), Nakamura Aoi, Kaku Kento, Kiriyama Renn, Chiba Yuudai, Watanabe Shu, Suzuki Shougo, Ono Kento, Inaba Yuu, Nagaoka Takuya
Ti co jsou tlustě jsou z TeniMyu a ti co jsou šikmo, jsou z tokusatsu xD Zbytek můžete znát ze seriálu nebo KuroMyu.D-Date part: (39 stránek)
MU: HERE
MF: HERE

Komplet (včetně D-Date): (91 stránek)
MU: HERE
MF: HERE
Sorry, ty scany jsou trochu divné, protože jsem nechtěla pokazit to vázání.
Nekopírujte, ale grafiku dělat můžete XD
Crosspostnuto na maya-hayashi a henshin_heroes @ LJ.
Příště buď odělám Sato-chanův photobok nebo Innocent.

D☆DATE - DAY BY DAY

10. srpna 2011 v 20:53 | Maya |  Japonské skupiny
Tak, a teď tu máme DDate (podskupina D-BOYS), další z mých oblíbených skupin, i když vydali teprve tři singly :D
Taková strašně veselé písnička :D Možná jenom průměrná, slyšela jsem hodně lepších, ale mě se tahle prostě líbí, nevím, čím to je :DD Z těch kluků prostě radost a mládí jen čiší xD (i když je Arayanovi už...27? :D Abych zase nepřeháněla...jo, sorry, je mu 28 :D)

TETRA-FANG - Individual System

10. srpna 2011 v 18:36 | Maya |  Japonské skupiny
TETRA-FANG je japonská pop-rocková skupina, která byla vytvořena za účelem nahrání písniček pro Kamen Rider Kiva.
Proto vydali asi 15 songů, a po skončení série se stali neaktivními.
Hlavním zpěvákem je Seto Kouji, který zároveň hraje hlavní roli v Kamen Rider Kiva.
Ségry se na Kivu právě dodívaly (já jsem viděla jen pár dílů), ale mají úžasný soundtrack, op, ed a podobně :D
Mám od Tetra Fangu ráda tuhle písničku (jich je víc, ale tuhle teď poslouchám), Individual System.

[tokusatsu] Kamen Rider Den-O

9. srpna 2011 v 15:54 | Maya |  Japonské filmy/seriály
Název: Kamen Rider Den-O
Rok: 2007
Počet epizod: 49 + filmy
Délka epizody: 24-25 minut
Žánr: Akční, komedie, tokusatsu
Cast: Sato Takeru, Nakamura Yuichi, Matsumoto Wakana, Shiratori Yuriko, Matsumoto Tamaki, Akiyama Rina, Ishimaru Kenjirou (Cho Den-O: Sakurada Dori, Totani Kimito, Furukawa Yuuta)
Písničky: Climax JUMP (AAA), Double Action, Zero Action (a mnohem víc)

"Ryou-chan, tvá šťastná hvězda pomalu přichází."
"Onee-chan, promiň...Možná umřu předtím, než přijde."

Hana, je dívka, která pochází z budoucnosti, která neexistuje. Z budoucnosti, která byla zničena Imaginy. A proto zasvětila život boji proti těmto příšerám.
Cestuje vlakem DenLinerem, který putuje z minulosti do přítomnosti a ještě dál. Proti Imaginům musí zakročit někdo, kdo je silnější než ona. Kamen Rider Den-O.

Konečně ho našla, Kamen Ridera.

Nogami Ryoutarou, teenager. Štěstí se mu vyhýbá velkým obloukem, je tichý, nemotorný, nemá rodiče, je slabý a šikanován. Tohle, že má být Kamen Rider?
Přesně tak. Když ho Hana uvidí, hned v něm pozná hrdinu, který chrání budoucnost Japonska.

Ale jeho se zmocnil Imagin?

Imagin, příšera, která splní osobě, které se zmocní jedno přání. Za to naoplátku chce jen vzpomínky majitele, pomocí nichž cestuje do minulosti a ničí ji, aby mohli přetvořit budoucnost.
Situaci komplikuje další Imagin, který zabíjí lidi. Hana dá Ryoutarovi pas, kterým se může proměnit na Kamen Ridera. Ale on nemá žádnou sílu, aby bojoval. Ve skutečnosti ani neví jak.
Celý život byl bit, a teď má někoho mlátit?

Pomáhá mu jeho Imagin, který ho chce ovládnout. Dokud mu Ryotarou neřekne své přání, musí ho neustále doprovázet. Propůjčí mu svoji sílu a spolu tak toho druhého Imagina porazí.
Ryoutarou mu dává jméno. Momotaros. Možná nejsou všichni tak špatní, jak se zdá. Tito dva proto tvoří úžasnou dvojici, Ryotarou má odhodlání, smysl pro spravedlnost a laskavost, Momotaros má sílu a možná i pár dobrých stránek.
Časem potkávají další tři Imaginy, kteří se rozhodnout Ryotarovi pomoci v boji proti Imaginům (jaký to paradox).

Urataros, modrý Imagin, sukničkář, který je obalamutil svými lži se stává jeho dalším pomocníkem, pak Kintaros, hodný Imagin, kterého zachánili před smrtí a jeho posledním pomocníkem se stává Ryutaros, Imagin, který se ho pokusil zabít.

Mezi boji s Imaginy se do děje zaplétá další Kamen Rider, Zeronos, jménem Sakurai Yuuto a jeho Imagin Deneb. Yuuto byl kdysi snoubencem Airi, Ryotarovy sestry. Jenže, před pár lety zmizel. Teď před nimi stojí jeho mladší verze...Stejné jméno, stejný člověk, jiný věk, z jiného času.

A hned od začátku se mezi nimi vytvoří spor.
A jen co skončí jeden problém, přichází další...Ryotara někdo unese. Yuuto? Ale Yuuto to popírá. Co se to děje? Jsou tam dva Yuutové? A proč Ryoutarovi Imaginové mizí? Jak má teď bojovat?

Jaký problém skrývá Yuuto? Kdo je tajemný Kai, který stojí na straně Imaginů? Ten přišel na to, jak zničit Ryoutara. Když se vrátí v čase, může zničit Ryoutata předtím, než se stal Kamen Riderem...

Všechno má svůj daný řád. Pokud by byla přítomnost či minulost nějak víc narušena, svět by mohl upadnout do chaosu.

O to přesně Imaginům jde.

Kamen Rider Den-O je řada ze slavné tokusatsu série Kamen Rider, o maskovaných hrdinech, kteří chrání svět. Většinou jsou určeny pro malé děti, ale Kamen Rider sledují všichni v Japonsku. Je to hit. Děti, teenageři, dospělí, protože každý díl, nese nějaké poselství, zároveň obsahuje vzrušující a akční boje a humorné scény také nechybí.

Den-O je pravděpodobně nejpopulárnější série Kamen Rider vůbec, i když se vysílala v roce 2007, udělali na něj asi 8 filmů (nejnovější vyšel před asi 4 měsíci) a pokračuje nová série, Kamen Rider Cho Den-O (jenom filmy). Zároveň má taky hodně bonusů, několik přezpívaných singlů, Imagin Anime, různé kolaborace s jinými seriály a anime, dokonce existují i parodie, vidět jste mohli v Gintamě, či Hayate the Combat Butler a zároveň jejich hlášky se též hodně rozšířili.
Jako např. Taoshite mo ii? Kotae wo kiitenai kedo! Nevadí když tě porazím? Neslyším tvou odpověď!
Nebo, Ore Sanjou! Už jsem dorazil!

Pokračování Cho Den-O se zaměřuje na jeho vnuka z budoucnosti, Nogamiho Koutara. Ten (je o rok, dva starší než jeho dědeček :D), Ryoutara nemá rád, místo aby se sým dědou spolupracoval, proti Imaginům jde sám. Není jedinou novou postavou, příběh se také více zaměří na Yuuta a taky se to míchá s jinými Kamen Rider sériemi (Decade a OOO).

Postavy:

Urataros verze.

Nogami Ryoutarou, hlavní nešika příběhu. Teenager, který nemá štěstí ani rodiče, žije v ústraní a pomáhá v rodinné kavárně se svou sestrou. Je věčně šikanován, ale život se mu změní, když potká Hanu a Momotarose. I když neumí bojovat, snaží to naučit a chránit svět a své blízké. Jeho neštěstí je tak hrozné, že by se dalo zapsat do Guinessovi knihy, i když někdy, to jeho neštěstí je štěstím.
Má 4 (popř. 5) Imaginů. Momotaros je červený imagin, agresivní a tvrdohlavý, ovšem v boji nejlepší. Urataros je modrý, elegantní devkař, který dokáže svými lži obalamutit každého. Žlutý Imagin se jmenuje Kintaros, velký, silný a velmi citlivý, který dokáže usnout v tom nejhorším ukamžiku. Posledním z Imaginů je Ryutaros, je fialový, dětský, rád si kreslí voskovkami, tančí na ulicích a miluje kočky.
Ztvárnil ho Sato Takeru (tehdy 17, AMUSE) a výkon byl celkem dobrý. Na to, že to byla jeho druhá role a k tomu ještě hlavní. Ta role položila základ jeho kariéřě a v těch konečných filmech jdou vidět pokroky a to, jak vyspěl a jak se zlepšil :)

Hana/Kohana je dívka, která cestuje DenLinerem a hledá a ničí Imaginy. Je drsná a nedává najevo své pocity. I když nemá ráda Imaginy, ti čtyři ji potom přirostou k srdci. Hraje ji Shiratori Yuriko, později Matsumoto Tamaki.
Sakurai Yuuto je druhý Kamen Rider, který má Imagina Deneba. Zdá se chladný a arogantní, ve skutečnosti je to jen tsundere, co skrývá své city. Rád sleduje hvězdy a nesnáší shiitake. Jeho Imagin, Deneb je jeho opakem, je střícný, rád pomáhá lidem a udělá pro Yuuta cokoli. I kdyby ho to mělo stát život...
Hraje ho Nakamura Yuichi z D-BOYS. V poslední době se celkem proslavil, ale jeho nadějnou kariéru zastavilo zranění. Je už asi rok na hiatusu, doufám, že se Channaka bry vrátí :3 :)

Cho Den-O postavy:
Nogami Koutarou je vnukem Ryoutara. Objevuje se až v nové sérii, kde je novou hlavní rolí. Hraje ho Sakurada Dori :) (AMUSE) Dori ho můžete znát hlavně z TeniMyu a různých AMUSE stage.
Kurosaki Reiji je dalším Kamen Riderem. V mládí se mu stala jedna příhoda, kvůli které se chce pomstít. Je členem prostoročasové policie, který brání cestování časem. Jeho Imaginem je Eve, první uměle vtvořený Imagin. Hraje ho Furukawa Yuuta, kterého můžete znát též z TeniMyu, či Fuma no Koujiro.
Kaitou Daiki je postava ze série Kamen Rider Decade (nejdřív byl Den-O, pak Kiva a pak Decade), který cestuje světy a krade poklady a cenosti z daného místa. Je to Kamen Rider DiEnd, který bojuje pro své vlastní dobro...Aspoň to tak vypadá. Hraje ho Totani Kimito, z AMUSE a vidět jste ho mohli ještě v Gokusenu.

Hodnocení: Mám ráda Kamen Rider sérii :3 Důvod, proč jsem se začala na Den-O dívat, byl, že v Cho Den-O hraje hlavní postavu Sakurada Dori, Nogamiho Koutara, vnuka Ryoutara. Jelikož hrál jen ve filmech, tak jsem se dívala na filmy, anichž bych nějak znala předchozí děj. Ale protože to bylo celkem vtipné, mělo to hlavu a patu, tak jsem se rozhodla podívat i na základní sérii.

Cast mě zpočátku nijak neoslovil, Sato Takeru mě nezajímal, Nakamuru Yuichi se mi nelíbil (z toho, co jsem viděla z časopisů), holky jsem neznala. Každopádně jsem byla tak rychle vztažena do děje a strašně se mi líbilo, jak se vyvíjely vztahy mezi postavama a děj byl taky dobrý, jak se pomalu odhalovaly karty a zápletky. Ze všech Kamen Riderů co jsem viděla (Double, Kiva, OOO), se mi tato série líbila nejvíc

Scénář naspasala Kobayashi Yasuko, ta ženská napsala scénář ke Gokusenu či Claymore, a taky Samurai Sentai Shinekneger (moje nejoblíbenější sentai série, lol) a Kamen Rider OOO. Je fakt dobrá!

Den-O má nejlepší děj, Kiva má nejlepší soundtrack, OOO má nejlepší obleky a proměnu a Double...? Ti mají Renn-chana
xDD

[dorama] Bloody Monday

8. srpna 2011 v 16:16 | Maya |  Japonské filmy/seriály
Mám to rozepsané už půl roku! :D Tak tady to máte :D
Jméno: Bloody Monday
Žánr: Akce, záhada, suspenze
Počet dílů: 11
Délka dílu: 55 minut
Doba vysílání: 11. října 2008 - 20. prosince 2008
Theme song: Flumpool - Over the Rain (AMUSE Inc.)

Yassuriysk. Všichni obyvatelé tohoto města o minulých Vánocích umřeli. Mohl za to virus.

Bloody X. Brutální vir, který vyvolává krvácení a smrt do několika minut.

Tentokrát takhle teroristé hodlají zlikvidovat Tokyo a celé Japonsko.
Bude to poslední pondělí v Japonsku. Krvavé pondělí.
"Kvůli tobě, umřou tví sourozenci, přátelé a celé Tokyo."

Takagi Fujimaru, legendární středoškolský hacker Falcon se zaplétá do jejich boje s teroristy. Third-I, tajné policejní oddělení se stará o bezpečnost celého Japonska, potřebuje jeho pomoc. Rusko ututlalo existenci viru Blood X, a Japonsko, aby získalo o viru informace, se potřebuje hacknout do jejich zařízení. To může udělat jen Falcon.
Mezitím se potýká s dalšími problémy. Jeho otec, který pracoval pro Third-I, je obviněn ze zrady a přeběhnutí na stranu teroristů?

Teroristé taky chtějí Falconovi síly.

"Máš 10 minut na to, aby ses hacknul do Elektrické Centrály Kantou, jinak můžeš své sestře říct sbohem."

Zachránit svou unesenou sestru, nebo ohrozit celé Japonsko?

Teroristé zkušebně vypustili Bloody X do obchodního centra v Tokyu a policisté nemají antivirus, jen naději, že antivir najde profesor Shikimura, který s nimi spolupracuje.
Celé centrum je uzavřeno, lidé se snaží v panice dostat ven.

"Každého, kdo uteče ven, zastřelte ho. Příkazy jsou absolutní."

"Poslední úkol, než umřeme, najdeme toho, co vir vypustil."

A to je jen začátek. Ve Third-I je další špion. Kdo to je? Šéf Kirishima? Nebo snad jeho spolupracovníci Houshou, Kanou, nebo chladná Minami?
Co s tím má společného profesor chemie? Je Takagiho otec opravdu zrádce? Kamerová páska ho usvědčuje...

A pomalu, Bloody X má své oběti...Yasuda Yukiko. Další potencionální oběť je nemocniční setřička. A Nakagawa Saori. Kirishimova snoubenka.

Podleader teroristů se objevuje. Říkají mu J. Ale kdo je teda leaderem? Čí příkazy J poslouchá?

Začíná chaos. Fujimaru neví komu věřit, na čí straně stát. Do hry o život se zapletou i jeho věrní přátelé, jeho sestra. S podobnými troublemi se potýká Third-I.

O co těm teroristům jde?

Jde tady o víc, nejen o životy.

"Tam kde je naděje, tam je i utrpení."

Postavy:
"Vidím tu blbce."

Takagi Fujimaru je legendrání hacker Falcon. Miluje svou sestru nade vše a nechce ji zatahovat do boje, ani ji nějak trápit, a proto ji neřekne o otci, že je považován za zrádce. Rád si řeší věci sám, je trochu samotářský a počítač je jeho nejlepší přítel. Je taky trochu dětinský, a je hrdý na své hackerské schopnosti, ale správný kluk. Je dost chytrý a všímavý. Hlavní roli si střihl Miura Haruma (20), z agentury AMUSE, a určitě ho znáte, je víc než populární. Alespoň v Japonsku :D Dostane si vás svým milým úsměvem :D Nemůžu si pomoc, ale když se usmívá, tak je jak sluníčko :D Prostě potěší :) Kdykoli :) I když si myslím, že je trochu divný :D
Znát ho můžete z Gokusenu, kde hrál hlaní roli, z Koizory, Samurai High School nebo z drama, které právě dovysílali, Taisetsu na Koto wo Kimi ga Oshieru.
Nosí trochu divné účesy, hlavně v tom Taisetsu na Koto, tak se ho nelekněte :D Ale jinak zlatíčko :3

Kujo Otoya je synem Ministra Spravedlnosti a nejlepší přítel Fujimara (možná až po notebooku). Zpočátku nehraje moc velkou roli, a moc se neobjevuje, i když je označen jako druhá hlavní postava :D Otoya je chytřejí a bystřejší než Fujimaru, patří spolu do novinářského klubu. Hraje ho Sato Takeru, taky velmi známý herec z agentury AMUSE a proslavil se rolí z Kamen Rider Den-O, či ... nemůžu si vzpomenout, ale co se týče herectví a jeho popularity, myslím, že je na žebříčku v TOP 5. Většinou je vídám na těchto postech, ať jde o jakoukoli anketu. (S kým byste si chtěli dát high-five, nejlepší herec, s kým gayové nechtějí spát...)

Oni jsou s Miurou takové dobré duo, jsou si blízcí kamarádi, jsou ze stejné agentury :) Má tu divný účes. A často když ho vidím, se mi zdá nevyspaný. Neumí totálně zpívat (narozdíl od Miury, tne má luxusní hlas), ale dobře tančí breakdance.
Když si oblíbíte jednoho, druhého si automaticky oblíbíte také, ani nevíte jak :D

Kirishima je velitelem Third-I. Nejednou musí učinit důležité rozhodnutí. Svým způsobem je dost podobný Falconovi. Pěkného policistu si zahrál Yoshizawa Hisashi.

J se poprvé zjevuje jako geniální matematik. Jednou hraje tak, a podruhé hraje tak. Jednou je hodný, jednou je zlý. Tuto postavu ztvárnil Narimiya Hiroki, a ta role mu naprosto seděla, podle mě. (Má takový ten BAD GUY obličej :D)

Kanou je trvdohlavý, ale zkušený veterán, mezi Third-I. Své názory neskrývá a často jedná na vlastní pěst. Hraje ho Matsushige Yutaka.

Takagi Haruka je Fujimaruho mladší sestra. Celý žívot se potýká s nemocnými ledvinami. I přesto, její optimismus neztrácí na síle a dokáže vždy každého povzbudit. Hraje ji Kawashima Umika (17), celkem známá mladá herečka ze skupiny 9nine.

Moje hodnocení:

Strach. Štěstí. Radost. Dojetí. Slzy a mnohem víc vás v tomhle seriálu dostanou a vy se tomu prostě neubráníte :D
Neuvěříte mi, že jsem u toho seděla, a někdy ani nedýchala prostě jim držela palce, ať to dopadne dobře :D Taky jsem se několikrát rozbrečela (u filmů se mi
to moc často nestává, já jsem celkem stabilní osoba :D), a třeba i třikrát během jednoho dílu :D Buď z toho, jak to bylo smutné, dojemné, nebo veselé. Prostě... Získá si vás to :D Mě se nejvíc líbili vztahy mezi nimi, nebo jak si to později vybudovali během dílů. Co by dal svět za ty vztahy mezi bráchou a sestrou, či mezi přáteli v dnešní době.

Možná tam bylo až moc toho, že to někdy bylo až přehnané, jako moc to zamotali, ale to je myslím detail, protože i tak se mi to líbilo. Jsou seriály a filmy, na které se podíváte jednou a líbí se vám to, ale podruhé byste se na to nedívali, protože třeba některé scény vás bavit nebudou (třeba Tadashii Ouji no Tsukurikata, celkem dobrý a pěkný, i když takovéhle žánry mě neberou, a znovu bych se na to asi nedívala, krom některých scén, neo pro pouhé pobavení). Na tenhle bych se podívala znovu (jo, už jsem to viděla třikrát), i jen na některý díl a jsem si jistá, že mě to bavit bude. Celé to je prošpikované náhodnými bliknutími vět z Wordu...

"Tokyo brzy zmizí."
"Bůh se k nám vrátí."
"Chabá je naděje."
"Ještě nepoznali pravé utrpení."

Líbilo se mi jak zpracovali jak se Fujimaru hackoval. Znázornili to jako jestřába proletující budovami (čili systémem, který potřeboval nabourat) :D
Ale bylo to dost komplikované, každý človíček, i ten nejméně nápadnější a kdo se tvářil, že nehraje vůbec žádnou roli, se tam nějak projevil, kladně, záporně.

Bloody Monday je dokonalé, dala bych tomu tak 90%, stejně jak Kokuhaku :D
Mám ráda takové psycha, záhady a detektivní věci :D Když mi do toho namíchají přátelství, nejsem proti :D
Taky si u toho zapřemýšlíte nad tím, kdo je pravým teroristou a kdo ne. Jsou k tomu hinty, malé, ale nenápadné, já jsem si jich všimla až později, podruhé a tak :D

Má to i pokračování Bloody Monday 2, ale hodně lidí tvrdí, že to je úplné nic oproti tomuto, že to nedává smysl, Miurův a Satoův výkon prý byl hrozný a navíc tam Kamiki (AMUSE, třetí nejpopulárnější po Miuravo a Takerovi) dostal úplně nepodstatnou roli (na to, jak je celkem populární, tak dostal nějakýho vedlejšáka :D). Ale jsou zase ti, co to úplně milují, takže...? :D

Ale zkusím se na to podívat :D Každopádně, jedničku určitě zhlédněte!