Říjen 2011

Haruma x Takeru = Infinity

29. října 2011 v 18:32 | Maya |  AMUSE Inc.
Takahashi Naoko: "Takeru-kun, jsi jedním z nich, který by někomu vyjádřil svou lásku?"
Takeru: Já to neumím!
MC: Ohhh?

Makiko Esumi: "Kolikrát denně by jsi psal své přítelkyni?"
Takeru: "Asi nikdy....možná."
Makiko Esumi: "Nepsal bys jí?"

Miura Haruma: "Takeru vydává takové divné zvuky...jako kdyby se vařila rýže." xDD
XDDD

Okey, nemůžu si pomoci a čtu si nějaké překlady různých rozhovorů s Takeruem a Harumou. Z toho co jsem vyčetla, tak je celkem chytrý/přemýšlivý, klidný a má rozhled a šance s holkama asi žádné a byl (
možná trochu je) cry-baby :DDD Všichni ho popisují jako 'cool guy' a že má pěkné rty. Haruma je zase blázen, který moc nepřemýšlí, skočí do všeho pohlavě a říká kraviny, kterých pak sem tam lituje :D Ti dva se hledali, až se našli.

A je divné číst, že ti dva spolu chodí nakupovat (to je prostě gayish). Ale i Haruma říká, že Takeru má skvělý styl.

Kua Takeru, já s tebou chcu jít taky nakupovat!

Zajímavé je, že i když je Haruma blázen, celý zmatený a dělá si, co ho napadne, má rád pořádek.
A že Takeru, který je takový uspořádaný a klidný, má doma bordel.
Takeru: Často chodím k Harumovi domů, když o tom tak přemýšlím.
Haruma: Víte, já jsem u Takeruho nikdy nebyl! Nemyslím si, že mě někdy nechá přijít na návštěvu.
Takeru: No...protože mám v pokoji fakt velký bordel.
Haruma: Mohl bych ti pomoc uklidit. Ty jsi prostě tvrdohlavý a vymýšlíš s výmluvy abys mi nedovolil k tobě přijít.

Takeru: "Snažím se přijít na to, jak se lidé do sebe zamilovávají."

Takeru: "No, myslím tím, že neumím vařit a nemám vůbec potuchy, jak udělat ohniště a oheň. Ale kdybychom tam jeli (Haruma chtěl jet do Jižní Afriky), myslím, že by to bylo fajn, když ty jsi zvyklý na takové ty venkovní věci."
Haruma: "Je pravda že umím vařit, ale jak postavit stan...to už je jiná věc."
Takeru: "To bude v pohodě. Jenom si přečteme návod, jak postavit stan. Jsem si jistý, že to zvládneš!"
Haruma: "Tak teď se fakt bojím...."

Lol, Takeru se zdá úplně nepoužitelný, jako chlap XDD Ale chtěla bych ho poznat, vypadá zajímavě XD

Lol...no nic, půjdu se podívat na jejich společné DVD, protože tohle se stává mou závislostí <3333 NEW OTP! HAHAHA!

Bloody Monday 2

28. října 2011 v 21:45 | Maya |  Japonské filmy/seriály
Japonský název: ブラッディ・マンデイ 2
Název: Bloody Monday Season 2
Doba vysílání: 23. ledna 2010 - 20. března 2010
Počet epizod: 9
Délka epizody: 50 minut (kromě prvního dílu - hodina a půl)
Žánr: Akční, záhady, psychologické
Cast: Miura Haruma, Sato Takeru, Kichise Michiko, Matsushige Yutaka, Ashina Sei, Narimiya Hiroki, Yoshizawa Hisashi
Znělka: Flumpool (AMUSE Inc.) - Zanzou

"Brečel jsem, když jsem musel vyhodit svůj počítač."

Takagi Fujimaru, kdysi legendární hacker Falcon je nyní jen obyčejný teenager, který pracuje v obchodě. Nemá to jednoduché, musí se starat o mladší setřičku Haruku, řešit problémy se svými přáteli a práce ho obírá o veškerý jeho volný čas.

Jeho nejlepší přítel studuje na univerzitě nukleární energii a bomby. Dva roky po incidentu Bloody Monday se všechno zdá v normálu.

Fujimaru, Otoya a jejich kamarádka Aoi, mají v plánu jít do jedné z prvotřídních restaurací, oslavit Otoyovi narozeniny. Fujimaru bohužel nemůže a tak se ti dva do restaurace vydají sami. K Otoyově překvapení, tam přijde jeho dědeček, premiér vlády Kujou. Jejich setkání po dlouhé době přeruší kulka, která trefí jeho dědečka.

Atentát na premiéra vlády zahájí rychlý sled událostí, který nikdo nečekal.

Den později premiérovi někdo volá a mobil zvedne Otoya. K jeho zděšení volá jeho bývalá učitelka, která se podílela na teroristickém útoku Bloody Monday, Orihara Maya. Jaká je spojitost mezi jeho dědečkem a Oriharou? Aby to šel zjistit, jde se s ní setkat.

Mezitím Fujimaru jde do práce a spatří svůj obchod obklíčený policisty. Zjistí, že tam došlo k střelbě. Volá mu jeho spolupracovnice Hibiki a Fujimaru zjišťuje, že se po něm sháněla nějaká žena, která se jmenovala...Orihara Maya.
Když ho nenašla, tak zastřelila všechny přítomné v obchodě a jenom Hibiki, se podařilo uprchnout...

Protože to, co se stalo před dvěma lety, ještě neskončilo. Život lidí v Japonsku a životy jeho přátel jsou zase ohroženi.

Organizace, která tehdy organizovala Bloody Monday, sice už zanikla, ale jaký je vztah mezi starými členy, kteří uprchli a mezi novou skupinou, Der Freishutz?

Zdá se, že Der Freishutz má za cíl přeorganizovat Japonsko, k tomu ale potřebuje zničit svého protivníka. J, neboli Kanzakiho Juna, bývalého člena Bloody Monday. Ten se dva roky ukrýval, až ho policie chytla v Ruska a Third-I, speciální policejní oddělení z Japonska ho převáží zpátky.

Prvním tahem Der Freishutz je nastražená nuklární bomba v letadle, kde je i J a detektiv Kirishima. Šance, že se ji padaří deaktivovat na místě, je nulová. Její dosah je tak velký, že zničí nejen letadlo, ale i všechno pod tím. Vezmou sebou i libi pod sebou. Vláda chce obětovat letadlo a svhrnou ho do oceánu, ale Third I, se nevzdává...Jejich jedinou šancí je Falcon, který by mohl deaktivovat bombu přes počítač.

Za cenu života jeho nejlepší kamarádky.

"Jediní kdo mi zbyli jsou Otoya a Haruka. Ochráním je, za každou cenu."

A to je jen začátek, počet mrtvých nevinných lidí budou stoupat, Japonci začínají panikařit a Der Freishutz chce zapojit do přetvoření Japonska i mladé studenty.
Fujimaru už neví, komu má věřit, zradila ho i členka Third-I, Minami, které kdysi tak věřil, jeho přítel Otoya mu něco skrývá, a ve Third-I je někdo, kdo vynáší informace. S kým spolupracuje Orihara Maya a kdo je záhadný Profesor. Na jaké straně stojí premiér?

A taky, kdo je jeho soupeřem? Proti němu stojí hacker, který jeho síly několikrát překoná...

"Postarej se místo mě o Haruku..."
"Fujimaru! Fujimaru!"

Poslední sbohem...?
Hodnocení:
Když si pustíte jeden díl, musíte si pustit další a další, protože chcete vědět kdo je špehem, kdo je na čí straně a kdo je prostě zlý či hodný. Jedno z nejnapínavějších drama, týjo :D Základní děj byl celkem podobný první sérii, ale jsou tam někde značné rozdíly a nové věci. V jedničce byl lepší děj, tady to bylo trochu překombinované, zároveń běželo několik příběhů a později se to spojovalo dohromady, ale určitě se nemůžu stěžovat. Já jsem si rvala vlasy z toho, když jsme přemýšlela, kdo je na čí straně, jak to bude dál a byla jsem jak WTF, vždycky tam bylo něco, co mě dostalo.
Cast zůstal stejný a obsazení nových postav bylo v poho.

Haruma se trochu zhoršil od jedničky, tam vydal asi lepší výkon, ale Takeru dostal víc screentimu a vypadal asi stokrát líp! <333
Narimiya s blond vlasy je sexy :D Skvěle zahrála Fujii Mina, i když se tam mihla jen na chvíli :)
I když ten konec byl divný, jako odhalení těch zlých atd.

Ale líbilo se mi to, moc! :D (Ale narozdíl od jedničky, kdy člověk brečel téměř v jednom kuse, tady jsem lehce zaslzela jen na začátku a na konci...Dostala mě scéna, jak se Fujimaru setká s Otoyou. Tam jsme brečela, ale chlámala jsem se zároveň a nadávala, proč jsou tak blbí :D)

Technicky, momentálně se vydává třetí a poslední série mangy Bloody Monday, takže je možná, že by byla i třetí série tohoto drama! XDD

OH YES, I WANT MORE MIURA HARUMA/SATO TAKERU dramas please! <3 :D

Cast:
Jediné, v čem je Takagi "FALCON" Fujimaru je dobrý je hackování, ovšem kvůli tomu dostal do nesnází mnoho lidí, a tak předstírá, že už nehackuje, už je jen obyčejný teenager. Často neví co chce, jednou chce toto, pak toto, ale miluje své přátele a rodinu. Roli si zopakoval Miura Haruma (21), talentovaný herec z AMUSE.
Zdá se mi, že tu měl trochu horší výkon než v jedničce, někdy až moc tlačil na pilu. Znát ho můžete z Taisetsu na Koto ga Oshieta, Samurai High School či z Gokusen 3.
Fujimaruho nejlepšího přítele, chytrého a bystrého Kujoua Otoyu ztvárnil Harumův též nejlepší přítel, Sato Takeru (22) zase z AMUSE. Už nevypadal jak debil (jako v 1), ale ty jeho vlasy a oblečení, mmh, fuck yeah Sato Takeru. Vidět jste ho mohli v především Kamen Rider Den-O, BECK a Rookies.

Orihara Maya pracuje pro ty, kdo ji zaplatí. Její jedno, o co jim jde, ona pracuje jen pro sebe. Kichise Michiko (36) je již starší a zkušenější herečka, z významějších rolí zmíním Hanawake no Yon Shimai, či Liar Game 1 a 2.

Kirishima Goro je detektiv, nad kterým si zanfangirlujete. Sympatický, jemný, přísný, hodný :D 32-letého Yoshizawu Hisashiho jste mohli vidět Yamada Tarou no Monogatari, či GM Odore Doctor.

Nebudu to vyjmenovávat všecko, tam se každý mihl stejně a ten list je dlouhý :D
Kanzaki "J" Jun aneb Narimiya Hiroki. Týjo, blond vlasy jsou na něm sexy :D On je psycho, prostě nevíte, co od této postavy čekat.
Takagi Haruka aneb Kawashima Umika. Mmm, ona je celkem v poho, jak ta herečka, tak ta postava. Konečně Haruka už není jenom oběť, jak v jedničce, to bylo otravné.
Minami Kaoru aneb Ashina Sei. Jojo, tuhle policistku mám ráda. Je prostě drsná a správňácká :D
Hornet aneb Kamiki Ryuunosuke (AMUSE). Tvl, ten se tu mihl na chvíli, ale ten jeho psycho výkon co podal...Kamiki má prostě rád psyhco role a psyhco výrazy mu jdou nelíp. Patří do AMUSE tria, aneb 3 nejpopulárnějších AMUSE herců s Harumou a Takeruem :D
Kujou Akihito aneb Ryu Raita. Otoyův dědeček je takový záhadný, ale Ryu-san, tento stařičký pán to hrál dobře :D
Kanou Ikuma aneb Matsushige Yutaka. Jo, další oblíbená postava, s Minami jsou drsná dvojice.
ATD.

Bloody Pair fangirling :D

27. října 2011 v 22:45 | Maya |  Diary
Práááázdniny!!! :D

A konečně mám trochu času! YAY! :)

HAHA, včera byl super den, slavili jsme s holkama troje narozeniny! :D Byla sranda :)

Dneska se dívám na Bloody Mondayv 2, sjela jsem 4 epizody, haha :D Zítra to dokončím >:D (Tak rychle jsem žádné drama ještě nesjela, většinou sjedu první a druhý díl a zbytek až zarok, krom pár výjimek...musí mě to hodně chytnou :D) To je závislácké, vy prostě potřebujete vědět, jak to bude dál a jak to skončí!!! (Nevím, ale možná jednička je lepší? Uvidíme :D)

Je tam asi 5 paralelních dějů, ale což, je sranda. Je to ještě zmatenější, než jednička :D Ale uznávám, že to mají prošpikované...I když....Proč musela Aoi umříííííít?!?! D:
Psycho, těším se na Horteta, a lá Kamikiho :D Prostě drama, kde je AMUSE trio, lol...

HEJ, já chcu další drama s Takeruem a Harumou! PLEAAAAAASE! GIMME ANOTHER DRAMA WITH BLOODY PAAAAIR. ONEGAISHIMAAAA ~ SU!

Haruma má krásné dlaně a prsty (ehehe, já mám finger fetish), Takeru má skvělé vlasy, oblečení, ty prsty a dlaně taky

Jo, občas přeskakuju do angličtiny, protože...buď nevím, jak to pěkně vyjádřit česky nebo to česky z ní hrozně trapně :DD

A random video...:)

Nejsem si jistá, ale asi mu dali jídlo, co mu nechutná Saba no Misoni, a ten jeho výraz je prostě epic :D

Jinak, co děláte vy o prázdninách? My nikam nejedem, já se budu učit, dívat na BM2 a ... to se uvidí :D

Baka baka baka :D

23. října 2011 v 22:00 | Maya |  Diary
Dori je prostě asdfghjkl :D Mluju Takeruho vlasy (jak kdy). Kakkun je ultimátní blázen, ještě s Takahikem :D A Haruma je prostě cool guy.

So happy! :D Tvl, já jsem teď půlhodiny měla takové nervy.
Přes Livejournal, znám jednu Francouzku, se kterou si dopisuju a jelikož mi poslala francouzskou mangu Prince of Tennis, tak jsme přmeýšlela, oc bych ji mohla dát skvělého na oplátku. Jediné, na co jsem přišla, bylo ji nažehlit nějaký obrázek jejich oblíbenců na tričko (viz. obrázek), tvl, psycho :D Asi týden jsem sháněla, kde pořídit nažehlovací papír a pak jen bílé, 100% bavlněné tričko. Fail následoval fail, nejdřív se mi to křivě vytisko (blbá tiskárna, to dělá schválně), tak jsem to trochu upravila, a pak jsem šla to nažehlit...Tvl, psali 3 minuty, ale já jsem tam stála tak 10 minut, a furt to nechtělo lepit :D A pak se to přilepilo natolik, že nešla odstranit nažehlovací vrstva, takže jsem tam se ségrou dalších 10 minut bojovala :D A pak, když se mi to povedlo odstranit, jsem omylem žehličkou přejela přes ten obrázek, tak Harumův rokýv je trochu rozpitý a mázlý xDD Jo a je tam skvrna propiskou...A jsou tam malinké trhliny v tom světle. No, ale celkový dojem, je celkem dobrý, tak snad se jí to bude líbit XD

Ten obrázek se mi prostě líbí :D Původně jsem chtěla jen Kakkuna (protože, ona ho miluje), ale noknec jsme skončila s s velkou Trojkou a Dorim :D

A včera byl epic den, ve Zlíně byl We are Otaku sraz, takže se sjelo celkem odst magorů většinou ze Zlínského kraje, ale byli i takový blázni ze Slovenska (ano, tam někde z Žiliny :D). Týjo, byla sranda, seznámila jsem se s hodně lidma :D Pár lidí mělo cosplay, udělali jsme promenádu na pódiu (máme uprostřed náměstí prázdné pódium) a dělali jsme bordel. Nejdřív jsme hráli hry, pak jsme naběhi do KFC, ti čuměli :D Pak jsme zase hráli hry a pak jsme šli do čajky, tvl, byli jsme tam ještě před otevírací dobou, a když nás majitel viděl, ta kvyděšeně vykulil oči a my jsme mu naběhli dovnitř :D Obsadili jsme celou čajovnu a udělali jsme jim pravděpodobně největší tržbu za celý rok :D A bylo tam celkem dost lidí z Lesňáku (gympl, kam chodím), takže ... se naše přestávky oživí.
Já jsem totiž v Otaku skupině, je nás 10 (11) a asi 7 z nás jsme z Lesňáku. Tak o přestávce děláme srazy a už nás dokonce pojmenovali Hentai Club :D Teď se rozrostem.

To je blázinec.

Já jsem blázen :D

Jo a víte, že jsem napsala dosemináře z AJ esej o Takeruovi a dostala jsem jedničku? 472 slov nebo něco :DDD Tvl, měla jsme asi milión chyb v členech, ale to se neřeší :D Jednička se počítá!
Takeru, arigatou <3

Happy Birthday, Yagyuu :D

19. října 2011 v 22:34 | Maya |  PoT - Galery
Haha, nepřeji na blogu anime postavám k narozeninám (většinou jen na tumblru, dát reblog :D), ale zrovna jsem v Yagyuu-mode, takže XDDD
UASUAHS, HAPPY BIRTHDAY, YAGYUU HIROSHI :DDD Forever young XD
You're so fucking perfect Gentlemen and I hope Niou will ...
Počkat, sakra, já píšu anglicky XD
Niou will give you some awesome present, muhehe *evil laugh*.
Awww, Platinum Pair has so awesome tension ... :D
Mohla jsme vás toho ušetřit a naprast ot na tumblr, ale nechtělo se mi XD
Niou se rád tajně fotí s Yagyuuem, který spí a o ničem neví XD

AKB48

15. října 2011 v 21:57 | Maya |  Japonské skupiny
Jméno: AKB48
Zakladatel: Akimoto Yasushi
Rok vzniku: 2005

AKB48 je japonská dívčí skupina, jejíž zakladatelem je textař a skladatel Akimoto Yasushi.
Jejich jméno je odvozeno ze tokijské čtvrti Akihabara (zkráceně Akiba), kde mají své divadlo. Akimoto chtěl založit skupinu, které by vystupovala v divadle a jeho mottem pro reklamy se později stalo: "Idol, kterého můžete potkat." Setkat se s nimi můžete v jejich divadle, kde vystupují každý den, ale kvůli velké popularitě, můžete získat lístky jen přes loterii.

V poslední době si získaly velkou popularity, jejich posledních 9 singlů se umístilo na prvním místě v Oricon žebříčku, Everyday, Kachuusha; Flying Get a Sakura no Ki ni Narou vyhrály s velkým náskokem (když za den prodáte milión kopií tak vás jisto jistě nikdo netrumfne, pokud se nezaloží nějaké hvězdná kombinace ve stylu Utada Hikaru, Ayumi Hamasaki, Fukuyama Masaharu, Kuwata Keisuke, Arashi, Ikimono Gakkari a to všechno dohromady a i tak bych moc nevěřila, že tyto hvězy by dohromady prodaly víc. I když, bylo by to zajímavé xD).
Jejich singly Begginer a Heavy Rotation se staly nejlepšímy singly za rok 2010.

Zároveň drží Guinenessův rekord za "největší popovou skupinu" na světě.

AKB48 je rozděleno do 4 týmů. Týmy A,K,B jsou složeny z 16 členů, tým 4 z 12 členů a pak zde mají kenkyusei (studenti), aneb holky, které trénují, aby se mohly stát plnohodnotnými členkami.

Akimoto-san taky založil několik sesterských skupin, SKE48 (podle divadla Sakae v Nagoyi), SND48, NMB48, tyhle skupiny rozšířil i do jiných zemí, např. do Taiwanu na Taipei, TPE48 a na Jakartu, JKT48. Založil i oficiální, rivalskou skupinu, Nogizaka 46 xDDD (A zajímavost...existuje i OJS48...Ojii-san48...ano...aneb Akimoto vytvořil skupinu ze starých vysloužílích důchodců)

Vzhledem k tomu, že mají moc členek a všechny nemůžou zpívat na jednom singlu, Akimoto zavedl systém všeobecného hlasování, kde fanoušci hlasují pro své oblíbené členy, nebo zavedl turnaj v kámen-nůžkách-papír.

Kapitánkami jednotlivých týmu jsou: Takahashi Minami (Tým A), Akimoto Sayaka (Tým K), Kashiwagi Yuki (Tým B)
Členky: (nebudu je vypisovat všechny, na to máte Wiki, tu máte 10 nejznámějších, není to podle pořadí v oblíbenosti)
+ Maeda Atsuko - jejich eso, nejpopulárnější členka AKB48
+ Oshima Yuko
+ Kashiwagi Yuki
+ Shinoda Mariko
+ Itano Tomomi
+ Watanabe Mayu
+ Kojima Haruna
+ Takahashi Minami
+ Matsui Jurina - je sice ze SKE48, ale zpívá s AKB48 a patří do té TOP 10 :D

OHOHO, těch 10 poznám, teda kromě Takahashi Minami xD

Většinou když něco vydávají, tak to zaručeně skončí na prvním místě, ať je to singl, album či photobook.

Mají několik podskupin, taky velmi úspěšných, jako napříkla Watariouka Hashiritai, French Kiss, Not Yet, No3b a mnoh dalších, pak existují kolaborace s ostatními a různé, např. Queen & Elizabeth pro Kamen Rider Double, AKB Table Tennis Club, AKB Kaspersky Lab (spolupráce s antivirovým programe Kaspersky XDDD).
Měli několik varietních pořadů, natočili i seriál Majisuka Gakuen, kvůli vysoké popularitě mělo 2 sezóny, atd. Mají i videohry a co víc...apartmány...s AKB48 (jde o to, že třeba když přijdete odmů, přivítá vás hlas Acchan, když jdete spát, popřeje vám dobrou noc Mayuyu atd. XD)
Co na to říkám já. Původně se mi nějak nezdály, navíc nejsem moc fanoušek holčičích skupin. (Nedá se na tom moc fangirlovat xDD Aspoň pro mě.) Ale když jsem si stahovala písničky z Oriconu, náhodou jsem slyšela Pontail to Shushu, strašně chytlavou letní písničku (léto 2010). Ale opravdu se mi zalíbily až někdy toto léto 2011 XD Mají velmi chytlavé a melodické písničky, většinou takové happy-go-lucky, semtam nějaké vážnější, dokonce i chorály, ale zní celkem super :D /o_O Mají českou Wikipedii!/ Většinu fanoušků /hlavně kluky/ zaujmou krátkými sukněmi, nebo promenádou v plavkách. (Fotku s nějakém jiném oblečení najdete clekem těžko xD) Holkám se zase líbí zajímavými kostýmy (většinou má každý trochu jiný, šitý na míru, ale některé jsou fakt pěkné :D Taky bych chtěla.), jejich choreografie nebo účesy (ale ty účesy mají taky promakané :D), atd. I malým dětem se líbí a když byla otázka, komu byste se chtěli podobat, mylsím, že to vyhráli AKB48. On má ten Akimoto i zajímavé nápady, takže...Ne motto, "Idola, kterého můžete potkat," ale "Idola, kterým se chcete stát." xD Každá členka této skupiny je populární už jen proto, že je členkou AKB48 a nemusí proto nic udělat :D Ale jo, mám je ráda. Taky co se mi líbí na mladších idolech (např. AKB48, Hey!Say!JUMP apod.) je, že se neustále usmívají jako sluníčko a užívají si to představení a kyž se na to díváte, nemůžete si pomoc a nesmát se taky :D (Ti starší, už nejsou tak plní života :D) Takže, ty jsou nejlepší na blbou náladu.

Jinak je úplně vtipné vidět tu změnu, během těch 6ti let. Strašný rozdíl!

140 holek tančí v synchru XD Psycho, tolik lidí na jevišti. Tohle je AKB48 medley z Kohaku Uta Gassen 2011 (největšího hudebního pořadu, který se koná na oslavu Nového roku) a zpívají Beginner, Heavy Rotation a Ponytail to Shushu, jejich nejpopulárnější písničky roku, spolu se svými sesterskými ksupinami, SKE48, SND48 atd. Nakonci vytvoří velký nápis AKB cosi cosi a vypadá to hustě XD Ale jak všichni jako v synchru..to je, hrubé XD
Namida Surprise :D Taková naozeninová písnička.

Jejich písničky výmývají mozek.

[actors file] Terada Takuya

14. října 2011 v 20:55 | Maya |  Japanese actors
Pokračujeme v AMUSE sérii xD Jasně, mohla jsem vybrat kohokoli známějšího, třeba Taka-sana, Sou-chana, nebo dodělat velkou AMUSE 4, ale dostala jsem náladu stalkovat Takuyu :D
Jméno: Terada Takuya
Přezdívka: TeraTaku, Takuya
Datum narození: 18. března 1992
Místo narození: Ibaraki, Moriyashi
Výška: 183 cm
Váha: 56 kg
Krevní skupina: O
Hobby a speciální schopnosti: Basketball
Agentura: AMUSE
Zajímavosti:
+ Zúčastnil se 21. ročníku populární soutěže JUNON Super Boys Contest a ve finále zpíval 'milk tea' (Fukuyama Masaharu, AMUSE). Vyhrál speciální cenu poroty.
+ Jeho oblíbení interpreti: AAA, Yuzu, Radwimps, flumpool, Aqua Timez atd.
+ Během nižší střední byl kapitánem baseballového klubu.
+ Momentálně je závislý na čtení krátkých povídek.
+ Vždy sebou má nějakou sladkost a žvýkačku, protože to prostě potřebuje k životu :D
+ Má mladší sestru.
+ Jeho koníčky jsou mahjong, karaoke, bowling, čtení atd.
+ Jeho oblíbené jídlo je Hayashi Rice.
+ Je snad populárnější v Koreji než v Japonsku. Asi v červenci o prázdninách zažil boom v kariéře. Když se objevil v korejském pořadu Dream Team 2 jako reprezentant Japonska, zaujal mnoho fanynek svým vzhledem a tancem. Prozradil na sebe, že je fanouškem Miss A a zatančil jejich 'bad girl'. Taky se nejednou objevil v korejském módním časopisu. Jojo, během prázdním byl 'žhavým tématem' na nejpopulárnějších stránkách korejské a japonské scény XD
+ Je součástí skupiny Project A, což zatím nikdo moc neví co to je XD Má to něco společného s propagací AMUSE Korea.
+ Učí se a umí korejsky.
Role:
+ Kimi no Seki wa, Boku no Seki
+ Black & White: Akuma no Tenshi, Tenshi no Akuma
+ SIGN
Prostě jsem měla náladu ho stalkovat. Máme toho hodně společného a nějak se mi zdá, že jsme spříznění :D
Lol, má rád úplně ty stejné interprety, do jedno :D Záliby máme taky skoro stejné. (Krom mahjongu, ráda s zahraju, ale že bych na tom nějak jela :D) Sladskoti a žvýkačka, to je moje. A Hayashi Rice...:D
(aneb já na netu pobíhám jako Hayashi Maya, tak kdybyste na to někdy narazili xD)
A vypadá jako poloviční korejec :D

Jestli chce člověk studovat v Japonsku, nesmí studovat Japanologii. Dobrý paradox

13. října 2011 v 23:16 | Maya |  Diary
To ani nečtěte, nějaký nesouvislý text mých myšlenek zaspamované smajlíky jako vždy :D

Ok XD I když jsem teprve v septimě, už tak trochu přemýšlím co budu studovat na univerzitě (za předpokladu, že se tam dostanu) XD
Mezinárodní vztahy/práva, Japanologie a Anglistika, to je jediné co by se mi mohlo líbit (plus Psychologie či Politologie, ale to v krajním případě, tam se člověk hodně šrotí) XD
Hm, tka jedna holka mi řekla, že anglistice se ten jazyk vůbec nenaučím, protože tam berou fonetiku, lingvistiku, starou angličtinu a podobně a že skoro všichni odpadli v prváku a druháku, že prý je pár magorů to dotáhlo k titulu MaGoRa XD
A co se týče Japanologie, že prý kdybych chtěla studovat v Japonsku, tak v ČR berou na stýpko jedno jediného člověka (takže musí být génius) xD To je nějaký paradox, ne? XD /slyšela jsme to od více lidím hm/ XD A máš štěstí, když tě vyberou na půlroku.
Ale když studuješ práva, či stavebnictví, nebo cokoli jiného, tak dostaneš stýpko do Japonska kdy chceš a na jak dlouho chceš. xD
(I když to není ten hlavní důvod proč bych to chtěla studovat, chci se naučit jazyk. Ale vzhledem k tomu, že je dotace na jazyk jedna hodina týdně a že se tam bere jen literatura a kultura, což už si dokážu nastudovat sama, tak..? XD)
No nic, mám ještě rok a půl na to, abych se rozhodla XD
Děkuji za zruinování dvou možností ze tří :D

Ještě tu máme Francoužštinu a čínštinu a tu psychologii a politologii.
Jo, já bych chtěla studovat úplně všechno XD (I když jsem líná a kdžy je toho moc, tak mě to prostě nebaví XD /a proto perefruju samostudium, kdžy si jdu My PACE/ Jenže na to jsme zase někdy moc líííná.)

Jo, jinak víte jak Japonsko rozdává ty letenky zdarma? XDD
Achjo, proč nejsem uni student?
Lo, týjo, mě by stačilo tam být i den XD Mamka my řekla.."No, tak když projdeš těma jejich podmínka a když s tebou pojede někdo ze tvých kamarádů, tak tě tam pustím."
Hmm, moc když na mě XDD Ach jo ach jo, musím někoho ukecat a pak musím nějak hacknou jejich systém aby mě vzali xD Všichni by jeli, jen nemají peníze. (Ne, že já bych na tom byla nějak jinak XD) To se musí ještě promyslet, nebo to udělám jak ten kluk, co procestoval Japonsko se spacákem a nudlema. Basta.

This is Awesome, jakto že jsem o tom nikdy neslyšela a neviděla?!?!
Wuaaaa! XD Hmm, to by mě zajímalo, jestli to je ta kytara od Kazukiho XD (Shougo dostal k narozkám kytaru od Kazukiho XD Nevím, odkdy jsou tak skvělí kamarádi, ale budiž. TeniMyu tvoří zázraky XD)

JOKER...Kato Kazuki and Date Kouji? WTF.

11. října 2011 v 22:28 | Maya |  Japanese news
Možná jste už o tom slyšeli, o nové dvoučlenné skupině JOKER (Avex), jejíž členy jsou Kato Kazuki a Date Kouji.
O Kazukim jste už možná slyšeli, ale o Datem, řpedpokládám, že ještě ne. (Nebyl moc aktivní v poslední době.)

Všichn tak dlouho očekávali a chtěli Kato Kazukiho v nějaké skupině. Ale, když se oznámil druhý člen, Date Kouji, všichni byli v šoku. Proč zrovna tihle dva?
Jasně, Kazukiho sláva jen roste a roste, hraje, vydává, má svoji shoš s Oujim a Kimeruem na Nico Nico, jenže fanoušci se bojí, že Date, ho bude využívat a přiživovat se na jeho popularitě. A důvod proto mají.
Oba se poprvé potkali v TeniMyu v týmu Hyotei už těch pár let zpátky (Asi 6 let XD). Oba hned zaujali pozornost, Kazuki jako egoistický ale všemi milovaný Atobe, a Date jako milý a stydlivý Choutarou. Fanoušci byli jimi doslova uchváceni. (Jojo, Date byl dost pěkný xD)

Je mnoho herců co TeniMyu doslova milují (někteří třeba kvůli tomu pečou svým postavám dorty k narozeninám nebo jen přejí svým postavám k narozeninám...i po 4 letech :D Někteří našli v TeniMyu svého nejlěpšího 'boy...frienda' atd XD), mohla bych je vyjmenovat skoro všechny. Pro většinu z nich to je zlom k lepšímu. Kazuki není výjimkou (přiznal, byl velkým fanouškem PoT, než šel hrát do TeniMyu XD), stýká se s TeniMyu hercema a blablabla. Zato Date, před pár lety v jednom pořadu řekl, že TeniMyu nesnášel. Okay, no big deal, tak co no, nemusí se líbit každému. Ale to, že během představení se flákal, jenom otevíral pusu, protože se mu nechtělo zpívat nebo se mu nelíbily písničky a že to tam nesnášel, že to byla nuda a blablabla, tak proč tam vůbec chodil? Tohle prostě uráží všechny, kteří se snažili, ty herce, režiséra a všechny, co tomu něco věnovali. Vyvolalo to celkem velký rozruch a dá se říct, že ty tisíce fanoušků co měl, tak zmizeli přes noc. Doslova. Napsal na to omluvu, ale...s tím už člověk nic neudělá.
Od té doby (tak 2007?) se nějak neprojevoval, vydal nějaké album nebo singl a hrál v různých barech.
Od té doby tak asi třikrát změnil jméno. (četní je stejné, znaky jsou jiné) Jasně, nikdo nechce mít jméno zrádce. Kvůli založení té skupiny změnil znaky v Kouji na 'štěstí' a 'dobrý úmysl'...takže nám chce něco naznačit? Ještě uvidíme...Já mu tu šanci možná i dám, kvůli Kazukimu xD

Co na to říkám já? Hm, zpočátku jsem Date ho milovala (jo, asi cvhíli byl můj nejoblíbenějším hercem). Ten jeho Choutarou byl super. Jenže pak začal 'to create some bad vibes'. Nevím, šla z něj taková špatná, divná aura. Přestal se mi líbit XD Pak jsme začala vidět na něj různé narážky, jako 'Date Kouji jako Ootori Choutarou nikdy neexistoval' nebo 'Za to co udělal mu nikdy neodpustím' a blablabla a si říkám, WTF, něco jsem prošvihla? No, Date se mi nelíbil víc a víc, a nakonec jsme se dozvěděla pravdu...

Hmmm, tka jsme zvědavá.
Tu máte ukázku z jejich prvního singlu NO.1.
Mmm, Kazukiho hlas...A Date nyvapadá zas tak špatně.

(Pod perexem je něco ne moc spojeného tady s tímto XD)

Hungry, tired, freezing and wet...can something be better? xD

9. října 2011 v 22:11 | Maya |  Diary
Hm, tak jsem odešla z domu v 7:30, vrátila jsem se v 16:30 a mezitím jsem odehrála 6ti hodinovou partii.
Tvl, snad nikdy víc jsem v životě nepřemýšlela! XDD Awww...
Místo abych skončila po třech a půl hodinách s remízou, jsem skončila po šesti hodinách...s remízou. Tě pic XD
No jo, a tak jsem se domů vrátila hladová (bez oběda), unavená (hlava mi třeštila), mrzla jsem (venku 5°C) a celá mokrá (ti lepší nesledují předpověď počasí a nenosí děštníky). To máte za svou snahu xDDD

Jo, a dívali jste se včera na The Shinjuku Incident (Město zločinu)? XD O Číňanovi, který jel do Japonska, hrál ho Jacki Chan XD Bylo to o ničem, jediné co stálo za to byl Jackie Chan, zajímavé vztahy, ale za prvé, asi všichni umřeli, včetně Jackieho (to je poprvé, co jsem ho viděla umřít), konec ani nějak nedodělali a vlastně...o co šlo? XDD
Světlý bod filmu byl, když se tam objevil Saito Takumi XD
Já jsem začala hned řvát a ukazovat na něj, něco ve smyslu...
Já: "Ahhhhh!!!! To je...to je...!!!" (Nemohla jsme ze sebe dostata to jméno, jak jsem byla překvapená. Celý film jsem stalkovala, jestli neuvidím někoho známého XDD)
(Vydávám nesmyslné zvuky, když chcu a potřebuju něco rychle říct ale nemůžu si vybavit co XD)

Awww, vypadal dost mladě XDD Sice jen na chvilku, zmlátili ho, takže ani nešel vidět (litovala jsme ho chudáčka), ale byl to nejlepší kus toho filmu XD

Takumi, úchyl tělem i duší XDD ASDFGHJKL XD

Jinak, jedna moje kamarádka z Francie (která momentálně studuje v Číně), se půjde podívat na Super Handsome Live 2011!!! Není to úúúžasné?! :DDD Doufám, že se zas objeví nějaké fancamy xDD A očekávám od ní dlouhý report xD Ahh, jednoho dne na to půjdu taky! To je prostě plán a basta!
(A taky jde na Dream Live 2011 a stage s Kakkunem XDD A možná na koncert One Ok Rock...mě by to zruinovalo :DD)
AMUSE BOYS LOVE <3

He is dangerous, indeed.

3. října 2011 v 23:01 | Maya |  Diary
Místo abych fangirlovala na LiveJournalu a na Twittru, si to vybíjím na vás xD Sorry.
Ale prostě...OMG, Takeru, nesnáším tě, teď tě nemůžu dostat z hlavy, asi už tři dny!?!
(Na druhou stranu to má nějaké blahodárné účinky, protože se mi za poslední tři dny strašně dařilo :DD)
Waaaaah, shouts out loud!
Okay, otázka pro publikum, na kom teď ujíždíte vy, koho nemůžete dostat z hlavy a proč?! XDD

Saigo no Kizuna - Okinawa Hikisakareta Kyodai

2. října 2011 v 23:09 | Maya |  Japonské filmy/seriály
Název: Saigo no Kizuna - Okinawa Hikisakareta Kyodai ~ Tekketsu Kinnotai to Nikkei America Hei no Shinso
Překlad: Poslední pouta - Rozdělení sourozenců z Okinawy - Pravda za Tekketsu Kinnotai a Americkými vojáky
Rok: 2010
Žánr: Dokument, drama, historický/válečný
Cast: Sato Takeru (AMUSE), Kaname Jun, Osugi Ren, Nakamura Tomoya, Yanagisawa Takahiko (AMUSE), Mizobata Junpei, Kaku Kento (AMUSE)

Saigo no Kizuna - Okinawa Tekketsu Kinnotai

Život je drahocenný.

"Já jsem byl japonským vojákem a můj bratr americkým."

Když Agariemu Yasuharovi bylo sotva šestnáct let, Japonsko napadlo Pearl Harbor a začala válka mezi Japonskem a Amerikou.
Do války byli posláni všichni, včetně dětí. Yasuhara patřil do skupiny Tekketsu Kinnotai, jednotka, ve které bylo těm klukům 13 až 17 let.
Bojoval v přední linii, na rukou měl krev svého nejlepšího kamaráda a stál proti svému vlastním btratrovi.

Saigo no Kizuna - Okinawa Hikisakareta Kyodai je dokument-drama, který vypráví opravdový příběh z druhé světové války. Rodina Agarie bydleli v Nagu na Okinawě a vychovávali 4 děti.
Nejstarší z nich, Seiyuu (19) snil o tom, že půjde na Námořní Akademii a stane se poručíkem. Je ale přinucen jet do Ameriky a pracovat na farmě, aby vydělal peníze pro svou rodinu a aby mohli jeho mladší sourozenci chodit do školy. Situace v Americe se zvrtne, kvůli válce, a každý muž, který dosáhl 20ti let je povolán do vojenské služby. Týká se to i japonských immigrantů. Buď se vrátí domů, nebo půjdou do armády.

Seiyuu volí druhou možnost.

"Slyšel jsem, že Američané nevidí v tmě. A slyšel jsem, že Američané napadají ženy a děti, které chytnou. Zajedou je tanky! To jsou příšery, ne lidi!"

Válka zasahuje i Japonsko a škola, kam chodí jeho mladší bratři Yasuharu a Nariyuki se změní ve vojenskou školu. Každý den zažívají těžký výcvik...

"Američani a angličtina je špatná! Nesnášíme Američany! Zničme je všechny!"

Seiyuu posílá domů dopis ve kterém píše, že se přidal do americké armády. Yasuharu (16) to považuje za zradu a přidává se i se svým mladším bratrem Nariyukim (14), do jednotky Tekketsu Kinnotai.

Pak přijde ten osudný den, kdy Japonci napadli Pearl Harbor.

Začíná válka mezi USA a Japonskem a Japonci v americké armádě mají zase možnost volby. Buď se přidají na stranu Američanů a budou bojovat proti Japonsku nebo budou posláni do koncentráku.

"Bojovat proti svým vlastním?! Půjdeš a budeš zabíjet Japonce? I své rodiče a sourozence?!"

"Sbohem."

Lidé z měst utekli do hor. 540 000 amerických vojáků přistává na Okinawě, mezi nimi i Seiyuu a míří do Naga, kde je ukryta jednotka Tekketsu Kinnotai. Při průzkumu terénu v lese Yanbaru je zabit Yasuharův nejlepší kamarád Masaru. Následující den je při střetu s Američany zraněn i Yasuharu...

"Kulka roztříštila má žebra a prošla pravou částí hrudníku."

Přes veškeré komplikace a problémy je dopraven do vojenské uzdravovací skrýše. Avšek Američané se blíží a oni ho tam musí nechat, s pár drobků chleba a granátem, kdyby přišli Američani, tak ať jich sebou vezme co nejvíc. Nemůže se moc hýbat, ale přesto se mu podaří odplazit pryč. Končí polomrtvý na břehu nějaké řeky a před očima vidí celý svůj život. Chtěl by se ještě potkat se svou rodinou...S tatínkem, sestřičkou, mladším bratrem, starším bratrem...ale ten bojuje v nepřátelské armádě.O hodně později ho tam najde jeho přítel a ten ho odvede domů...Jeho rodina nevěří, že by přežil, a přesto, zázraky se dějí.

Američané nezabíjí civilisty. Problém je v tom, že i Japonci, kteří nejsou vojáci bojují a působí škody americkému vojsku. Proto se zautočit na jednu oblast blízko města Nago, aby ukázali, co se stane, když se budou bránit.
Seiyuu ví, že pokud nenajde svoji rodinu, bude možné, že i oni zahynou v honu za civilisty. Proto se je vydá hledat...

V lese potkává dvě malé dívky.

"Neznáte Yuki-chan? Nevíte kde je?! Nevíte kde je rodina Agarie?!"

Ptá se zoufale. Najednou ty dívenky pozná. Vždyť to jsou dcery jeho bývalého souseda! Dívenky mu nechtějí nc říct, ohledně jeho rodiny ale tonoucí se stébla chytá a proto si je odvádí do amerického tábora. Když hledá nějaký dárek pro ně, aby je přesvědčil a něco od nich zjistil, dívenky utečou z tábora...

Dívky zamíří k úkrytu rodiny Agariových. Když to zjistí jejich otec, rozhodne se vydat do tábora amerických vojáků. Možná cestou umře, kvůli minám které rozmístili, přece už je mu přes 60. On se nevzdává a svému synovi Nariyukimu dává pístol, aby chránil rodinu. Yasaharu je bezmocný, leží na lůžku, na pokraji smrti...

Sejde se rodina ještě někdy? Dojde starý tatínek do tábora? Co se stalo s ostatními?

Hodnocení:
Jak jsem se k tomu dostala? Rozhodla jsme se stáhnout něco s Take-chanem a tohle bylo jeho nejnovější drama. Děj se zdál zajímavý, cast byl skvělý! Takže jsem si to stáhla...

Do příběhu vložili dobové videa a ukázky, pravé záznamy od amerických vojsk. Bylo to kruté, Japonci během často volili sebevraždu ze zoufalství nebo se nechtěli vzdát Američanům a radši spáchali hromadnou seppuku.
Zároveň tam promítali fotky rodiny Agarieových, a výpovědi pravých sourozenců Agarieových, jejich pocity dojmy a výpovědi všech, kteří se dostali nějak do styku s touto rodinou, či vojáků, chlapců z Takketsu Kinnotai.
Jak probíhal hlavní příběh (popsáno tam nahoře), tak paralelně probíhalo několik příběhů, třeba jak to bylo s Masaruem, ženou co jim pomohla a nepomohla atd.
Týjo, ještě to pořádně ani nezačalo, a už jsem bulela XD Nesnáším rozlučky, u nich vždycky brečím xD Ale brečela jsem několi krát, navíc ty výpovědi pravých lidí a údálosti byly taky sakra dojemné. A omg, Takeru hrál tak dobře, že se mi zdá, že to nehrál, ale úplně to prožíval. To muselo být nehorázně těžké, to zahrát...týjo...Jsem ráda, že jsem se na to podívala a trochu jsme poznala, jaké to tehdy bylo.
Všichni hráli úplně skvěle! Takeru...to byl výkon jak něco, ale třeba i ten, co hrál jejich otce, či jeho mladší bratr! Nebo Junpei a Kakkun...týjo, fakt, úplně...skvělé výkony všech!!! A konec byl úplně....popláčete si ale i zasmějete. Krása :)

Postavy:
Těžko popisovat postavy, máte to už tam nahoře, ty hlavní dva, tak se vrhnem na herce XD
Sato Takeru (22) ztvárnil Agarieho Yasuharua. Co jsme se tedy nasmála, tak on ho hrál jako třináctiletého až šestnáctiletého XD Jeho hraní...je úplně dokonalé! Né fakt, pokud porovnáte třeba roli z PuriPuriD a tohoto...ten rozdíl je obrovský. Tím jakto zahrál mě dostal ještě víc, jestliže scéna, kdy se Haruma v Bloody Monday rozbrečel byla heartbreaking, tak Takeru v tomto, když se rozbrečel bylo heartdestroying nebo něco takového. Navíc mě včera zajímalo, jak Takeru vypadá s krátkýma vlasama. Dneska jsme to viděla...Vtipně XDD
Kaname Jun (30) si zahrál jeho bratra, Agarieho Seiyuu. Takový, milý, sympatický herec a hrál taky celkem dobře :) Neměl tam narozdíl od Takerua takové ty srdceryvné scény, takže, ale tu poslední taky zahrál skvěle xD Wau, on je celkem populární se zdá :D Pěkný sympatický, vidět jste ho mohli v Ryoma den, Kamen Rider Agito, Tantei Gakuen Q, Unobore Deka, list je dlouhý xDD

Imai Yuki (13)...Děláte si srandu?!!? Mu je teprve 13?!! I on zahrál skvěle (Agarie Nariyuki), na to, jak mladý je! Vypadá cute XD *pedo Maya*
Vidět jste ho mohli nedávno v JOKER Yurusarezaru Sosakan atd.

Osagi Ren (60) hrál tatínka, podle mě po Takeruovi odvedl jako druhý nejleší výkon! (Vtipné je, jak je rozdíl mezi 60tiletým Japoncem a Čechem. Čech se rozpadá, zatímco japonský stařeček je v těch nejlepších letech a vypadá tak na 40 :DDD)

Achjo, nebudu rozepisovat jak byli všichni skvělí XDD Prostě byli XD

Yanagisawa Takahiko
Kakkun! <3
Mizobata Junpei-kun XDD Kdybyste se zajímali, proč drží tu lupu, tak on hraje detektiva Conana z Detektiva Conan z liveaction XD
Mihl se tu i Yanagisawa Takahiko, hned jsem ho poznala podle hlasu. On tak zvláštně mluví! XD A Kaku Kento, Kakkuna jsme poznala taky hned, i když byl skloněný měl pěknou roli, awww, zlatíčko, srdce mi divoce bušilo, kdykoli jsme ho zahlídla XD (Sakra, on mi attakuje na moji TOP10 XDD) A Mizobata Junpei. Toho jsme nikdy hrát neviděla, je strašně podobný Takahikovi XD Trvalo mi, než jsem ho rozpoznala.

A mnoho a mnoho dalších...

Musím jít spát, ale hralou mi budou běžet scény z filmu a Takeru XD Já už to vidím.

Až se bude probírat druhá světová, udělám si o tomto referát a pustím jim to. Prostě musím! XDD
Oh, Bože, děkuji ti za tento film! Takeru, já chci další, ale hlavně, ať to není romanťák! XDD

*přichází Sanada a dává mi velkou facku, ať držm hubu, že to nikoho nezajímá*

*Takeru ji utěšuje*

*jde spát*

Facebook, anyone? xDD /le sigh

1. října 2011 v 21:48 | Maya |  Novinky
Chce někdo dalšího stalkera a spammera na Facebooku? xD

A dnes...se Sato Takeru oficiálně stává mým ichibanem, spolu se Sato Hisanorim XDD (Oba mají stejné příjmení, oba jsou ze Saitamy, jsou si nehorázně podobní, dělí je od sebe jen rok a vůbec, tak nějak je podezřívám, že jsou bratranci XD Což...asi ne XD)
Takepon není až zas tak hezký, ale prostě ten jeho breakdance a styl oblékání a skládání Rubikovy kostky je prostě..., ale nevím, na něm prostě něco je. Budu muset zjistit co, až ho budud stalkovat v Japonsku.
Jestli chcete vědět, jak to s mou mánií o Takeponovi začalo, koukněte se sem XD
Kamarádka mi na to napsala, že se stal mým ichibanem přesně v moment, kdy on přestal být jejím ichibanem XDD

Můj mozek je momentálně...incoherent :D Prototo nemůžu spočítat úkol do matiky už celý den!!!!
SatotakerusatotakerusatotakerusatotakeruDISNEYsatotakerusatotakerusatotakeruDISNEYsatotakerusatotakerusatotakeruDISNEY! Asi takhle nějak to vypadá v mém mozku XD (Disney, protože poslouchám Can You Feel the Love Tonight XD)

Včera sem mi o Takeruovi zdálo XD Že je šachový velmistr, že vyhrál Mistrovství světa v šachách a že jsme spolu hráli šachy XDDD Nejhloupější sen, co jsme kdy měla XDD (Asi ot je z toho, že jsem na něj moc myslela a taky jsem myslela na šachy, protože zítra mám první zápas v sezóně XD)
Jo a v úterý nám dal angličtinář za úkol napsat esej na téma My Hero/Idol XD Oh yeah, hádejte o kom budu psáát?
Magor.

[actors file] Sasaki Yoshihide

1. října 2011 v 14:19 | Maya |  Japanese actors
Jméno: Sasaki Yoshihide
Přezdívka: Hide
Datum narození: 4.října 1987 (za 3 dny má narozeniniy! :))
Místo narození: Tokyo
Výška: 175 cm
Míry: 85-65-80
Krevní skupina: A
Velikost nohy: 28 cm (velikost 43,5 XD)
Hobby a speciální schopnosti: Kaligrafie, tanece, boj s meči
Agentura: Sense Up Pro

Zajímavosti:
+ Má rád Omuraisu a sýr.
+ Je upřímný a spontánní/lehkovážný.
+ Jeho blízkými přáteli jsou Furukawa Yuuta, Maruyama Shun, Akaba Mio, Aiba Hiroki.
+ Především s Yuutou má dobrý vztah, mají spolu DVD, když má Yuuta koncert, tak Hide tam dělá hosta a naopak, mají spolu hodně projektů :D
+ Hide nerad vstává a proto má blízko stolu několik budíků XDDD (Ooyama Masashi kdysi vyfotil Hideho hotelový pokoj a měl tam tři budíky. Takže je možné, že jich doma ma víc :D)
+ Když jsme u Hideho a spaní, zjistilo se, že se ve spánku rád svkléká (je v teplých obdobích) :D A proto tvrdím, že u něj nemá cenu nosit vůbec nějaké oblečení.

Z jeho blogu: Když přijde teplé období,
mám ve zvyku si sundávat oblečení, když spím.
Takže když se ráno probudím, jsem často velmi překvapen ( ̄□ ̄;)

+ Předtím, než dostal v TeniMyu roli Shiraishiho (2009), šel se podívat na Dream Live 1 (2004). Dostal nabídku na roli Kawamury ve 2. generaci a Kaida v páté generaci, ale nakonec skončil jako Shiraishi.
+ K herectví se dostal, když šel se svým kamarádem na konkurz. Nicméně jenom on prošel.
+ Hraje už od roku 2003 ale jeho kariéru nastartovala až role Shiraishiho :D
+ Hide si zahrál v mnoha filmech a vydal i mini album, nicméně preferuje hraní v divadlech (a většina jeho rolí je na prknech než před kamerami).
+ Donedávna patřil do Toyota Office (ještě s Yuutou a Hirosem Yuusuke, oba z TeniMyu, jsou s Hidem dobří přátelé). Pak najednou vymazali všem třem profily a ti tři emigrovali do Sense Up. Zajímalo by mě proč. Sakra já jsem hlava zvědavá, já to chci vědět XD Proste pojedu do Japonska a zeptám se ho :D

Role:
Stage a muzikály:
+ Muzikál Prince Tennis - Shiraishi Kuranosuke (2009 - 2010)
+ Club Seven 7th stage
+ Sabishii no wa Omae Dake Janai
+ Watashi no Atama no Naka no Keshi Gomu
+ Pride
+ Musical Goal
...je toho hodně, ale není to zas tak populární a k sehnání, tak to nebudud vypisovat celé XD
Filmy a seriály:
+ Kimi he no Melody
+ Gangsta
+ Gakudori
+ Ishi no Furuoka

CD:
+ Mini album SPARK

DVD:
+ MEN'S DVD "JOURNEY"
+ DO the movie (lol, viděla jsem jak Hide předělal tenc z High School Musical XD Hide je lepší! XD)
+ Boku-tachi no Chikyuu Road in Australia - s Furukawou Yuutou

No, původně jsem měla nachystané jiné herce, jenže potom, co jsem viděla tuhle gifku jsem si prostě nemohla pomoc :D
Abyste si udělali obrázek, kdo to je XDD To upnuté oblečení..ehm, no, chmfff...asdfghjkl xD A vzadu, ten v té radioaktivní košili, jak nadšeně tleská je Kouki XD Jop, Mizuta Kouki :D
Tom fail xD Teda Kouki fail...ten co točí s tou raketou je Kouki xD (ale kdyby něco, říká se mu to, je to jeho přezdívka XD) xD Hide si hraje na cool týpka XD
Kouki krmí Hideho, který je natěšený jako malé děcko XDDD *Hide/Kouki mode* "Oishiii ~ " Aneb takoyaki s lentilkama :D
Bylo mu trochu vedro, tak si šel hodit sprchu aneb část z jeho Idol DVD, Journey XDDD
Kvalita je trochu horší, ale ty pohyby XDD Tančí skvěle, i když jsem viděla lepší ukázky z jeho tance XDD
Má pěkné tělo, vypracované z toho tančení XD To za něco stojí, ne jako většina těch hubeňourů japonců XD No offense :D
A víte co je pozitivní? XD Když napíšete Sasaki Yoshihide do Google - Obrázky, tak první obrázek je z mého kalendáře, co jse dělala kamarádkám jako dárek k Vánocům XDD
No nic, to by snad stačilo, teď se jdu učit XD