Únor 2012

Random.

18. února 2012 v 16:58 | Maya |  Diary
Kamakari Kenta
ASDFGHJKLKJHGFDDFGHGF

Pěkná holka? Nope.

KenKen jako holka pěknější než většina holek, co jsem vidla. Sakra, většina japonských herců převlečené za holky jsou mnohem pěknější než my. xDD Kam ten svět spěje.

Opožděně mu všechno nejlepší k jeho včerejším (17. února), 28. narozeninám. Awww, KenKene, i po skoro třech letech si stále jedním z mých nejoblíbenějších Vodnářů XDD /hugs Je to magor. Forever 17, v jeho případě xD

Nemám co říct. Snad jen.

PRÁZDNINY!

A že do seriálu Fallen Angel přibydou dva herci. Masa a Baba XD (Nakagauchi Masataka a Baba Tooru) Jo, všichni je spolu slashují (díky TeniMyu) /Fallen Angel je zase doupě TeniMyu herců... Haha. Takže mě zajímá, co tam vlastně budou dělat. YESSS. Bych se třeba mohla rozepsat o jejich historii. Jo to udělám.

Někdy příště. TUDUTUDYDUM :D Ale slashovat je musíte. Už jenom z toho důvodu, že Masa postnul na jeho blog před pár lety fotku něčího rozkroku a zeptal se: "Kdo to je?" (WTF YES?)

Samozřejmě, že to byl jeho nejlepší kamarád, Ba-chon xD Nebo z důvodu, že Masa rád leze na Ba-chona, když spí. Protože...

See? :DDD (okay, toto bude staré aspoň 4 roky :D)

EDIT: Random gifs. Tumbling Stage Play? :D
LOL :DDD

EDIT:

FA; epizoda 1

12. února 2012 v 21:17 | Maya |  Diary
Zhlédla jsem první epizodu Fallen Angel (druhá se nechtěla stáhnout). Wow, vypadá zajímavě, ale je to krátké a ještě se to moc nerozběhlo. Líbí se mi hudba a postavy (of course), ale ta kamera je divná. Vypadá to na nějaké psycho.
sdfghjdsaasfdsf (Sasaki Yoshihide) Hide why so sexy :D Hide moc v seriálech a filmech nehraje, takže...tohle su úplně užívám. The boss of sexiness.
Chibi-chan :) (Chiba Yuuda) On vždycky dostává roztomilé role a teď...LOL. Ten obrázek těch křídel vzadu vypadá cool.
TAKKUN WTF VÝRAZ.

Řeknu vám, stylisti na tenhle seriál jsou celkem lamní, kamera též, i když designově to mají pěkné, příběh...Z toho co jsem pochytila japonsky to je zajímavé. Kazuki, hodný a milý oniichan, zatímco Takkun je nevrlý a furt by volal policajty :D (I když scéna jak vařil byla fajn)

AWWW, musím se jít učit :P

Ehhh, I want to be a kid forever ...+ D-DATE - Love Heaven

11. února 2012 v 17:13 | Maya
Ahuhuhu...Asi na mě přišlo dospívání. Néééé xD Ono to přišlo možná u dřív. Nelíbí se mi to. JE to divné.Já chci být zase dítě. Co vy? Máte to za sebou, nebo vác to čeká...

Haha. Díky jedné holce už znám způsob jak objednávat přes Asmart. http://yokattaweb.jp
Je tam tolik "flawless" věcí, které by krásně rozšířili moji sbírku. Hehe. /otevírá peněženku...ups, věci budou muset počkat. :D

Asi před týdnem jsem dostala volume 2 Shin Prince of Tennis. V japonštině. Jedna stránka mi trvala asi 2 minuty, než jsem to přelouskala. Záhul. (Ne, neumím číst znaky, ale vedle toho, je to napsané katakanou/hiraganou, takže so se zvládnout dá.) Rozuměla jsem tak 50%, stejně jsem to četla už anglicky. Miluju tu kresbu. Konomi-sensei má asi nové hobby. Kreslení jejich zadků, protože těch scén tam je asi 10. Fanservis.

Má rozepsaných několik recenzí a actors filů, ale nemám moc času to dodělat. Poškejte, až budou jarní prázdniny. Ještě příští týden a pak tadá, volno! :)

Už mám stáhlý Fallen Angel, takže se půjdu asi flákat, než budud muset spočítat milión příkladů do matiky a přečíst jednu dlouhou knihu, která se čte hůř než ta japonština, kvůli tomu příliš podrobnému popisu. /le sigh

Haha, Mayu/Camille (ta francouzka, co mi poslala Shakuradu), jsem se začala víc zajímat o ONE OK ROCK. Nejsou vůbc špatní.
Jeden song...jen tak. D-DATE - Love Heaven

Bye a pěkný víkend :D

EDIT: Haha, proč člověk jako já začal hrát otome hry? Haha, jestli se nudíte, tak vyzkoušejte Star Project, je to...zajímavé a závislácké :DD Musímse pořádně naučit japonsky, abych mohla plně rozumět PoT hře...občas vynechávám..a nechápu o co gou.

Nakonec jsme skončily ve Vaňkovce

7. února 2012 v 22:03 | Maya |  Diary
Yo!
Neupravený můj fanart. Musím to ořezat a do toho prázdného místa dopsat: "READY GO tokoro ga daisuki sa!" Shiraishi <3

Tak, Lenka mě pozvala na čtvrtek do Brna, tak jsem jela na Masarykovu na den otevřených dvěří s Lenkou a Zuzkou. Měl být den otevřených dvěří na Fakultě Informatiky, tak jsme si myslely, že jsou všechny Fakulty otevřené (nenapadlo nás si to očekovat, přecě věříme svým kamarádkám XD). Po dvou hodinách, když jsme byly v Brně jsme zjistily, že je otevřena jen a právě ta jedna, Informatika. Což byl naprostý fail, protože já tam studovat, ani Zuzka nehodláme :D

Tak jsme šly nejprve do Koishi nakoupit si nějaké japonské přísady. Pořídila jsem si Okonomiyaki omáčku, až skoro došla. >_< What the hell. Pak jsme zamířily do Vaňkovky, v knihkupectví jsem objevila shrnutí japonské gramatiky, což jsem si musela taky vzít, sice těm českým moc neveřím, ale lepší než nic. Budu se snažit ignorovat český přepis, ale jinak jsme za to ráda :D

V pátek a v sobotu se umě konal Asian Day, pozdní oslava nového čínského roku s Otaku skupinou. Yeah, byla sranda :) Kind of. Jde o to, že my máme doma hodně vietnamského jídla, tak jsme je pozvala. Aneb jak říká Milka: "Žranice u Máji." Večer jsme rozjely karaoke. Neumím zpívat ale baví mě to, tak co no :) V sobotu dopoledne jsem je vykopala, protože jsem jela na šachové soustředení mláděže...Jako trenérka! Debut jako trenérka! EPIC FAIL. Občas se mi zdálo, že ty děti trénují mě a že ví víc. Skvělá zkušenost. Baví mě pracovat s dětmi :) Pak jsme se my, pomocní trenéři (já a 3 kluci ve stejném věku) plus hlavní trenér, sbalili a šli na ubytovnu, kde po celém dni šachů...jsme zase šachovali :D Asi do 4 do rána. Četli jsme si ještě k tomu MatFyz joky (většina šachistů jsou MytFyz zaměřená, jen já jsme outsider a preferuju humanitní vědy). Nechyběla jim flaška alkoholu (já? Nepiju.) :D Pohodový večer.

Škola zabíjí. To sotva.

Je vais étudier francais. (Sorry, neumím napsat to c s tm cancourkem).

Jya ne!