Duben 2012

Hum hum

26. dubna 2012 v 23:03 | Maya |  Diary
Chcíp. Možná bych mohla napsat něco produktivního, že? :D

Jak je, děti? :D

Haha, když je škola, tak se mi zdá že v poslední době přežívám jen ze dne na den.

Chcíp. Nic produktivního ode mě nečekejte xDD

1. Lehce jsem si zvrtla kotník. Ale v pohodě, se zvrtnutou nohou jsme vstřelila dva góly. xD
2. Začala jsem se učit francoužštinu, sleduju staré díly PoT s francouzskýma titilkama (+ čtu mangu francouzsky), a to co nerozumím francouzsky, rozumím japonsky, takže v pohodě. Teď rozumím už bez problému, kecají o tom samém xDD Tak jsme se naučila spratek, sklapni, sakra a podobně 8D Sleduju i francouzsky Otomen. Ahaha, Okada Masaki je do-ko-na-lý ahah
3. Nejkurióznější zpráva co jsme kdy slyšela: Víte kdy byl největší jaderný výpadek v Česku? Když borec omylem zastavil chod elekrárny zadkem (když se nakláněl dopředu). Někdy během 80./90. let XDD (škola je někdy produktivní)
4. Někdy v květnu vyrabuju pokladničku a spáchám velkou objednávku mangy. Nečekaně PoT - Perfect Edition. Je to nový výtisk staré série, až na to že tam je hafo bonusů (polonazí, malí, v supermanovském obleku...xDD), víc barevných stránek, komentáře of autora, hodně fanservisu, prostě perfektní edice.

Manga je super na procvičování japonských znaků, protože to máte vedle nich napsané furiganou jak se to čte 8D (I když já se víc zaměřuju na obrázky XDD)
ASDFGHJKL Shiraishi and Niou. Waaait for me.
テニスの王子様完全版 応援バナーテニスの王子様完全版 応援バナーテニスの王子様完全版 応援バナーテニスの王子様完全版 応援バナーテニスの王子様完全版 応援バナーテニスの王子様完全版 応援バナー
Reklama je svině.

Hahaha, viděli jste chibi Doriho? <3 Cuteness overload!

Fujimasa Norisawa - Kibou no Uta

9. dubna 2012 v 20:56 | Maya |  Japonské skupiny
Znáte pop-operu? Prostě pop a opera v jednom.

Fujimasa Norimasa je jeden ze zpěváků popopery a jeho nejznámějším songem teď je pravděpodobně Mirai no Bokura he (Našemu budoucímu já), co posloužilo jako opening pro New Prince of Tennis. Dneska jsme poslouchala písničky z Uta no Prince-sama (UtaPuri) /ne, nemá to s TeniPuri nic společného :DD/ a viděla jsem tam odkaz i na něj, tak jsem si říkala, že si ho poslechnu.

Tento, song, Kibou no Uta blablabla (má to nějaký dlouhý název) je mix nějaké popové písničky a Ódy na radost od Beethovena. Když se dívám na ten klip a poslouchám tu píseň, fakt mi to radost přináší. Nejsem fanoušek opery, ale tohle se mi fakt líbí <3 Ten týpek je fakt boreeeec!