Květen 2012

Fairies - Beat Generation

31. května 2012 v 15:48 | Maya |  Japonské skupiny
Tak hádejte kolik jim je XDD

Cool pop, který se moc nepodobá tomu japonskému (takové ty zpívavé písničky), ale spíš korejskému či americkému (ten jsem taky pár let neslyšel, tak zas nevím jak se změnil :D) Ale hrubě tančí a je to, jo, taneční :D Oni jsou hrubé, jak můžou tančit a skákat na takových podpatkách, já bych si už dávno zvrtla kotník :D Enjoy!

Otome hry

26. května 2012 v 22:16 | Maya |  Diary
Haha. Otome hry bych před rokem a dřív nehrála.

Asi mi v poslední době hráblo, nebo za to můžou kámošky, ale začala jsem hrát otome hry.

Otome hry (otome geemu) jsou hry určené pro dívky, kde hrajete za holku a kromě příběhu, se snažíte taky sbalit nějakého toho bíshíka (a spřátelit se s ostatními), co tam pobíhá kolem XD Hry jsou většinou na PlayStation (i Portable), Nintendo a můžete nějaké najít i online. Většina z nich jsou dabované známými seiyuu i s textem. V roce 2011/2012 byli nejúspěšnější Hakuoki (která byla oficiálně přeložena i do angličtiny), Uta no Prince-sama či Starry Sky (všechny získali i anime adaptaci). Otome hry (hry celkově) jsou v Japonsku fakt populární. Podobné jsou Bishoujo hry (zase pro kluky) či Eroge hry (eh, to nemusím vysvětlovat, že)
LMAO. Takže to hraju. Začala jsem se Star Project, což je online původně korejská hra, kterou si odkoupili i japonci a byla přeložena i do angličtiny, kde jste manažerem (téměř zkrachovalé firmy) jednoho kluka a hrajete minihry, abyste vydělali peníze a blablabla... Má to pěknou grafiku a máte tam slavná jména jako Terashima Takuma a Ishida Akira

Teď hraju Doki Doki Survival Umi to Yama no Love Passion (Doki Doki je bušení srdce, což je pravda, protože mi občas srdce bije jako zběsilé, když to hraju a ten zbytek znamená něco jako Milostná vášeň u moře a na hoře xDD) Je to Prince of Tennis hra na PS2 i Nintendo.

Ukázka: (check it check it check it)
Miluju to, dívám se pořád dokola XD (ve videu ale jen polovina postav ze hry) Zabila jsem teď 20 minu když jsem to 20krát shlédla.

Děj:Dvě holky a asi 50 kluků ztroskotalo na ostrově, jejich trenéři a jiní dospělí zmizeli kdo ví kam. Musíte nějak přežít a přitom je zvládat ještě balit. Můžete jednoho, či milostný trojúhelník jde (jen s vybranými páry XD) nebo si můžete udělat harém (z jednoho družstva). Můžete na ně zavolat (přes mikrofon) a dokonce i oni umí zvolat vaše jméno! XDD (jen japonské. Maya říct neumí---ale Mai jo /mé pravé jméno no kidding/

Fakt jsem nemohla, když mi Shishido (takový drsňák) relativně nesměle řekl: "Suki da yo...Ehh, maa, hai...Hontou ni daisuki da yo." Moje na to vychrlila cosi podobného a odjela domů XDD Já jsem se řechtala smíchy XD
Dabéři: Suwabe Junichi, Mingawa Junko, Okiyau Ryoutarou a mnoho dalších

Nevýhodou takových her je: že jsou japonsky.
To moc nevadí, protože existuje hodně překladatelů a tak, ale záleží na vás. Anglických her (nejlépe s japonskýcm zvukem ale anglickými titulky) je taky hodně :D

Dále by mohli být dobré hry Uta no Prince-sama. Ještě jsem to nehrála, ale má to pěknou grafiku (6 pěkných kluků), skvělé dabéry a písničky. Vaše dívka je tichá, nesmělá skladatelka (ano, taková ta typická holka co dobyde svět svojí silnou vůli a milou povahou :D) na hudební škole a kolem se motá několik pěkných budoucích idolů XDD Viděla jsem anime (které můžu všem doporučit, hlavně kvůli písničkám :D)

ASDFGHJKL ten bloďák (s dlouhými vlasy) je GOD :D

Těch her je milión, pokud nemáte co dělat, můžete to zkusit XDD Na hodně anime jsou hry (možná i otome hry). Představte si, že vám vaše oblíbená postava říká, že vás miluje. Nic? Tak to asi nebude pro vás. Ale pokud to s vámi nějak pohne, tak si to zahrajte.
Motto Gakuensai no Ouji-sama, tuhle mám na seznamu.

Stává se ze mě takový ten geek, co se honí po 2D boys. Ohh. Damn. Ještě chvilku a fakt si koupím povlečení s někým z TeniPuri. Nebo ten plakát v pravé velikosti.

Edit: Now holding hands with Marui (nejoblíbenější postava ever) DOKI DOKI AHHH XD
Marui: Mai, suki ya yo.
Me: xDDDDD
Bolí mě oči ze čtení těch znaků uhhh xD