Červen 2013

Brno nebo Praha? (nebo Olomouc :D)

21. června 2013 v 21:21 | Maya |  Diary
Fakt, seiyuu fakt.

Vždycky říkají, jak se nepotřebují starat o svůj vzhled a že na to dlabou, protože nejsou žádní herci/idolové a tak, ale jen seiyuu, kde záleží na hlasu, ale přitom 75% procet z nich fakt dobře vypadají D:

Zabít lol.

Seiyuu - pěkná tvář, boží hlas, kopec srandy, perverzní rozhovory a narážky, to je prostě krásný fandom.

Mám všechny, úplně všechny zkoušky za sebou! :D

Minulý čtvrtek jsem psala na VŠE, což bylo vtipné, protože po mě chtěli matiku, ájinu a fráninu. Matiku jsem se moc neučila, tak jsem si říkala, vytáhnu to fráninou a ájinou. Omyl! :D V matice nám u přijímaček dali celý arch A4 popsaný z obou stran vzorečkama, hodnotama, takové shrnutí středoškolského učiva lol. Takže jse mse učit ani nepotřebovala. Angličtina mi přišla lehká, ale ejhle XD A ve fránině jsem vůbec netušila, o co jde. Takže, mě hodně překvapilo, když jsem dostala výsledky. MA - 94%, AJ - 82% (stydím se lol, na to, že mám CAE diplom), FR - 57% 8DD 2300 bodů, vzali mě.

Jo, a dneska jse mse dozvěděla, že mě vzali na Karlovku. 22 bodů z 45. Ale ty testy jsou celkem těžké - celý dějepis a
politologie. Tip tip tipovačka.

V úterý jsem dělala přijímačky na UPOL - TSP. Takové otázky jako: 'Jakou cévní soustavu má krab.' a tak mě celkem pobavily :D Ale stejně do Olomouce asi neúůjdu, bylo to záložní škola, kdyby mi nevyšlo Brno ani Praha. Jenže teď tu je problém. Vyšly mi všechny tři školy a já teď netuším, co mám dělat a kam mám jít :D

Jinak, vím o sobě celkem dlouho, že nedokážu udržet pozornost a dělat jednu věc asi déle než 15 minut :D Přitom hraju šachy, kdy u jedné partie sedím 6 hodin. No, a nic.

Takže se dá říct, že každý den téměř každý den měním fandomy a věci co dělám 8D

Moje prázdniny prbíhají asi takto: čtení japonských blogů, čtení dream novel (v JP, protože jsem v ájině přečetla všechny co by mě zajímaly), stalkování japonských fór a čtení témat jako seiyuu a alkohol (to je mega zajímavé), pár cvičení, zpívání, jízda na kole, knížky, kreslení, Twitter, Tumblr, hry, učení se japonštiny, anime, manga, videa, jídlo, hudba, ségry, stalkování čínských fór, protože mají milión věcí a to tak nějak ty aktivity střídám v rozmezí 15ti minut.

Www. A fandomy denně střídám taky rychle. :D (fandomy jsou stálé, ale mám jich tolik, že je sledovat všechny najednou by mě zabilo) Jak rychle, poznáte většinou podle Tumblru/Twitteru :P XD

A když se nudím, tak stojím na hlavě :P Not kidding.

Plány? :D

8. června 2013 v 22:46 Diary
Nějaký normální článek. Možná.

Jo, plány na prázdniny! :D

Vílám se doma o doby, kdy skončila matura, haha :D Prázdniny yes.

13. 6. jsou zkoušky na VŠE, tak jedu zas do Prahy. Haha, jsem přijatá na MUNI, kam stejně půjdu, ale chcu si zkušit i VŠE, třeba změním názor.
18. 6. jsou zkoušky do Olomouce, tam jedu taky :D Učit se nebudu, zkoušela jsem si cvičný test ve škole v hodině češtiny a dopadlo to dobře, na ájinu se učit taky nebudu. Třeba mi hrábně a půjdu tam, a stanu se učitelkou :D

- Oslava u Kláši! XD Jaké je datum? 28. - 30. 6.? :DD

- 1. 7. (?) - možná pojedu do Vsetína se podívat na šachový turnaj :D Jen tak. Pozdravit lidi. Navíc, to je jen kousek a já se ve Vsetíně UŽ neztratím! :D (Potom, co jsem se ztratila asi 3x :D)

- 2. - 7. 7. jedu na..vietnamský tábor? Někam do severních Čech a kolem Karlových Varů, kde se koná tábor pro vietnamskou mládež v mém věku :D LMAO, problém je, že já vietnamsky moc neumím :D (Anglicky umím líp :P) Rozumím, dorozumím se, přežiju, ale výslovnost je hrozná :D Číst neumím. Prý tam budou i nějaké přednášky od buddhistických mnichů. Tak to nedám. Jasně, ty děcka budou kecat česky, snad. (Ti co se narodili v Česku, tak určitě jo, ale ti co se narodili ve Vietnamu budou asi preferovat vietnamštinu :D)

- 11. - 14. 7. - šachový turnaj v Pardubicích! Koná se zde největší festival fdeskových her .. v Evropě? Na světě? :D Je zde milión turnajů hlavně šachách, ale i go, scrabblu a ta krůzně. Občas tam jezdí japonci, tak je chodím stalkovat. Skládají často Rubikovy kostky různých tvarů a velikostí! Ani jsem nevěděla, že takové speciality existují. Já tam jedu s kluma z kraje, co znám, hrajeme v čtyřčlenném týmu. Chtělo by to zas nějaký šílený název, minulý rok jsme byli Hyakugojuusan A :D (153 A v JP)

- 19. - 29. 7. - Švýcarsko! To samé co minulý rok, buddhistický týden pro děti (kde je stejně víc dospělých). To bude fajn.

A to je zatím vše :D Někdy na konci sprna budou asi 3 šachové dny s naším klubem na Ploštině - team bonding camp, jestli víte co myslím :D

Možná pojedeme do Anglie? :D Nebo nevím, jestli jsem v tom plánu zahrnuta, když ne, tak nevadí, když jo, tak fajn :D

Možná bych chtěla podniknout nějaké random výjezdy do random míst. Třeba do Rakouska do Vídně na jeden den. A tak. A ještě občas pracovat u poklady u mamky v obchodě v Kroměříži :D To bude zajímavé.

Mám plán hrát hry, naučit se nějaké znaky a japonskou gramatiku, trochu cvičit a jezdit na kole a trochu číst, pokud nebudu přilepená u toho blbého počítače. Snad ne.

Žbleb žbleb žbleb. A co vy? :D

My feels asdfghjkl. Totsuka Tatara - Circle of Friends

8. června 2013 v 0:57 | Maya
Měla bych založit rubriku asdfghjkl nebo Blepty nebo něco.

Haha toto ani nečtěte, asi nepochopíte o co totiž půjde, já jsem jen na cracku. ASDFG. Ale písničku si poslechnout můžete, je krásná.

Původně jsem chtěla napsat o mých plánech na prázdniny. Pak o Livestreamu Prince of Tennis liveaction a 100 Songs Marathon, protože je plný asdfghjkl pocitů. /okej, já jsem prostě závislá na seiyuu :P/ Ty písničky jsou plné nostalgických vzpomínek DD: 100 Marathon jsem viděla naposledy v červenci 2009 okey. A nerozuměla jse mtomu ani za mák. Ale teď mi nikdo asi nerozumí, nevadí. Prostě, gives me a lot of happy feelings.

No a pak jsem viděla na tumblru tohle :D
Brothers' Conflict bude anime podle otomy hry Brothers' Conflict. Tak mě pobavilo, že to má asi 10 hlavních postav :D
Okey, asi tomu nemůžete rozumět, pokud neznáte pár anime a nějaké slovíčka a seiyuu fandom :D Mě to strašně jen pobavilo. Okej, melu páté přes deváté :D

A nakonec, písnička..

Totsuka Tatara - Circle of Friends. Nejmilejší a nejtragičtější postava z anime K s pěkným hlasem.
Krásná, ale trochu smutná. Když se podíváte na K, tak pochopíte :D Moje ségra při tomhle skoro pořád břečí :D

KONEC.