Chankapaanas, where are you?!

25. září 2013 v 20:35 | Maya |  Novinky
Přesně tak.
Chankapaany, kde jste? :D Potřebuju nějaké, abych mohla fangirlovat :D Haló haló!
(Chankapaana - fanynka skupiny NEWS)

Proč mají tak blbé jméno :D Jak se mohli vůbec pojmenovat NEWS?! To je občas jak osina v zadku, aby je člověk hledal! XD Google si furt myslí, že chci hledat zprávy w. Pak, když mají názvy písniček v angličtině, tak si taky dávají takové, aby to nešlo najít.. Supernatural, LIVE (!!!), DREAMS, Share, Happy Birthday :D LOL.
Fuff, od té doby, co jsou jen 4 (původně jich bylo 9), tak se mi líbí víc ;) Vtipné je, že tam zůstali ti 4 nejoblíbenější :D (znám je už od 2010?) Lepší interakce, písničky, hm, více slz, více srandy :D A doufám, že už tak zůstanou. Právě oslavili 10. výročí. 10ve anniversary, jak říkají. Jejich image, kterou si budují, je totiž perfect boyfriend :D Mají DVD, kde s vámi jdou na rande (i s původními členy, takže jestli někoho zajíma YamaP či Ryo :D), hodně jejich písniček jsou love songy či ballady, někdy i s erotickou tématikou...mmh, celkem dost :D Minulý rok, po svém rozpadu měli velký comeback s koncertem Utsukushii Koi wo Suru Yo - I'll make a beautiful Love (to you) :DD Just... what. Fanynkám říkají: I'll date you all, so let's make beautiful love! You are all my girlfriends! Nebo..To my wives, who coulnd't come to the concert. Just. Srsly :D EROI. EROI YO!

Baby chan chan chankapaan chankapaana Itai hodo kimi ga hoshii yo Mou jinjin moeteiru karada wa tomaranai

asdfghjkl.

Kdybyste věděli o někom, kdo je tak chankapaana, tedy fanoušek NEWS, dejte mi vědět :D
I když jsem se teď na netu za poslední dny seznámila asi s 5 holkama :D Prostě mi tak random na Twitteru napsaly :D A jedna je z Japonska :D Cool :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama