Novinky

Uta no Prince-sama - 3. série v 2015

1. prosince 2013 v 14:16 | Maya
Haha!

Uta no Prince-sama bude mt třetí sérii!!! :DDDD V roce 2015!

Get ready and prepare yourself! :DDD

Je to sice až za dlouho, ale asdfghjkl. YES!

Chankapaanas, where are you?!

25. září 2013 v 20:35 | Maya
Přesně tak.
Chankapaany, kde jste? :D Potřebuju nějaké, abych mohla fangirlovat :D Haló haló!
(Chankapaana - fanynka skupiny NEWS)

Proč mají tak blbé jméno :D Jak se mohli vůbec pojmenovat NEWS?! To je občas jak osina v zadku, aby je člověk hledal! XD Google si furt myslí, že chci hledat zprávy w. Pak, když mají názvy písniček v angličtině, tak si taky dávají takové, aby to nešlo najít.. Supernatural, LIVE (!!!), DREAMS, Share, Happy Birthday :D LOL.
Fuff, od té doby, co jsou jen 4 (původně jich bylo 9), tak se mi líbí víc ;) Vtipné je, že tam zůstali ti 4 nejoblíbenější :D (znám je už od 2010?) Lepší interakce, písničky, hm, více slz, více srandy :D A doufám, že už tak zůstanou. Právě oslavili 10. výročí. 10ve anniversary, jak říkají. Jejich image, kterou si budují, je totiž perfect boyfriend :D Mají DVD, kde s vámi jdou na rande (i s původními členy, takže jestli někoho zajíma YamaP či Ryo :D), hodně jejich písniček jsou love songy či ballady, někdy i s erotickou tématikou...mmh, celkem dost :D Minulý rok, po svém rozpadu měli velký comeback s koncertem Utsukushii Koi wo Suru Yo - I'll make a beautiful Love (to you) :DD Just... what. Fanynkám říkají: I'll date you all, so let's make beautiful love! You are all my girlfriends! Nebo..To my wives, who coulnd't come to the concert. Just. Srsly :D EROI. EROI YO!

Baby chan chan chankapaan chankapaana Itai hodo kimi ga hoshii yo Mou jinjin moeteiru karada wa tomaranai

asdfghjkl.

Kdybyste věděli o někom, kdo je tak chankapaana, tedy fanoušek NEWS, dejte mi vědět :D
I když jsem se teď na netu za poslední dny seznámila asi s 5 holkama :D Prostě mi tak random na Twitteru napsaly :D A jedna je z Japonska :D Cool :D

FROGS 2013

20. září 2012 v 22:58 | Maya
V květnu 2013 bude FROGS 2013!!! :DDD

Hlavní role: Koseki 'Stronza' Yuuta (TeniMyu, 6.gen - Kikumaru Eiji) a Hirano Kinari (TeniMyu, 2. série - Kamio Akira) (ten co parodoval Kyary Pamyu Pamyu :D) Yuutan už tam hrál jako malinká žabička, když mu bylo...13? :D (takový šprčeeek)
Občas se cítím jako pedo, i když je jen o rok mladší xD

LOL A TOHLE MĚ DOSTALO :D Chvíli jsem řvala: 'To si děláte srandu?! :D' a 'Cožeeee?!' :D
"Prince of Tennis herci založili rockovou skupinu 4STRIKE."
LOL. Masa (Nakagauchi Masataka - orig. Niou) /zpěv a kytara/, Sato-chan <3 (Sato Hisanori - Zaizen A) /klávesy/, Fujiwara Yuki (hm, no idea, nepamatuju si všechny :D) /basykatara/ a člen z RUN&GUN Miyashita Yuya /bicí/. Každý z nich složil písničku, kterou bude zpívat a ... lol :D Těším se na Sato-chan, protože on má zvláštní hlas a zpívání není jeho silná stránka :D Aspoň před pár lety :D Ale Masa zpívá skvěle <3 (I have to get his new songs!) A ty další dva moc neznám, ale okay :D

Sleep NAO.

LOL Takeru & Acchan scandal

11. září 2012 v 23:11 | Maya
Haha, všichni to čekali (já sice ne), ale potom, co Acchan odešla z AKB48, tak za dva týdny už na svém čistém kontě první skandál :D (Za 7 let nic, nic na ni nemohli dostat, a teď toto :D) (Odchod ze skupiny - 27. srpna. Skandál - 4. září)

Zjevně se na oslavě to na jedné soukromé oslavě přepískla, tak moc, že nemohla chodit, spadla, brečela a Sato Takeru, ji musel odnést domů :D Teda, jaksi ji tam odvlekl, táhl ji jako pytel brambor (moc hubený a ona těžká? :D) a přitom ji spadla sukně, tak ji šel vidět zadek XD

Všechny zajímalo, jaký to ti dva mají vlastně vztah, když členky AKB48 nesmí s nikým chodit a o Takeruovi je/bylo známo, že on a ženy nic moc, protože je herbivorous type (no, znamená to býložravý - něco ve smyslu, že nikdy neudělá první krok), ale poslední době se zdá hodně jako meat type (masožravý - hodně drsný) a sexuálně agresivní :DDD (to se mu ani nedivím, když nikdo nemá ženskou po kdo ví jakou dobu, tak pak už jedete asi po každém) (a prý to zkoušel jak na Ishiharu Satomu z Romea a Julie a Takei Emi z nového hitu Rurouni Kenshin /nedávná divadelní hra a film/) LOL LOL LOL. Prý jen přátelé. Všichni popřeli, že by mezi něco bylo. AMUSE to popřeli :D

AHAHAHA, já jsem ais moc naivní člověk, že vidím v lidech jen to nejlepší :D
Ti dva mě překvapili, rofl :D Jako Acchan zbožňuju a Takeru je úplně luxusní herec (ale tož o tom už vím dlouho, že je dobrý piják, ale stejně) XD Ale na druhou stranu nemám moc ráda lidi, co chodí na takové chlastací akce (bordel všude nevětší) a Japonsku na to chodí úplně všichni :D A ještě se předhánějí, kdo vydrží víc. No a vzhledem k tomu, že to jsou Japonci, je skolí jedno naše pivo :D Panebože, když už, tak se naučíme pít, Acchan! :D Takeru se tvářil v pohodě.

LOL zrovna ti dva. Okay, prostě spam, musím jít spát :D

LOL takový Dori, to je zlatíčko :D Nekouří, nepije, hodný kluk :D

Tohle je revoluce, omlouváme se za nepřijemnosti.

7. července 2012 v 16:57 | Maya
V Mexiku teď nedávno proběhly volby, které byly zmanipulované a lidé se bouří. Bylo tam hnutí studentů a zítra (nebo dneska? o_O) bude národní pochod proti volebnímu pochodu. Žije tam má kamarádka Fee, která se toho též zúčastní a chtěla přeložit různé slogany do různých jazyků, aby přitáhli mezinárodní pozornost médií a lidí.

Slogany co jsem jim přeložila:

"Naše sny jsou příliš velké, aby se vešly do voleb."
"'Porážka' má důstojnost, kterou Vítězství nezná."
"PRI si koupila hlasy"
"Hromadné sdělovací prostředky skrývají informace v temnotě."
"Za Mexiko neposkvrněné krví."
"Tohle je revoluce, omlouváme se za nepřijemnosti."
"Buďme realisti, udělejme nemožné."
"Potřebujeme lidi s krví jako Zapata, pro mexické lidi."
"IFE se samo prozradilo."
"Zmanipulovaná média nebudou kontrolovat vědomí našeho národa. Mexiko bojuje za férovou demokracii."
"Světu: Mexiko se vzbudilo a nebude bojovat za sny, ale za skutečná lidská práva a za vládu pravé demokracie!"

LMAO to první jsem netušila, jak přeložit... zní zo divně. dokonce jsem dala i jednu do frániny 8D

Držím jim palce.

Facebook, anyone? xDD /le sigh

1. října 2011 v 21:48 | Maya
Chce někdo dalšího stalkera a spammera na Facebooku? xD

A dnes...se Sato Takeru oficiálně stává mým ichibanem, spolu se Sato Hisanorim XDD (Oba mají stejné příjmení, oba jsou ze Saitamy, jsou si nehorázně podobní, dělí je od sebe jen rok a vůbec, tak nějak je podezřívám, že jsou bratranci XD Což...asi ne XD)
Takepon není až zas tak hezký, ale prostě ten jeho breakdance a styl oblékání a skládání Rubikovy kostky je prostě..., ale nevím, na něm prostě něco je. Budu muset zjistit co, až ho budud stalkovat v Japonsku.
Jestli chcete vědět, jak to s mou mánií o Takeponovi začalo, koukněte se sem XD
Kamarádka mi na to napsala, že se stal mým ichibanem přesně v moment, kdy on přestal být jejím ichibanem XDD

Můj mozek je momentálně...incoherent :D Prototo nemůžu spočítat úkol do matiky už celý den!!!!
SatotakerusatotakerusatotakerusatotakeruDISNEYsatotakerusatotakerusatotakeruDISNEYsatotakerusatotakerusatotakeruDISNEY! Asi takhle nějak to vypadá v mém mozku XD (Disney, protože poslouchám Can You Feel the Love Tonight XD)

Včera sem mi o Takeruovi zdálo XD Že je šachový velmistr, že vyhrál Mistrovství světa v šachách a že jsme spolu hráli šachy XDDD Nejhloupější sen, co jsme kdy měla XDD (Asi ot je z toho, že jsem na něj moc myslela a taky jsem myslela na šachy, protože zítra mám první zápas v sezóně XD)
Jo a v úterý nám dal angličtinář za úkol napsat esej na téma My Hero/Idol XD Oh yeah, hádejte o kom budu psáát?
Magor.

Japan Express, všichni povinně přidat :D

26. srpna 2011 v 13:13 | Maya
Proces Japanizování. Zase mě to chytlo :D (ale jak dlouho mi to vydrží?) Z nudy (týjo, dlouho jsem se nenudila :D) jsem založila stránku Japan Express, kterou budu aktualizovat novinkama ze světa anime, celebrit, filmů a seriálů politiky, kultury a blablabla :D (Protože mě deptá, jak jsou málo lidi v obraze :D)

Zatím tam toho moc není, ale novinky se budou jen hrnout XD
Like a naverbujte tam nějaké lidi, mít tam jen své přátele je celkem boring :D


Díky! :)

New Prince of Tennis bude zpracováno do anime podoby

22. srpna 2011 v 18:30 | Maya
Řekněme si to upřímně, zařvala jsem na celý dům a asi pět minut jsem ječela radostí. Věděla jsem, že to přijde, ale nečekala jsem to tak brzo! Má kámoška, co byla na návštěvě byla jako...

Jutzu: "O____O ..............."
Já: JOOOOOOOOOO! OMG ANIMEEEEEE! JUPÍÍÍÍÍÍ! ASDFGHLKJHGFDSAASDFGHJKL XD

Jsem naprosto šťastná xDD

Není zveřejněno zatím kdy, ale doufám, že brzo. Tak do půlroku by mohli XD Jen doufám, že to nebude OVA verze (což asi ne, asi bude nové anime New Prince of Tennis), to by vycházelo jednou za půl roku xDD Já chcu, aby to vycházelo každý den, tak snad se to povede, yaaaay!

Nové anime, nové písničky, nové věci, nové koncerty, yahooooo!!! :DD

Ach jo, jen smůla, že s tím nemůžu v Česku s nikým fangirlovat XDD Jen přes net XD

Příběh New Prince of Tennis až do teď: (58 dílů)

50 nejlepších tenistů z nižší střední byli pozvání na soustředění U17, kde jsou nejlepší hráči z Japonska pod 17 let. Jsou tam považování za mrňata, jsou uráženi, nikdo je tam nechce. Když jsou všichni shromážděni na kurtech, kolem proletí letadlo a svrhne na ně haldu tenisových míčků. A ten, kdo míček mít nebude, odchází domů. Všem z nižších střední, nám známým školám Seigaku, Hyotei, Rikkaidai, Shitenhouji, Higa a mnoho dalších, se podaří udržet na tomhle campu. Později je jim ohlášeno, ať se rozdělí do dvojic. Mysleli si, že budou hrát čtyřhru, ale místo toho, musí hrát proti sobě. A ten, kdo prohraje, musí taky jet domů. Náhle musí nejlepší kamarádi, sourozenci, bojovat proti sobě. Nechat místo druhému, nebo porazit svého kamaráda? Někteří, nemilosrdně vyhrávají, i když jim to trhá srdce...Někteří, se vzdávají svého místa, a přenechají jej, svému mladšímu kamarádovi. Někteří bojujou až do krve. Tím, ale příběh nekončí...
Autobusy, které jee mají odvézt domů zaparkují někde v lese na skále. Tam je přivítá opilý trenér.
Odvezli je na jiné tréninkové místo. Nemají tam sprchu, málo jídla, nemají kde spát. Je to jako peklo. Jsou přinuseni lézt po skalách, postavit se orlům, bránit se proti starším, kteří je šikanují...I přesto, že jsou všichni z jiné školy a jsou to rivalé, teď musí táhnout spolu. Ti, co zůstali v kempu, mají luxus. Tělocvičny, posilovny, mnoho jídla, saunu, bazén, to vše můžou využívat. Ale přesto mají těžký trénink. Jsou zde rozděleni na kurty a podle toho se pozná, jak je kdo silný. Nejsilnější je kurt 1, nejslabší kurt 12. Když porazí někoho z vyššího kurtu, vymění si místo. Kurt 5, kde je Atobe, Tezuka, Shiraishi, Kirihara a mnoho další, mají za úkol hrát proti kurtu 3. Pokud se jim je podaří porazit, vymění si oba kurty místo.
Jak skončí jejich zápas? Vrátí se Revoluční odboj? Na jaký kurt nastoupí? Co jejich přátelství?

ShinPuri je naproto luxusní xDD Čtu vždycky jedním dechem, hej xD Plné dramatu, ale i přátelství a prostě <3333 Nejlepší, tam je to hodně random...takže spolu tenis hrají třeba Niou a Oishi a předvádějí synchro :D Momo a Kenya, prostě..random forever :D Nebo Atobeho nový Insight...

Okay okay, asi mi nikdo nerozumí xD

Toriho druhý photobook

18. srpna 2011 v 13:31 | Maya
Matsuzaka Tori se objeví nahý ve svém druhém photobooku, v prodeji od 25. října.

Tori, nebuď cucák a stoupni si :DDD Sorry, dělší zpráva o tom nebyla. ASDFGHJKL. Jakou výmluvu si připravím na rodiče teď? :D DO WANT, DO NEED :D

Prince of Tennis dezerty

7. srpna 2011 v 22:26 | Maya
To si děláte srandu XDDDDD
Nééé XD
Na oslavu premiéry novéo Prince of Tennis filmu, Eikoku Shiki Teikyuu Jou Kessen, Namja Town uspořádalo kampaň, která prodává dezerty a jídlo v Prince of Tennis stylu. Probíhá od 5. srpna do 30. září.
Zdroj: animenewsnetwork, tenipuri @ LJ

Děláte si srandu? XDDD Já to chcuuuuuuuu xDD

Jinak, dneska jsem se vrátila z tábora a otevřela balíček, co mi poslala kamarádka z Francie. YAAAAAY! Mám mangu Prince of Tennis, ve francoužštině! :DDD (učím se francouzsky, tak tomu i rozumím) :D
Vol. 23

A bude Handsome Live 2011! :D

7. srpna 2011 v 20:17 | Maya
Čau čau, právě jsem se vrátila z tábora, bylo to úžasné <33 Cítila jsem se tam jako doma, protože jsem skoro všechny, znala už pár let :D Ale teď k novinkám, co jsem prošvihla :D
Dolní řada zleva: Mizuta Kouki, Aoyagi Ruito, Uehara Takuya, Miura Haruma, Kamiki Ryuunosuke, Sato Takeru, Kaku Kento, Sakurada Dori, Yanagisawa Takahiko
Horní řada zleva: Kazama Yuujirou, Izuka Kenta, Yoshimura Takuya, Matsushima Shouta (těma 4 jsem si nejsem jistá), Totani Kimito, Hirama Soiichi, Watanabe Shu, Nomura Shohei, Hirano Kinari

Bude Super Handsome Live 2011! YAY YAAAY :D No...
Na druhou stranu se nemůžu zas tak radovat, když to neuvidím. Handsome Live nevychází na DVD, protože zpívají písničky jiných interpretů a na to nemají autorská práva D: Doufám, že zase bude nějaký fancam! :DD
Wow, staré veterány (nemyslím tím, že jsou staří, spíš tím, že jsou známější, zkušenější a tak) doplnil Watanabe Shu! :) Ten se teď stal hodně populárním, díky hlavní roli v Kamen Rider OOO...Mmmm, to bude super! :)

Já to chcu vidět :D

Daigo zatančil Maru Maru Mori Mori v Badoukanu

24. července 2011 v 13:48 | Maya :D
Daigo EPIC.
Zdroj: TokyoHive
Maru Maru Mori Mori je znělka populárního dětského seriálu (asi ne jenom pro dět) Marumo no Okite, kde si hlavní roli zahráli Ashida Mana (7), mladá populární herečka a Suzuki Fuku (7). Jejich písnička, Maru Maru Mori Mori obsadila vrchol Oricon žebříčku a jejich tanec pobláznil všechny děti (i mláděž a víc) v celém Japonsku.

22. června hrála známa rocková skupina Breakerz své 4th Anniversary Live, jménem WISH03 v Nippon Badoukan.

Když DAIGO najednou vyskočil uprostřed jeviště, 8000 fanoušků okamžitě oživlo.
Zařval: "Díky vám všem, můžeme uspořádat už potřetí zasebou další live v Badoukanu! Vítejte v Live House Badoukanu!" Zazpíval 23 písní, včetně té nejnovější LAST PRAY. Během MC, Daigo imitoval KARU a taky Maru Maru Mori Mori čímž vyvolal bouři smíchu.

Během přídavku oznámili vydání pátého alba GO a překvapili publikum písní Happy Birthday pro jejich 4. výročí.

Já to chcu vidět XDD Daigo rád imituje lidi (např. Lady Gagu) ale tohle :D
Není to sice oficiální PV, ale ten tance stačí :DD Psycho :D

A teď si tam představte DAIGA, jeho skupinu, jak to tančí xD

Arashi JET je připraven k odletu!

24. července 2011 v 13:23 | Maya :D
Japan Air Lines (JAL) oznámili, že jejich druhý letoun "JAL Arashi JET " od 25. začne zase létat v Japonsku.

ARASHI Beautiful World (podle jejich nejnovějšího alba) bude mottem nového Beoingu 777-200 a uviníte ho v letadlu spolu s obličejem Arashi. Naplánované jsou lety z letiště Haneda (Tokyo) do měst jako Sapporo, Fukuoka, Itami a Okinawa.

Minulý Arashi JET začal létat od záři 2010 až do ledna tohoto roku. Jejich agentura, Johnny's Entertainment doufá, že s druhým letadlem zvýší pozornost turistů a že se zvýší cestování mezi lety mezi japonskými městy letadlem.

CM na letadlo :D Chtěla bych se projet!

Oricon zveřejňuje žebříček nejlepší letních písniček

24. července 2011 v 12:49 | Maya :D
Vedle stránky, která umožňuje stahování písniček do mobilu, Recochoku, i Oricon zveřejnil výsledky průzkumu, který se zeptal 900 lidí na jejich nejoblíbenější letní song.

Co víc, Oricon se rozhodli výsledek rozdělit do tří kategorií podle věku, který měl ukázat rozdíly mezi teenagery, dvacátníky a třicátníky. Jak si můžete všimnout, je tma jedna píseň, která vyčnívá nad těmi všemi a to od Yuzu, song Natsuiro.

Zdroj: TokyoHive
Oblíbený letní song - kategorie teenageři
01 - "Natsuiro" (Yuzu)
02 - "Natsu Matsuri" (Whiteberry)
03 - "Ponytail to Shushu" (AKB48)
04 - "SUMMER SONG" (YUI)
05 - "SUMMER TIME" (NEWS)

Oblíbený letní song - kategorie dvacátníci
01 - "Natsuiro" (Yuzu)
02 - "Natsu Matsuri" (Whiteberry)
03 - "Natsu no Omoide" (Ketsumeishi)
04 - "Hanabi" (aiko)
05 - "SUMMER SONG" (YUI)

Oblíbený letní song - kategorie třicátníci
01 - "Natsuiro" (Yuzu)
02 - "Ah Natsu Yasumi" (TUBE)
03 - "Manatsu no Kajitsu" (Southern All Stars)
04 - "ultra soul" (B'z)
05 - "Hanabi" (aiko)

A jaká je VAŠE oblíbená letní píšnička? :3 Já mám ráda Summer Time od NEWS, a Ponytail to Shu Shu od AKB48 xDD Ponytail to Shu Shu je úplný výmaz mozku xD Poslechnete si to tak 5krát a z mozku máte houbu na vytírání, ale tu písničku mám ráda :D Jiné jsem neslyšela, ale Yuzu jsou dobří, tak si to poslechnu xD A YUI taky <3

Black & White: Pinocchio Cast

24. července 2011 v 12:01 | Maya :D
Asi umřu :DDD Zveřejnili herecké obsazení stageplay Black & White: Pinocchio.
:D Už se nemůžu dočkat, hej xD
1. Uehara Takuya - Okama Goddess
Okama Goddess znamená v překladu...Bohuně Gayů XDDDD Okama je slangový vraz pro gaye. Tak..proč ne? :D Takkun zabil XD

2. Sakurada Dori - Wildcat
Myslím, že Dori má hrát Kočku Šklíbu? Ségra četla na webu, že to má něco společného s Alenkou v Říši divů, tak uvidíme :D

3. Totani Kimito - Kitsune
Kitsune je liška z tradičních japonských pohádek :) Ten cast je hodně random, ale aspoň, že má Totani větší roli :D (v minulém stage měl taky velkou roli ale vůbec jsme ho nezponala D:)

4. Hirama Soichi - Cricket
Sou-chan jako crvrček? :D

5. Mizuta Kouki - Pinocchio
Jooooo, Kouki jako Pinocchio! <333 Proč je Pinocchio až 5: hlavní postava a jmenuje se to podle něj? Nebo to možná není až zas velký rozdíl mezi těmi rolemi XD Kouki <3333 Čekala jsem, že Dori nebo Takkun budou Pinocchio, ale myslím, že Kouki se na to bude hodit.

6. Yanagisawa Takahiko - Geppetto
Nevím, jestli mě víc dostala Yanagisawa nebo Takkun :D Yanagisawa je takový blázen a vždycky dostává šílené role :D

7. Yoshimura Takuya - Goat
Koza xD To vysvětluje vše XD

8./9. Iwa Yoshito / Kasuga Yoshiki / Kato Jyunichi / Sonoda Reona / Kensuke Chisaka - Pan-Fried soba* / Pirate
Oni jsou piráti a Pan-Fried Soba? :DD (Pan Fried Soba je jídlo :D Nudle xD)

10. Yoshizawa Ryo - Urashima Taro
Ryo-chan <3 Urashima Tarou je rybář z legend, podle něj je založeno mnoho postav, jako třeba Urataros z Kamen Rider Den-O.

Jsem mega zvědavá!! :D

[news] Yahoo!Japan zveřejńuje nejvyhledávanější slova za první polovinu 2011

9. července 2011 v 5:02 | Maya :D
Yahoo! Japan zveřejnilo nejvyhledávanější slova za první polovinu roku 2011 v jejich vyhledávači.

< Celkové vyhledávání >
01. YouTube
02. mixi
03. Amazon
04. Google
05. Rakuten
06. 2channel
07. Niconico Douga
08. Twitter
09. Kakaku.com
10. AKB48

< Vyhledávání celebrit >
01. AKB48
02. Arashi
03. Maeda Atsuko (AKB48)
04. Shoujo Jidai
05. KARA
06. Itano Tomomi (AKB48)
07. Oshima Yuko (AKB48)
08. Shinoda Mariko (AKB48)
09. EXILE
10. Tohoshinki

< Vyhledávání televizních seriálů a dramat >
01. JIN
02. Majisuka Gakuen
03. Kamen Rider OOO
04. Namae wo Nakushita Megami
05. Taisetsu na Koto wa Subete Kimi ga Oshiete Kureta
06. Marumo no Okite
07. Ikemen Desu ne
08. Ainori 2
09. Sakura Shinjuu
10. Music Station

To je fakt lame, AKB48 úplně všude XDD Jé, aspoň Arashi na druhém místě mezi těma holkama :D JOOO, Kamen Rider OOO :D

[news] Prince of Tennis UPDATE

9. července 2011 v 4:25 | Maya :D
:D Prince of Tennis má mnoho novinek (ony už jsou staré, ale proč se nepodělit :D).

1. 23. června vyšla nová Nintendo hra Gyutto Doki Doki Survival Umi to Yama no Love Passion :D Hra, kde kluci ztroskotají se dvěma holkama, dcerou kapitána a její kamarádkou a vlastně jde o jedno: SBAL SI SVÉHO OBLÍBENCE :DDD Rozšířili to o nějaké postavy a jsou tam navíc nějakou funkce, které předtím nebyli XD Jako dotýkací funkce (kterou jsme přejmenovali na rape button), volací funkce, či milostný trojúhelník :) :D Najděte si ji na stáhnutí :D Já to stahuju až asi po 20 a wifi se vždycky přeruší xDD Ale mě se to povede! :D

2. Jak možná víte, 3. září vyjde nový film Prince of Tennis, který se dočká hvězdné sestavy! Daito Shuunsuke a Saotome Taiichi, jsou dabéry dvou nových postav a písničku pro film, nazpívali AAA (ha, má oblíbená skupina <33) a jmenuje se I 4 U :) Rozhodně se máme na co těšit, tak to neprošvihněte! (a jejich nová rivalská škola ve filmu se jmenuje...Crack? xDD Ono je to Kurakku v katakaně XD)

3. Nový trailer na film: TU :)

4. Červnový New Prince of Tennis si dává nqčas :D -_-" (a to v květnu nebyl)

5. Nové PairPuri (manga verze) 7 se zabývá...Maruim a Jirem (maruiho narkoleptický fanboy) XDD YAY YAAAY, a téma je "Positive" takže to bude cool :D Na konci srpna a v říjnu vyjdou nové OVA ze série Another Story, ta první má dva příběhy: Shitenhouji ve druhém ročníku a Zaizen v prvním, jim tam bude dělat nějaké trable XD A pak strašidelné historky Seigaku? :D V říjnu bude mít taky dva příběhy: Marui a Jirou (...v zimě? :D) a Chitose a Tachibana :D OH YEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSS, scream out loud! :D

Hanazakiri no Kimitachi e - druhá série - herecké obsazení

18. června 2011 v 19:01 | Maya :D

Populární televizní série Hanazakiri no Kimitachi e, bude mít pokračování, druhou sérii, která ovšem má nové herecké obsazení a děj. Hlavní hrdinku, která se převlékne za chlapce, bude hrát Maeda Atsuko, nejpopulárnější členka z nejprodávanější dívčí skupiny AKB48 a po jejím boku ji budou stát Nakamura Aoi a Miura Shohei. Tito tři nahradí původní Horikitu Maki, Oguriho Shuna a Ikutu Tomu.

V dalších hlavních rolích budou Kiriyama Renn, Yanagishita Tomo a mnoho dalších, jakoa Kawahara Kazuma, Nishii Yukito nebo Horii Arata.

Renn-chaaaaan (4. hlavní role) <33 Jako sukničkář Nanba XDD Dámy, neoopovažujte se ho dotknout nebo vás představím své pěsti xDDD Yaaay, jeho kariéra pomalu ale jistě jde nahoru :D Kde byl ten rozotmilý Marui <333 A Tomo. A Nishii...A Miura-kkun taky není špatný :D Jen si furt ne´vím, co si myslet o Nakamurovi, jednou se mi líbí, pak mi přijde divný :DD

AAA oznámilo vydání 28. singlu No cry No more!

23. dubna 2011 v 16:38 | Maya :)


Japonská popová skupina AAA oznámili přes svou oficiální webovou stránku vydání nového singlu.

"No cry No more" bude jejich 28. singlem a vydání singlu je naplánováno na 22. června. Jejich singl bude taky použit jako písnička na reklamu Body Cooler od Ito Yogurt.

K dostání bude ve dvou verzích: 2 limitované edice a jedna normální verze.

Hehe, nový fanoušek se hlásí :D Objevila jsem se v jejich oficiálním slideshow písničky Thank You :DDD Jsem zvědavá, no :)

New BuriMyu cast and big big surprise XD *sfrlgomskhf*

19. prosince 2010 v 13:18 | Maya :D
ROFL :D Já stále žiju xD
I když mě dneska málem trefil šlak :D
Objevil se nový cast (herecké obsazení) na BuriMyu muzikál (Bleach muzikál :D)

Kurosaki Ichigo - Norizuki Kohei http://ameblo.jp/norizuki-kohei/

Neznám ho, člen Stardust Promotion, hrál v nějakých seriálech ale není moc známý. Je mu dvacet a vypadá divně podle mě :D

Kuchiki Rukia - Satou Miki

Zůstává?! :D Páni XD No, tak to je stará známá, v tom případě :D

Abarai Renji - Kujirai Kousuke <3 http://ameblo.jp/kujira-ism/

Tak to sem zírala XD Pravděpodobně ho neznáte, ale já jo xD Hrál v TeniMyu xD No,,ale jo, celkem se mu podobá :D Aspoň bude trochu známějším xD Dobře, Kuji! :) Je mi 23 :)

Toushiro Hitsugaya - Kido Yuya <3 www.ameblo.jp/kido-yuya

Největší šok, trefil mě šlak. OJFRNVDKNFOEKGM.
:D Tvl, Yuyan je úplné zlatíčko, takový roztmilý a usměvavý a omg, bude hrát Toushira? ROFL xDD To bude roztomilý Toushiro XDD  Nedokážu si ho představit jako toho věčně naštvanýho Toushira XD Nedokážu si ho představit řvát něco jako "MATSUMOTOOOO! nebo "SOUTEN NI ZASE! HYOURINMARU!" XDD On hrál v TeniMyu, tž takýho hyperaktivního kluka xDD A většinou tam řval věci jako "YOSHAAAA!" YAAAAY!" "GOOO" a tak XDD No, ale já sem to se ségrou předpovídala že on bude hrát Toushira XD (jsme si dosazovaly TeniMyu cast do BuriMyu castu :D) Navíc je taký malinký xD Je mu 18 :) Asi nejmladší z toho všeho, řekla bych? :)

Kuchiki Byakuya - Oota Motohiro <3 ameblo.jp/motohiro-ota0119/
Další šlak :D TVL, Moto-chan je taky takový věčně usměvavý a roztomilý :D 
Ale jo, taky byl v TeniMyu a nechytl tam nějakou usměvavou postavu, tak to si zvyknu XD Možná xD Je mi 23 :) Přesně za měsíc mu bude 24 :D 

Lol, doufáme, že brzo zveřejní zbytek obsazení protože, nemůže jich být tka málo, že? :D Doufám v další TeniMyu guys <3

Doporučuju očkovat jejich blog, ať získáte představu :D
Norizuki má všeho všudy 3 články, blog byl založen v prosinci XD
 
 

Reklama